icon

Prvosnažilky ozvite sa

avatar
anlady
17. okt 2011

Ahojte nájdu sa tu aj nejaké prvosnažilky? My začíname teraz na zimu a čo vy?

avatar
azzura
10. máj 2012

@gelinka75 vsak ja si budem pichat tiež bud okolo 24 hod alebo potom rano o 05hod, ked budeme vstavat do caru, zavisí to od velkosti folikov a kedy pojdeme na zakrok

avatar
mia117
10. máj 2012

Vsetkym este raz velmi dakujem 🙂 🙂 🙂 moj dnesny grafik 🙂 http://www.fertilityfriend.com/home/3c8a37

avatar
mia117
10. máj 2012

@moni1007 moja dufam, ze aj tebe a vsetkym ktore sa snazia, velmi moc prajem aby sa im cim skor postastilo 🙂

avatar
melisaaa
10. máj 2012

@mia117 krásny tehulkovský grafík 🙂

avatar
mia117
10. máj 2012

@melisaaa dakujem 🙂 aj tebe taky prajem moja 🙂

avatar
melisaaa
10. máj 2012

@mia117 🙂 verím, že čoskoro bude 🙂

avatar
mia117
10. máj 2012

@melisaaa bude! 🙂

avatar
zuzanka9999
10. máj 2012

@moni1007 a ako sa citis?mas nejake priznaky?ja zatial ani nie,trochu vitim prsia ale tak to si mozem i nahovarat.

avatar
zuzka_rastik
10. máj 2012

@moni1007 ahoj Moni, tak ako sa dnes mas? Ako grafik?

avatar
zuzka_rastik
10. máj 2012

@mia117 jeej peknýý 🙂ako dlho sa snazite? 😕

avatar
mattuliatko30
10. máj 2012

@moni1007 neviem ..skúsim kuknúť čo to je

avatar
mia117
10. máj 2012

@zuzka_rastik ahoj, snazime sa par mesiacov 🙂 treba vystihnut ovulku a vtedy sa snazit 🙂 🙂

avatar
mattuliatko30
10. máj 2012

@mia117 a kedy budeš mať výsledky z krvi?

avatar
mia117
10. máj 2012

@mattuliatko30 okolo 13.30-14.00 hod , taka som strasne nervozna z toho..... dufam, ze mi to potvrdi..

avatar
mia117
10. máj 2012

@fifitko25 ahojky ako sa citis? uz je to lepsie?

avatar
vardzikova
10. máj 2012

No babky tak ja som vynikajúco najedená mnaaam 😝 😀 a teraz by bodlo si trošku pospať 😀

avatar
vardzikova
10. máj 2012

Zajtra bude presne mesiac čo idem na PN - alelujaaaaa 😀

avatar
mistisa
10. máj 2012

@mia117 jeeeeej mojka gratulujeeeeem 😉😉 mam prosbicku neposles mi bacil? 😉😉

avatar
anett6212
10. máj 2012

@fifitko25 ja hop beriem 3 mesiace a mrcha mi dorazila stale na 3 den a teraz toto. len pozeram co sa todeje. ale co uz. mrchu som cakala 😉

avatar
mattuliatko30
10. máj 2012

@mia117 juuj..tak som zvedavá aj ja..daj potom vedieť....čakááááám

avatar
fifitko25
10. máj 2012

@mia117 Jasne lepšie, podstatne 😉 naordinovala som si hylak a asi zabral 😀

avatar
fifitko25
10. máj 2012

@anett6212 a tak další cyklus bude vas 😉

avatar
mistisa
10. máj 2012

@fifitko25 ajoooj mojka.no co ako sa citis? Zabral tie banany a cokina? 😉

avatar
mia117
10. máj 2012

@mistisa jasne moja posielam 🙂 🙂 🙂

avatar
fifitko25
10. máj 2012

@mistisa Áno zabrali, hlavne kvapky hylak 😉

avatar
mia117
10. máj 2012

@fifitko25 super som rada, drzkajte sa s miminkom. uz to mam potvdene od dr. som tehotnaaaaa 🙂

avatar
tweetinka.co
10. máj 2012

ahojte.. vlaste 90% tehuľky 😎 ako sa vám darí? Dúfam, že pekne rastiete a hlavne ste zdravučké a spokojné. U nás zatiaľ žiadna zmena... tento týždeň máme snaživý.. (asi) včera bola ovulka.. tak dúfam, že tá malá rybička sa konečne uchytí 😀 ..
Krásny slniečkový dník všetkým želám. pusík. 🙂

avatar
mia117
10. máj 2012

@mattuliatko30 som tehotnaaaaaaaaaaaaaaa je to potvrdeneeeeee 🙂 🙂 😉

avatar
delideli
10. máj 2012

@mia117 :gratulujem a zelam krasne a bezproblemove tehulkovanie 🙂

avatar
moni1007
10. máj 2012

@zuzanka9999 nie, nic necitim.ako od ovu citim podbrusko a teraz posledne dni ku veceru aj krize, ale inak nic, sem tam este sa citim na mrchu. ale inak nic a to som uz 11 DPO. a ty si uz kolko po ovu?