icon

Prvosnažilky ozvite sa

avatar
anlady
17. okt 2011

Ahojte nájdu sa tu aj nejaké prvosnažilky? My začíname teraz na zimu a čo vy?

avatar
azzura
10. máj 2012

@gelinka75 akurat som sa dočítala, že načasovanie pregnylu platí len pred IVF. Ešte som si nepichala, budem mat premieru 😀 😀 😀 😀

avatar
gelinka75
10. máj 2012

@azzura aha tak potom ok 😀 no mne vysiel prvy vpich na nedelu, tak sme vcera ostali s mm taki bezradni, ze kto mi to vpichne, no kto asi 😀 😀

avatar
azzura
10. máj 2012

@gelinka75 bud ty, alebo mm alebo zbehnete na pohotovosť 🙂

avatar
azzura
10. máj 2012

@gelinka75 alebo zbehnem ja a odskušam si to na tebe 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

avatar
gelinka75
10. máj 2012

@azzura xixi to skor vidim, ze to sami nejak poriesime, sa mi nechce ist do BA na centralny prijem, lebo u nas nie je pohotovost a pregnyl sa picha do svalu, kam si to budes pichat?

avatar
lusinda1989
10. máj 2012

@fifitko25 tak je super my sme mali ultrazvuk v pondelok a mam len taku mizernu fotku kedze sme sa velmi mrvili a hybali a kopali... v poslednom case kope tusiiim staaale neda mi pokoja ani v noci... fakt neviem kedy spi... 😀 a coze si mala dietku? mna chvalabohu tieto tehu nevlnosti obisli oblukom 🙂

avatar
azzura
10. máj 2012

@gelinka75 do riťky 🙂 či skor do sedacieho svalu, už som skušala na sucho ako budem pri tom vytočena 😀 😀

avatar
fifitko25
10. máj 2012

@lusinda1989 no diétu zlatik, minulý týždeň som skončila v nemocke na infuzkach ☹ ale nie grckanie, ale strašné preháňanie z každého jedla, aj z vody.... potrebovali vylúčiť salmonelózu, 3 dni ma pozorovali a teraz sa pchám suchármi doma 😅

avatar
mattuliatko30
10. máj 2012

@moni1007 a ako sa cítiš?..neskúsiš testovať?

avatar
gelinka75
10. máj 2012

@azzura vcera na mna dr. vyvalila oci, ze sama si to chcem pichat, ze ked to zvladnete a klipkala ocami 😀 no mierny stres mam, ale neviem ci budem schopna si sama pichnut

avatar
mattuliatko30
10. máj 2012

@moni1007 ja fakt neviem...uvidím čo mi povie doktor...poviem ,že nech vyskúša čosi iné..ale pochybujem, že sa to dá upraviť aj niečim iným

avatar
adriana_13
10. máj 2012

@lusinda1989 o 2 tyzdne idem na sono dalsie tak sa na to magnezium spytam

avatar
mattuliatko30
10. máj 2012

@lusinda1989 ale teraz vyzeráš super......aj s tými pár kg navyše 🙂

avatar
azzura
10. máj 2012

@gelinka75 vsak som zvedava ako sa zatvari ten moj doki, ked mu poviem to iste 🙂, ale zvladneme co nam ine ostava 😉

avatar
fifitko25
10. máj 2012

@mattuliatko30 foto včerajšieho sona som dala do albumu, ak by si chcela vidieť 😉

avatar
moni1007
10. máj 2012

@mattuliatko30 nie, nejdem vobec skusit. mozno az tak dakedy ak by som nedostala do konca buduceho tyzdna. necitim nejak nic, co je dost divne, pretoze kazdy mesiac som mala nejake priznaky tehu 😀 od ovu ma dost pichalo v podbrusku, ale to uz prslo. uz ma len sem tam pichne alebo vecer citim take tlaky v podbrusku a v krizoch. ale nic extra 😒

avatar
zuzanka9999
10. máj 2012

@moni1007 dakujem velmi pekne.;)dufam i ja ze to uz vyjde.no presne aj ja sa vzdy sklamem ked pride mrcha:(((je to hrozny pocit,ja tiez dufam te ci sa zadarilo a najhorsie je tehu test by ukazal az v den ocakavanej mrchy a ja hlupa ho robim vzdy skor a uz som vopred sklamana:/

avatar
moni1007
10. máj 2012

@mattuliatko30 a ta fytosoja neni tiez na upravu cyklus? je to prirodna nahrada myslim clostilu. tu na modrom konikovi som to citala. skus si to pozriet 🙂

avatar
moni1007
10. máj 2012

@zuzanka9999 no tak to aj ja ho robievam este pred prichodom mrchy ale minuly mesiac aj po jej meskani a nic. takze teraz ju cakam a hotovo, ani testovat nejdem. som rozhodnuta. jedine,ze by neprisla do konca buduceho tyzdna, tak potom skusim,ale tomu moc neverim 😒

avatar
lusinda1989
10. máj 2012

@fifitko25 joooj to mi je luto verim ze budes coskoro fit a papat vsetko co budes chciet 🙂

avatar
lusinda1989
10. máj 2012

@mattuliatko30 heh no tak ale pred tym to bolo lepsie ale tak dkujem 🙂 hadam sa ich po porode zbavim cim skor 🙂

avatar
gelinka75
10. máj 2012

@azzura no ved zvladneme vela veci 😉 dik za link idem prestudovat, snad naberiem odvahu 😀 😀

avatar
azzura
10. máj 2012

@gelinka75 zvladneš a v pondelok podaš info 🙂

avatar
gelinka75
10. máj 2012

@azzura xixi ja idem davat prvu 3.6. ale uz sa chystam dopredu 😀 vyzera to, ze to nebude take tazke ako som si myslela 😀

avatar
vardzikova
10. máj 2012

@mattuliatko30 mne sladkosti moc nechutia ja si dam radšej niečo slane 😀

avatar
azzura
10. máj 2012

@gelinka75 ahaaaa, takže ja budem prva 😀 😀 😀

avatar
lusinda1989
10. máj 2012

prikladam foto z ultrazvuku ale je taka nanic kedze sme sa vrteli 🙂

avatar
mia117
10. máj 2012

@fifitko25 veeeelmi sa z toho tesim, preto tie smajliky....... bola som rano u dr. zobrala mi krv, tak dufam ze to budem mat potvrdene aj u nej..

avatar
gelinka75
10. máj 2012

@azzura no potom mi poreferujes ako si to zvladla, lebo mne pregnyl treba v noci pichat a to bude sakra zle ist do BA na ten prijem 😠