Prvosnažilky ozvite sa
Ahojte nájdu sa tu aj nejaké prvosnažilky? My začíname teraz na zimu a čo vy?
@azzura vydata maminka je teraz slamena vdova tak jej je smutno a mala ma nenech ani sa vyspat ako si tak vykopava a boxuje nechcem vediet co bude neskor.... mame viac plodovej vody tak ma viac miesta na vystrajanie a maminku nenecha odpocivat 🙂
@mattuliatko30 dakujem tak snazili sme sa a saty boli super pohodlne tak som si mohl uzivat 🙂
@lusinda1989 tak aby maminke nebolo smutno za tatinko, tak mala vystraja aby si sa nenudila .🙂
@azzura no tak super potom daj vediet kedy na teba mysliet 🙂
heh dakujem no tak brusko straaaasne vykukuje ale tak tesime sa ... 🙂
@azzura no zlata ako sme boli na sone tak mala sa tam certila ze co lezim ... joj tak sa hybala ze doktorka nechapala 🙂 ale bol s nami aj ocinko tak nas videl v plnej krase 🙂
Ahojte babule,,26 juna letíme do Bulharska ,,let trvá 45 min a ja budem v 16 tt,,,myslíte že možem ist v pohode? máme to zaplatené 😒 a mudr povedala že možem ale radšj by som bola keby som vedela nejaké vaše skúsenosti,,,
@lusinda1989 mala je dobrý šinter, baby vacšinou su aj za 3 chlapcov 🙂 brachovci maju baby
@azzura tak ja viem podla seba ze ja som bola aj za desiatich chalanov 🙂 ale tak uvidime hlavne nech je zdrava 🙂
@adriana_13 podla mna mozes ist sice ja som letela az po prvom trimestri ale zvladli sme to ale zacni brat aspon tyzden dva pred tym ako pojdete magnezium aj cely cas co tam budete mne tak odporucala doktorka
@azzura joooj dufam ze nie 🙂 to by som mala o zbavau postarane na 20 rokov 🙂 sa divim mojej mamine ako ma zvladla 🙂
@lusinda1989 ok lebo som čitala ze do 28 tt je to uplne v pohode,, ved a druhy trimester zacína kedy???
@lusinda1989 mickaaaa ty si bola kráááááásna nevestička a to bruško je uplne IN 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀
@zuzanka9999 no tak to skoro tak dlho ako mi. no to ma mrzi co sa vam stalo snad uz si v poriadku a coskoro sa opat zadari. budem drzat palce. dakujem, bola by som rada, keby mrcha neprisla, ale ja som na nu pripravena, aj ju ocakavam. nechcem byt uz tak sklamana ako naposledy. 🙂
@vardzikova dakujeeeem milacik sak som sa aj krasne citila a hlavne bolo ze sme boli vsetci traja stastni a spokojni a s bruskom som si hlavu lamala len pri vybere siat a potom musela mamina zvacsovat kedze sme sa aj my zvacsovali 🙂 ale ide mi len brusko inak na vahe mam od zaciatku len 2.5 kg
@moni1007 ajoj..kedy nečakáš mrchu?....máš grafik?..ja som dnes začala merať..ale ešte mám ms..
@mattuliatko30 chcela som ale akosi som na to zabudala... 🙂 tak nemam ale zacneme teraz niekedy 🙂
@adriana_13 podla mna je to niekde 13+5 ale neni som si ista... ale neboj bude to v pohode mna tiez este caka let na svadobnu cestu 🙂
@lusinda1989 tak šup šup..nech máš krásne spomienky na bruško.. 🙂 ja som nerobila..a doteraz ľutujem...ak by sa už nepodarilo.....mám asi len zo 3fotky s bruškom 🙂
@lusinda1989 ja už mam +4 kg ale ja si z toho ťažku hlavu nerobim potom to zhodim 😀 začinala som s váhou 55 a teraz mám 59kg
@azzura tak som zvedavá...dúfam,že budeš mať pekne veľké foliky....a pôjdeš hneď na IUV....držím palčeky

@lusinda1989 buduci stvrtok idem na foliky a podla toho ake budu tak doky povie že kedy