icon

Prvosnažilky ozvite sa

avatar
anlady
17. okt 2011

Ahojte nájdu sa tu aj nejaké prvosnažilky? My začíname teraz na zimu a čo vy?

avatar
mistisa
7. máj 2012

@fifitko25 ajoooj mojka no co robia creva? uz sa citis lepsie? 🙂

avatar
moni1007
7. máj 2012

@mistisa no ja dufam,ze u teba tehu. 🙂 a u mna? bolo by tiez fajn,ale moc neverim ☹

avatar
mistisa
7. máj 2012

@moni1007 nooo moja uvidis ale mozno budes prekvapena 🙂 ja si tiez furt hovorim ze nic 🙂 ze to vidim len preto ze chcem 🙂

avatar
moni1007
7. máj 2012

@mistisa inak, dnes mi uz oznacilo ovu, neviem ci si pozrela graf...len neviem ci mam tomu verit, aj ked by som aj povedala,ze by mohlo byt, vtedy ma tak pichalo v tom podbrusku a na druhy den som citila to prasknutie, ci co to bolo. dnes mi bolo tak horuco, uplne ma lica palili, ale uz to preslo 😝 teraz uz mam studene ruky.
neboj moja, uvidis, vo je nam sudene to bude

avatar
fifitko25
7. máj 2012

@mistisa ahojkaj, črevá vrčia ako divé, ale trávenie sa upravilo, len stále nemôžem hocičo jesť a snažím sa skôr tie sucháre a piškóty, dnes som si dvakrát dala ryžovú kašu a ešte je dnu 😀 a hlavne veľa vody pijem, nech sa to rýchlo vyplaví.... pozerala som že si testovala, aj na tom druhom sa mi zdá, že čosi vidím 😉

avatar
mistisa
7. máj 2012

@moni1007 no pozerala hm je to zaujmave 🙂 no vidis milacku hovorim ti ze to vide 🙂 musis verit moja psychika robi mooooc veeeela 🙂 rozmyslam ci mm ukazat ten test ci ho znervoznovat 😒 😒

avatar
l_e_n_o_c_k_a
7. máj 2012

@moni1007 ahojky, tie tvoje teploty sa mi zdaju strasne nizke? o kolkej merias?

avatar
moni1007
7. máj 2012

@l_e_n_o_c_k_a ahoj. meriam o siestej ale v ustach 🙂

avatar
mistisa
7. máj 2012

@fifitko25 no tak hlavne ze sa lepsie citis 🙂 to je super mojka hovorim domaca liecba je najlepsia 🙂 no ja ked porovnam tieto dva testy s tym predoslym tak na tom musim otacat test aby som videla ducha a na tomto ho vidim hned hm.nechapem.len ci to nemohol sposobit ten agolutin co ty na to?

avatar
l_e_n_o_c_k_a
7. máj 2012

@moni1007 aha... myslis ze hodnoty su rovnake ako v BT?

avatar
moni1007
7. máj 2012

@mistisa no skus mu ukazat a uvidis co ti povie. ja ked som robila test, tiez som tam chcela vidiet aspon ducha,ale mm ma hned schladil. tak ked ti povie,ze tam vidi, bude dobre znamenie 🙂

avatar
fifitko25
7. máj 2012

@mistisa určite nie, veď to je látka na vyvolanie mršky, určite neobsahuje žiadne iné hormóny, čo by ti ukazovali tehu

avatar
moni1007
7. máj 2012

@l_e_n_o_c_k_a BT mozes merat v ustach aj v posve, v ustach je nizsia ako v posve, dnes som skusala aj tam a bola 37 stupnov. nabuduce budem uz tam merat, je to presnejsie

avatar
mistisa
7. máj 2012

@moni1007 no skusim 🙂 uvidime 🙂 😉 napisem ti 🙂

avatar
mistisa
7. máj 2012

@fifitko25 to je pravda hm. 🙂 no neviem skusim rano asi dalsi uz mi šiši z tych testov 🙂

avatar
l_e_n_o_c_k_a
7. máj 2012

@moni1007 ved ja viem, kde je mozne merat... skus merat v pipine 😀 bo podla mna sa hodnoty v ustach a dole nerovnaju

avatar
l_e_n_o_c_k_a
7. máj 2012

@mia117 kedy sa testujes?

avatar
moni1007
7. máj 2012

@l_e_n_o_c_k_a vsak ja viem,ze sa nerovnaju, vsak pisem,ze v ustach som rano mala 36,4 a dole som mala 37
nabuduce uz budem merat dole 😀 😀 😀 nevedela som presne co sa pytas 😀

avatar
l_e_n_o_c_k_a
7. máj 2012

@moni1007 ja som pochopila 🙂 nabuduce uz nebude treba 🙂

avatar
moni1007
7. máj 2012

@l_e_n_o_c_k_a dakujem. bodaj by si mala pravdu 🙂 bolo by to skvele 🙂 a ty sa mas ako? fazulka poslucha?

avatar
l_e_n_o_c_k_a
7. máj 2012

@moni1007 u mna vsetko OK, teda dufam, ze aj mimi je v poriadku... vo stvrtok nas caka sono, neviem sa dockat.

avatar
moni1007
7. máj 2012

@l_e_n_o_c_k_a tak to verim, snad bude vsetko v poriadku. drzim palce 🙂

avatar
l_e_n_o_c_k_a
7. máj 2012

@moni1007 diky 🙂

avatar
mia117
7. máj 2012

@l_e_n_o_c_k_a neviem moja, dnes som asi 8dc, podla grafu, ale podla dr. mozno aj 10dc. lebo minuly tyzden v stredu ked som bola na gynde mi robila sono a videla folikul16,4 mm to bolo 25.4. a kedze folikul dorasta do a20-21mm a kazdy den okolo 2 mm tak som mala mozno ovulku okolo 27.4. ale graf mi oznacil 29.4 tak neviem kedy mam testnut, ?? http://www.fertilityfriend.com/home/3c8a37

avatar
l_e_n_o_c_k_a
7. máj 2012

@mia117 myslis 8 - 10 DPO 😉 teplotky mas krasne, pockaj este 2 dni a testni sa 🙂 uzivala si aj nejake lieky?

avatar
fifitko25
7. máj 2012

@l_e_n_o_c_k_a ja idem v stredu, už sa neviem dočkaaaaaaaaaaaaať 😝 ale až o 19tej 😅

avatar
fifitko25
7. máj 2012

@mia117 paráááááááááádny graf, pekne sa to drží 😉 😎

avatar
mia117
7. máj 2012

@l_e_n_o_c_k_a duphaston teraz prvy krat, beriem ho 8 den a samozrejme kyselinu listovu 🙂

avatar
l_e_n_o_c_k_a
7. máj 2012

@fifitko25 to ides akoze na kontrolu po tych tvojich bolavych crevach? 😝 ved mimi si videla cez vikend, ci?

avatar
mia117
7. máj 2012

@fifitko25 dakujem moja, ved uvidim ako to dopadne,