icon

Prvosnažilky ozvite sa

avatar
anlady
17. okt 2011

Ahojte nájdu sa tu aj nejaké prvosnažilky? My začíname teraz na zimu a čo vy?

avatar
henia
10. máj 2012

@mattuliatko30 no rysuje sa tam nieco ruzove, tiez si myslim ze keby nic, tak by to ostalo biele...

avatar
henia
10. máj 2012

a strasne mi dnes rano bolo na vracanie, neviem ci si podvedome vyvolavam sympomy alebo co 🙂 ale straaasne, myslela som ze sa fakt pobliju...

avatar
mia117
10. máj 2012

Ahojteeee tak uz to mam 11 dpo a je to vidiet lepsie 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

avatar
delideli
10. máj 2012

@mel84 : ja som dnes 11DC, cakam kedy bude ovulka, lebo teplota mi dnes trocha poskocila,ale skor nez 11DC som ju este nikdy nemala, skor ju mavam 12-13DC..snazilkujeme tak pozvolna,nech z toho nie sme vystresovani ako minule 🙂 drzim palceky,dufam,ze na konci maja vytasime obidve krasne dve ciarky 🙂

avatar
mistisa
10. máj 2012

@mattuliatko30 ajoj mojka dnes takto http://www.womenzone.cz/uzivatelka/Mistisa84/gr... hm.testik som nerobila.pojdem kupit a uvidim 😉 no on je tusim 3,50 ci tak nejak 😉😉

avatar
mistisa
10. máj 2012

@nancycka ajoj mojka dakujem moc zlatik.dam si pauzicku pockam ci pride mrchana, 😉😉 je to na nervy. ☹ ale budem trpezliva.je to mozne ze da to upravuje uvidime 😉

avatar
delideli
10. máj 2012

@mia117 : krasne, velka gratulka a drzim palceky 🙂

avatar
mattuliatko30
10. máj 2012

@mistisa teplotka stále krásna....držím palčeky..a zajtra testni....uvidíš na tom mamateste..by ti to isto ukázalo.....aj keby nechcelo 🙂

avatar
fifitko25
10. máj 2012

@mia117 Paráda a Pacia sa mi tvoje smajliky k tomu 😀

avatar
vardzikova
10. máj 2012

Dobre ranko babuľky .. dnes to vyzerá na krásny slnečný den 😀

avatar
simonkazga
10. máj 2012

@fifitko25 @vardzikova dobré ránko babušky, neviete náhodou ako sa má purinka? už som ju tu strašne dávno nevidela.

avatar
anett6212
10. máj 2012

@fifitko25 ahoj moja, tak mala som pravdu. v poslednom case hned ako si kupim test a chcem sa rano testnut, tak pride mrcha v tom a to bolo aj dnes rano. len nechapem tomu kedze beriem duphaston, tak by mi nemali meskat nie?????vysadila som ich 1. mája a dnes som az dostala mrchu. 😒 😠 😠 😠 😠 😠 😠

avatar
lusinda1989
10. máj 2012

ahojte kocky tak vam prikladam jednu fotocku zo svadby 🙂

avatar
gelinka75
10. máj 2012

@mistisa ahojky mne to pride z tvojho grafu, ze ovulka bola na 34 den 😉 tak mrcha este daleko

avatar
domi1988
10. máj 2012

@mistisa ahoj preco vlastne nejdes na krv? ved hcg by to ukazalo presne a mala by si konecne jasno.. a mas ten graf na blbej stranke, nevyznacuje ovulu.. 😖

avatar
domi1988
10. máj 2012

@mistisa podla mna bola ovu tam toho 23. ci 24.

avatar
zuzanka9999
10. máj 2012

@mia117 gratulujeeeeeeem;)

avatar
vardzikova
10. máj 2012

@lusinda1989 ahoj moja a otočiť si ju nemohla? 😀 😀

avatar
vardzikova
10. máj 2012

@simonkazga 😉 ma sa dobre 😉

avatar
azzura
10. máj 2012

@lusinda1989 pjekna nevestička 🙂

avatar
lusinda1989
10. máj 2012

@vardzikova joooj sak som si az potom vsimla 🙂 chces dam este jednu otocenu v dbrom smere 🙂

avatar
lusinda1989
10. máj 2012

@azzura dakujeeem milacik ako sa mas?

avatar
simonkazga
10. máj 2012

@vardzikova v ktorom je týždni? ďakujem za dobré správy 😀

avatar
vardzikova
10. máj 2012

@lusinda1989 daj ešte nieaku inu 😉 🙂

avatar
lusinda1989
10. máj 2012

@vardzikova rozkaz sefe 😀

avatar
azzura
10. máj 2012

@lusinda1989 už dobre 🙂 po 3 dnovej depke som sa znova nastartovala na dalsie kolo. Ako sa citi vydata maminka??

avatar
azzura
10. máj 2012

@vardzikova čo Katuška nevieš natočiť hlavku :P

avatar
lusinda1989
10. máj 2012
avatar
lusinda1989
10. máj 2012

@azzura tak je dobre zlatik ja verim ze teraz vsetko dobre dopadne kedy mas dalsie kolo ???

avatar
mattuliatko30
10. máj 2012

@lusinda1989 krááásna nevestička..ako ti to pristane s tým brušinkom.....super...nech sa vám darí...a ste dllllho šťastní