Prvosnažilky po 35-ke

dada7701
11. apr 2012

Ahojte, nájdu sa tu nejaké prvosnažilky po 35.- ke, ktoré sa pokúšajú o prvé bábo ? A ako dlho ?

azzura
27. feb 2013

@mattuliatko30 v nedelu som bola na vybere a v utorok bol vklad. takže sme na cakacke...8.3 idem na krv.....

azzura
27. feb 2013

@mattuliatko30 super, takže si sa zacala venovat sebe....uzasne 😵

mattuliatko30
27. feb 2013

@azzura juj..tak veľmi držím palčeky....aj meriaš?...a budeš testovať?....budem mooooc na teba myslieť...a koľko si si dala?...koľko si mala vajíčok?

azzura
27. feb 2013

@mattuliatko30 dakujem, myslim že teraz to beriem zlahkostou.....je to na prirode, ankolko co vsetko ma postretlo v tomto roku tak uz ma nic neprekvapi....1KS, viac nebolo aj ked som mala konske davky, ktore este aj zvysovali a bolo 7 vajok ale len jedno zrele a po vybere som krvacala a bolo mi tažko, a obden som sal na vklad....a vcera moje telo bolo total KO....som inac ok....beriem zivot ako pride, lebo aj tak mi nic ine neostava

mattuliatko30
27. feb 2013

@azzura moja vyjde to uvidíš...moc budem na vás myslieť..aj na malinké..nech sa pekne uchytí....a už zostane...a bude krásne rásť...tak sa držkaj...a dúfam,že napíšeš pozitívne správy.....teraz si na PN?....mala by si byť v klude nie?

azzura
27. feb 2013

@mattuliatko30 dakujem, dam vediet....strasne chcem aby to uz vyslo, lebo tento rok uz nevladzem ist na 3 pokus. Mam dovolenku

chorucka
2. mar 2013

@gelinka75 ahoj prosim ta nevedela by si mi poradit Lekar ma prestimuloval clostilom dnes som 28dc mala som mat mrchu a nic inak mrchu mavam 24-26dc tehu urcite niesom lebo sme nekexovali lebo ma bolelo podbrusko z prestimulovania

gelinka75
2. mar 2013

@chorucka ahoj, vazne? a ako dlho si ho brala? neviem co by mohlo pomoct

chorucka
3. mar 2013

@gelinka75 ahoj inokedy som ho zacala 3dc a teraz az 5dc 2xdenne po jednej tabletke cele balenie tj.10tabletiek 15dc som bola na pohotovosti myslela som ze prasknem a teraz cakam na mrchu a stale nic vcera rano som si zo zvedavosti odmerala teplotu a mala som 37,1 a troskicku svetlej krvicky a potom uz nic a dnes som merala hodku neskorej mala som uz len 37 a ziadna krv len nejaky vytok slabo zlty bez zapachu ani vodovy ani slizky a dnes som 29dc co ja mavam mrchu 24-26 nikdy tak neskoro Testovat nejdem lebo nemam ani jeden test doma pockam do konca tyzdna a testnem

gelinka75
3. mar 2013

@chorucka to si brala clostyl do 15DC? 😕 fuha, skus testnut mozno budeme prekvapene 😵 ak nie tak potom ti to naozaj rozhadzalo cyklus 😖

chorucka
3. mar 2013

@gelinka75 nie od 5dc do 10dc testnem az o tyzden mozno ze mrcha dojde

mattuliatko30
4. mar 2013

@azzura
ahoj moja tak ako sa citis co nove?myslim na teba ...

mattuliatko30
5. mar 2013

@azzura moja akooooo?????čakám čakám..a ty nepíšeš... ☹

azzura
5. mar 2013

@mattuliatko30 lebo nemam este cooooooooooooooooo 🙂

chorucka
6. mar 2013

@azzura ahoj aj ja som zvedava 😀 😀

chorucka
6. mar 2013

@gelinka75 no vcera dosla mrcha takze dalsie kolo z pomocou primara gyn.porodnickeho oddelenia na 8az 10dc idem k nemu na ultrazvuk Som zvedava naco on pride 😒 dufam ze po tom clostile bude uz vsetko na svojom mieste a bude to mat aj spravnu velkost ako predtim

azzura
6. mar 2013

@chorucka no aj ja som zvedava, dokedy to takto neuspesne budeme tahat 😠

alyca
7. mar 2013

@azzura azurik ahoj, nejako to tu spustlo, tyzden tu nie som a hla 🙂)), ako sa mas? Ja uz mam po operacii, tak predsa len mi zistili endometriozu. Ale vajcovody vraj mam prechodne, tak ide sa skusat.

alyca
7. mar 2013

@gelinka75 Gelinka vies, niekto si proste musi zabrdnut "do ziveho". Svagrina ma zly vztah s muzom, tak mozno si to takto kompenzuje.

gelinka75
7. mar 2013

@alyca bola si na vysetreni? uz chodis k inemu dr.?

janap76
8. mar 2013

@yaya1 Janka písala som ti zo súkromky....už 2 x ... kľudne sa k nám pridaj, ja som ťa pridala medzi členov 🙂

chorucka
10. mar 2013

@azzura ahoj no co ako som zvedava na // uz vas nemozem sledovat ako sa ktora ma ste sa mi stratili :(

azzura
10. mar 2013

@chorucka
@mattuliatko30 ani 2.ivf nevyslo

mattuliatko30
10. mar 2013

@azzura moja ...to snad nie... ☹ preco?

azzura
10. mar 2013

@mattuliatko30 to by som aj ja rada vedela.....

chorucka
12. mar 2013

@azzura to je mi luto ja tiez beham po doktoroch dnes 8dc u primara na ultrazvuku na PO 2dom. foliky 18x13 a 18x16 a LO 1 folik 13x15 Po to clostile uz maju vajecniky aj maternica svoju velkost hura ale ak tento cyklus nic tak idem na laparku :( piatok idem este raz na ultr. a pondelok na progesteron a prolaktin Tak moja drzim palce nech ta 13 na konci tohto rok prinesie stastie

azzura
12. mar 2013

@chorucka ahojko, vidim že aj ty bojujes...vsetko ti funguje ako ma predsa je to na prd......asi to až moc chceme, tak držím palce a tento rok je nase heslo 😝

mattuliatko30
21. mar 2013

@azzura ahoj moja..ako sa máš?..čo nové?....začínaš nový cyklus?...

azzura
21. mar 2013

@mattuliatko30 nič nove, iba depka ako hrom, do 3.IVF sa mi nechce, netuzim zazit dalsi neuspech, tak len prezivam a ty?

mattuliatko30
21. mar 2013

@azzura ach moja....je mi smutno za teba :( a čo ti povedali doktori?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre