icon

Prvosnažilky ozvite sa

avatar
anlady
17. okt 2011

Ahojte nájdu sa tu aj nejaké prvosnažilky? My začíname teraz na zimu a čo vy?

avatar
fifitko25
7. máj 2012

@l_e_n_o_c_k_a nie nie, toto je plánované sono, čo mávam každé 2 týždne 😉 a mali by nás už pomerať 😉 mimi som videla vo štvrtok pri nástupe do nemocky a teraz po 6 dňoch zasa 😀

avatar
l_e_n_o_c_k_a
7. máj 2012

@fifitko25 😀 takze si jasna 😀 uz si sa nemohla dockat, tak si isla do nemocky poozriet mimi 😀 ale nieee srandujem 😀 booozinku tak chcem aby bol uz stvrtok 🙂 Zuzi a robili ti odbery?

avatar
fifitko25
7. máj 2012

@l_e_n_o_c_k_a no jedny odbery mi už robili, to zisťovali krvnú skupinu, HIV a kadečo ďalšie, železo, krvinky, toxoplazmu..... to mi robili ešte pred mesiacom, všetko som mala OK, teraz v nemocke mi vzali krv, tiež všetko ok, len som mierne anemická, ale vraj to želiezko doženieme 😉 a tiež jedna skúmavka teraz išla na prvý genetický rozbor, takže musím počkať na sono zo stredy a potom ešte na jedno vyšetrenie a keď poskladáme tieto tri, tak by mali byť prvé výsledky genetiky na svete.... tebe ešte nebrali krvičku? tak ti asi už budú a možno aj knižku už dostaneš 😵

avatar
l_e_n_o_c_k_a
7. máj 2012

@fifitko25 mne este nebrali krv, tu mi budu brat az niekedy v 12tt a potom dostanem aj tehotensku knizku zevraj ☹ sestricka ma uz minule upozornila, ze to budu nejake 4 skumavky, a nakolko vie, ze mne sa krv straaaasne zle odobera krv (naposledy na 4 krat sa trafila, a to po tretom neuspesnom pokuse to vzdala, nakoniec som ju este na jeden pokus presvedcila... potom som 2 tyzdne vypadala ako fetacka, sama modrina ☹ ) takze sa mam za 3 tyzdne na co tesit :-/

avatar
kikaneu
7. máj 2012

@fifitko25
@l_e_n_o_c_k_a mne budú robiť odbery na ďalšej poradni 🙂 a knižku mi dali už dnes 🙂 aj kopu letáčikov kadejakých, si budeme s manželom čítať večer v posteli 🙂

avatar
fifitko25
7. máj 2012

@l_e_n_o_c_k_a fíha až tak neskoro ti budú brať? lebo mne už kvôli tým hodnotám brali v 8tt, aby sme vedeli, na čom sme a vtedy mi dali aj knižku... som sa čudovala, že tak skoro, lebo tiež väčšinou dávajú až okolo 12tt, ale doki povedal, že tam je srdiečko a hodnoty krvi sú ok, tak mi ju už dal.... s odberom nemám problém, mám dobré žily 😀 brali mi vtedy veru asii 5 skúmaviek a našťastie dobrú sestričku, doteraz som nemala žiadnu modrinu 😉

avatar
fifitko25
7. máj 2012

@kikaneu jeeeeeeeeeej, blahoželám k tehu knižkeeeeee 😵 aj mne dali v 8tt

avatar
kikaneu
7. máj 2012

@fifitko25 ďakujem 🙂 je to fajn pocit....inak som sa zabudla spýtať doktorky.....to ju mám nosiť teraz stále so sebou či ju môžem nechať doma....alebo čo? 😉

avatar
l_e_n_o_c_k_a
7. máj 2012

@kikaneu ty sa mas 🙂 ja som minule od dokiho dostala knihu, tu som uz celu prestudovala, takze vo stvrtok mu ju vratim 🙂 aj ja chceeem tehu knizku ☹

avatar
kikaneu
7. máj 2012

@l_e_n_o_c_k_a aj ty dostaneš, neboj nič 🙂 ja som rozmýšľala, že si kúpim nejakú knihu, najlepšia mi pripadala táto: http://www.martinus.sk/?uItem=72257 ale ako práve pozerám, je vypredaná 😠

avatar
l_e_n_o_c_k_a
7. máj 2012

@fifitko25 vies moj doktor robi testy v 12tt... mi to pripada tak, ze tie zenky co potratia v prvych mesiacoch ☹ aby nahodou neprisiel o kus papiera a niekolko centov ☹ je to take zvlastne podla mna... bo kazda tehulka sa tesi na knizku

avatar
l_e_n_o_c_k_a
7. máj 2012

@kikaneu ked som bola minule v martinuse tak som ju listovala 🙂 vahala som nad kupou a potom som nasla tuto, http://www.martinus.sk/?uItem=94943 velmi ma oslovila a mm povedal, ze ak budem dobra tak ju dostanem k meninam 😀

avatar
fifitko25
7. máj 2012

@kikaneu knižku teraz musíš nosiť na každú kontrolu so sebou 😉 do nej sa zapisujú výsledky meraní, z krvi prípadne iné veci, čo doki zistí 😉

avatar
l_e_n_o_c_k_a
7. máj 2012

@kikaneu tehu knizka by sa mala nosit do kazdej poradne, ci? ved tam sa zapisuju terminy

avatar
l_e_n_o_c_k_a
7. máj 2012

@fifitko25 si ma predbehla 😀

avatar
kikaneu
7. máj 2012

@fifitko25 to mi napadlo, že na kontroly ju treba nosiť 🙂 takže do práce nemusím? 🙂
@l_e_n_o_c_k_a hm, vyzerá zaujímavo....aj riadnu cenu má....bola aspoň riadne hrubá?

avatar
fifitko25
7. máj 2012

@l_e_n_o_c_k_a no veď sa ho skús opýtať mojka, prečo tak neskoro tá knižka, keď bude v stredu všetko OK, tak by si ju mohla dostať 😉

avatar
fifitko25
7. máj 2012

@kikaneu ja ju nosím všade 😀 je v kabelke, pre istotu 😉 nikdy nevieš, čo sa môže stať

avatar
kikaneu
7. máj 2012

@fifitko25 no vidíš, toto som chcela vedieť 🙂 tak aj ja si ju dám do kabelky 🙂

avatar
l_e_n_o_c_k_a
7. máj 2012

@fifitko25 no lebo co ak nahodou pridem o mimi aby on chudacisko neprisiel o kus papiera, tak je to, drsna realita... knizku vo stvrtok nedostanem

avatar
l_e_n_o_c_k_a
7. máj 2012

@kikaneu hej hrubanska bola, mala 5-6 cm 🙂 a takou zaujimavou formou riesena, ked pojdes kolo knihkupectva tak ju mrkni... ozaj a este aj nad touto som rozmyslala http://www.martinus.sk/?uItem=77768 😀

avatar
fifitko25
7. máj 2012

@l_e_n_o_c_k_a ale veď stať sa môže cokolvek a kedykoľvek predsa.... ale my myslíme pozitívne !!! 😀 😀 aspoň uvidíš mimi 😉 😉

avatar
kikaneu
7. máj 2012

@l_e_n_o_c_k_a toto poznám, niečo podobné má kamoška pre obe princezny, je to krásna knižočka 🙂
určite tie knihy omrknem, rada by som mala také čosi doma 🙂 len škoda, že nemám žiaden sviatok 😉

avatar
l_e_n_o_c_k_a
7. máj 2012

@fifitko25 ved ja myslim pozitivne 🙂 len sa mi zastavuje rozum nad tym, ako to doki riesi... ale kaslat na to, velmi sa tesim na moje malicke kurciatko 🙂 len skoda, ze som nan sama 🤐

avatar
fifitko25
7. máj 2012

@l_e_n_o_c_k_a sama?? 😕

avatar
l_e_n_o_c_k_a
7. máj 2012

@kikaneu tak si jednoducho urobis radost 😀 ja mozno nevydrzim a kupim skor, len budem musiet mm zavolat a vytiahnut z neho ci ju nahodou uz nekupil 😀 inaksie ja som maniacka na knihy 😀

avatar
l_e_n_o_c_k_a
7. máj 2012

@fifitko25 jj... napisem ti do IP

avatar
kikaneu
7. máj 2012

@l_e_n_o_c_k_a aj ty? 🙂 ja keby som mohla, tak by som ich mala stráááááááášne veľa 🙂 asi tak...inak manžel mi v piatok urobil radosť a kúpil mi tuniku takú voľnejšiu modrú 🙂 a tričko na ramienka červené tiež také voľnejšie a dlhšie, aby som mohla nosiť k legínam 🙂 a kde máš manžela, že mu chceš volať kvôli tomu?

avatar
l_e_n_o_c_k_a
7. máj 2012

@kikaneu v pracovni mame kniznicu preplnenu tak som rozmyslala ze dam nieco pekne urobit aj pod schody, bo uz nemam kde knihy ukladat 🙂
co sa tyka oblecka, akurat dnes som kukala na nete, nejake vtipne tehu tricka, a rozmyslam ze si jedno na skusku objednam, kukni http://www.mamimo.sk/e-shop/product_info.php?cP...

avatar
kikaneu
7. máj 2012

@l_e_n_o_c_k_a zlatéééé 🙂 videla som minule jednu pani na pošte a mala, že pozor kopem 🙂 iná sranda 🙂 tak my ešte máme voľné miesta na knihy 😉