Prvosnažilky ozvite sa
Ahojte nájdu sa tu aj nejaké prvosnažilky? My začíname teraz na zimu a čo vy?
@vardzikova to máš v pohodičke...pri prvom som pribrala aj ja 15kg..ale hneď boli po pôrode dolu...asi 2kg mi zostali...a pri druhej som už len 7kg pribrala...tak ale zase ja som priberala počas kojenia... 😀 táák mi chutili sladkosti...
@mattuliatko30 ahoj. no dnes som nemerala a vcerajsi si asik videla 🙂 no neviem,kedy sa jej uraci prist, ak mi pride tak ako mi vzdy chodila tak cca v pondelok, mozno v nedelu a mozno v utorok.... ale naposledy som mala 33 dnov cyklus a lutealku 16 dnovu. a kedze som merala minuly cyklus prvykrat, tak neviem ci mam tu lutealnu fazu taku dlhu, nemam to s cim porovnat. tak neviem. a kedy sa chystas k tomu dokymu?
@lusinda1989 tak aj sama to zvládneš oproti zrkadlu... 🙂 a drahý ti isto pomôže 🙂
@vardzikova ani ja si z kil hlavu nerobim ja som zacinala na 72,5 a teraz v pondelok na poradni som mala 75kg joj to su ine cisla nie ako tie tvoje 🙂
@moni1007 som objednaná 14.júna.....ešte počkám na jednu mrchu...ako príde...a vtedy mám kopec doktorov..tak som si to dala na vtedy...uvidím čo mi povie..ale dúfam,že mi nedá lieky....ja to moc nechcem brať.... 😒
@mattuliatko30 joj tak oproti zrkaldu to su take divne fotky a drahy by mi aj pomohol ale je zo mna slamena vdova drahy isiel este naspat do UK do prace :(
@lusinda1989 tak ale sekne ti to ......a asi ani moc nepriberieš..keď si mala takú váhu....vyššiu..to skôr tie chudšie priberú
@moni1007 no ja už teraz sa hrozím kedy bude ovu.....takže preto meriam hneď teraz....aby som vedela..či zase bude skôr...
@moni1007 ja viem..ale sú to hormóny...a ja som to nikdy nebrala...bojím sa priberania z toho..migrén...a tak...aj keď teraz sú tablety všelijaké...na úpravu...tak ale sú to hormóny... :((
@mattuliatko30 ked budu pekne a aj sliznica dostatocne velka, tak doki povie že kedy....jasne že pojdem, už to tam mame okukane, takže teraz sa ide na ostro a s dobrym koncom 🙂
@mattuliatko30 neboj, teraz si injekciu pichem ja rano pred odchodom do BA, radsej nech si spermije pockaju na vajo ako opacne. Mam to vsetko naplanovane, ale ktovie aka bude realita tento cyklus 😠
uz som si kupila aj ten Femibion 800 a pre istotu aj jedno balenie Mamatestu nech ho mam po ruke. tak ked mi skonci mrcha ide sa na to 🙂
@mattuliatko30 tak ako ja som bola volakedy chuda len ked sme odisi do UK zit tak som nejak nabrala a po navrate sa mi podarilo schudnut len 5 kil a potom nieco zasa naspat ale tak verim ze sa zas niekedy dostanem na moju povodnu vahu 56kg 🙂
@mattuliatko30 no vsak jasne,ked mas takto nepravidelne, tak je to asi lepsie. akurat som si kukla ten moj graf a som si uvedomila,ze som uz 11 DPO. teda podla vyznacenej ovu, ktovie ci vtedy aj bola 😒 ako mi to teraz leti 😕
@mattuliatko30 no ja som brala antikoncepciu necele dva roky. ale tiez som povedala,ze uz brat nebudem, pribrala som aj ked nie rapidne a veru ma aj hlava dost casto bolela, ale tak to neviem ci z nej...ale teraz som taka vyhadzana a uz neviem co s tym som z toho brutalne zufala. a vcera som aj asi aj migrenu mala, asi druhykrat v zivote, ak to bola migrena 😝
@lusinda1989 ahoj moja, už lepšie, od včera je to lepšie 😉 žalúdok sa umúdril, už tak neštrajkuje, ale zatiaľ so stravou ešte diétne 😅 a boli sme na meraniach včera, všetko dobre dopadlo, som šťastná ako blcha 😵

@mattuliatko30 hej hej pokusim sa len musim niekoho najst komu sa bude chciet ma fotit 🙂