icon

Prvosnažilky ozvite sa

avatar
anlady
17. okt 2011

Ahojte nájdu sa tu aj nejaké prvosnažilky? My začíname teraz na zimu a čo vy?

avatar
azzura
10. máj 2012

@lusinda1989 buduci stvrtok idem na foliky a podla toho ake budu tak doky povie že kedy

avatar
lusinda1989
10. máj 2012

@azzura vydata maminka je teraz slamena vdova tak jej je smutno a mala ma nenech ani sa vyspat ako si tak vykopava a boxuje nechcem vediet co bude neskor.... mame viac plodovej vody tak ma viac miesta na vystrajanie a maminku nenecha odpocivat 🙂

avatar
azzura
10. máj 2012

@lusinda1989 krasne šaty a to brušenko 🙂

avatar
lusinda1989
10. máj 2012

@mattuliatko30 dakujem tak snazili sme sa a saty boli super pohodlne tak som si mohl uzivat 🙂

avatar
azzura
10. máj 2012

@lusinda1989 tak aby maminke nebolo smutno za tatinko, tak mala vystraja aby si sa nenudila .🙂

avatar
lusinda1989
10. máj 2012

@azzura no tak super potom daj vediet kedy na teba mysliet 🙂
heh dakujem no tak brusko straaaasne vykukuje ale tak tesime sa ... 🙂

avatar
azzura
10. máj 2012

@lusinda1989 ok, dam vediet. Nerieš bruško, hlavne že je a ste v poriadku

avatar
lusinda1989
10. máj 2012

@azzura no zlata ako sme boli na sone tak mala sa tam certila ze co lezim ... joj tak sa hybala ze doktorka nechapala 🙂 ale bol s nami aj ocinko tak nas videl v plnej krase 🙂

avatar
adriana_13
10. máj 2012

Ahojte babule,,26 juna letíme do Bulharska ,,let trvá 45 min a ja budem v 16 tt,,,myslíte že možem ist v pohode? máme to zaplatené 😒 a mudr povedala že možem ale radšj by som bola keby som vedela nejaké vaše skúsenosti,,,

avatar
azzura
10. máj 2012

@lusinda1989 mala je dobrý šinter, baby vacšinou su aj za 3 chlapcov 🙂 brachovci maju baby

avatar
lusinda1989
10. máj 2012

@azzura tak ja viem podla seba ze ja som bola aj za desiatich chalanov 🙂 ale tak uvidime hlavne nech je zdrava 🙂

avatar
lusinda1989
10. máj 2012

@adriana_13 podla mna mozes ist sice ja som letela az po prvom trimestri ale zvladli sme to ale zacni brat aspon tyzden dva pred tym ako pojdete magnezium aj cely cas co tam budete mne tak odporucala doktorka

avatar
azzura
10. máj 2012

@lusinda1989 no a je to jasne,bude po maminke 😀

avatar
lusinda1989
10. máj 2012

@azzura joooj dufam ze nie 🙂 to by som mala o zbavau postarane na 20 rokov 🙂 sa divim mojej mamine ako ma zvladla 🙂

avatar
adriana_13
10. máj 2012

@lusinda1989 ok lebo som čitala ze do 28 tt je to uplne v pohode,, ved a druhy trimester zacína kedy???

avatar
vardzikova
10. máj 2012

@lusinda1989 mickaaaa ty si bola kráááááásna nevestička a to bruško je uplne IN 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

avatar
moni1007
10. máj 2012

@mia117 gratulujeeeem 🙂 nech vsetko dobre dopadne 🙂

avatar
moni1007
10. máj 2012

@zuzanka9999 no tak to skoro tak dlho ako mi. no to ma mrzi co sa vam stalo snad uz si v poriadku a coskoro sa opat zadari. budem drzat palce. dakujem, bola by som rada, keby mrcha neprisla, ale ja som na nu pripravena, aj ju ocakavam. nechcem byt uz tak sklamana ako naposledy. 🙂

avatar
mattuliatko30
10. máj 2012

@lusinda1989 a nerobíš si fotky bruška..ako rastie? 😉

avatar
mattuliatko30
10. máj 2012

@azzura ahoj kedy sa chystáš ku dokimu?..

avatar
lusinda1989
10. máj 2012

@vardzikova dakujeeeem milacik sak som sa aj krasne citila a hlavne bolo ze sme boli vsetci traja stastni a spokojni a s bruskom som si hlavu lamala len pri vybere siat a potom musela mamina zvacsovat kedze sme sa aj my zvacsovali 🙂 ale ide mi len brusko inak na vahe mam od zaciatku len 2.5 kg

avatar
mattuliatko30
10. máj 2012

@moni1007 ajoj..kedy nečakáš mrchu?....máš grafik?..ja som dnes začala merať..ale ešte mám ms..

avatar
lusinda1989
10. máj 2012

@mattuliatko30 chcela som ale akosi som na to zabudala... 🙂 tak nemam ale zacneme teraz niekedy 🙂

avatar
lusinda1989
10. máj 2012

@adriana_13 podla mna je to niekde 13+5 ale neni som si ista... ale neboj bude to v pohode mna tiez este caka let na svadobnu cestu 🙂

avatar
vardzikova
10. máj 2012

@azzura micka nechce sami 😀

avatar
azzura
10. máj 2012

@mattuliatko30 ajoj, o týžden

avatar
azzura
10. máj 2012

@vardzikova lenivec 😉

avatar
mattuliatko30
10. máj 2012

@lusinda1989 tak šup šup..nech máš krásne spomienky na bruško.. 🙂 ja som nerobila..a doteraz ľutujem...ak by sa už nepodarilo.....mám asi len zo 3fotky s bruškom 🙂

avatar
vardzikova
10. máj 2012

@lusinda1989 ja už mam +4 kg ale ja si z toho ťažku hlavu nerobim potom to zhodim 😀 začinala som s váhou 55 a teraz mám 59kg

avatar
mattuliatko30
10. máj 2012

@azzura tak som zvedavá...dúfam,že budeš mať pekne veľké foliky....a pôjdeš hneď na IUV....držím palčeky