Prvosnažilky po 35-ke

dada7701
11. apr 2012

Ahojte, nájdu sa tu nejaké prvosnažilky po 35.- ke, ktoré sa pokúšajú o prvé bábo ? A ako dlho ?

gelinka75
16. júl 2012

@azzura no ale vela drobnych folikov je pri pco, to je aka zahada s tebou 😔

azzura
16. júl 2012

@gelinka75 vsak to je jedno komu budem patrit, hlavne nech to pomože. Buduci tyzden ti dam vediet kedy mam 1.konzultaciu. Ty ides v auguste....teraz sa uz skor stretneme 😉

azzura
16. júl 2012

@gelinka75 hmm, možno v Car mi povedia co mi vlastne je 😅

gelinka75
16. júl 2012

@azzura ja mam konzultaciu 3.8. az vtedy mi dali termin, teraz je moja na dovolenke 2 tyzdne, potom ma natresk, snad to vyjde este pred dalsou mrchou ak nezaskratuje tak to bude ok, my ideme snazilovat prirodzene teraz, ale vobec neviem ci nabehne ovulka po tych liekoch, este aj dnes mam spinenie po mrche 8den 😠

azzura
16. júl 2012

@gelinka75 hmm, nikdy nevieš kedy vystreli motyka 😉 tak sa snažte. Dalsi pokus musi vyjst, možno si moc stresovala, ale teraz už vieš do čoho ideš, tak budeš kludnejsia

gelinka75
16. júl 2012

@azzura ja neviem, uz je to jedno, ale nejaky velky stres som nemala, ved som sa tesila...

podla mna rovno podpisete ziadost na IVF, mm co nato hovori?

azzura
16. júl 2012

@gelinka75 hmm, je z toho smutny, že sa celkovo nedari, že furt cely jeho aj moj zivot osobitne ako aj teraz spolocny je taky tažky. Bol prekvapeny ked som mu volala od dokiho, že nic nemame 😖

gelinka75
16. júl 2012

@azzura to ti verim, moj to neda vediet, ale ked sa spytam, tak povie, ze je smutny ☹ ale stale hovori, ze mame este mrazacikov, aby sme sa pozerali dopredu, je to tazke

azzura
16. júl 2012

@gelinka75 hmm, musime dobojovat

gelinka75
16. júl 2012

@azzura to ano a aj bojujeme 😀

azzura
16. júl 2012

@gelinka75 nedame sa zlomit 🙂 . Dnes som rezignovala ist spat do prace, som u mm v praci

gelinka75
16. júl 2012

@azzura dobre si spravila, ja by som najradsej tiez odisla, odkedy riesime babo tak sa neviem sustredit na robotu, myslienky totalne mimo 🙂

azzura
17. júl 2012

@gelinka75 cau, dnes je uz lepsie....nepomože mi depkovat, musim verit že toto pomože

gelinka75
17. júl 2012

@azzura no to som rada, aj ja mavam horsie chvilky, aj tak nam to nepomoze, mas pravdu 🙂

zvolsiinylogin
17. júl 2012

@gelinka75
@azzura
caute zeny, bola som na dovolenke . chvilu v bratislave pri matke, tak som tu spiatky...mrzi ma to, ze to stale nevychadza...teraz s drahym dame prestavku, ze asi az po svadbe( ak teda raz bude)...mam 94 kil, som uz aj taj dost tucna a pribrala som 5 kil za dva tyzdne, to odnaucenie od cigariet ma vychadza draho, a to som povodne zacala fajcit, aby som schudla...takze si viete predstavit gulu, tak to som teraz ja...ked sa pozriem do zrkadla, vypadam ako uz v siestom, no hroza...som zvedava, ci sa ta vaha raz zasekne 😢 😢
inac nic nove

azzura
18. júl 2012

@gelinka75 ja som odvcera az do buduce piatku u nasich, mama sla do Turecka tak strazim otca, je srdciar a tak musi mat dohlad. Vcera som mala hroznu depku, aj som poplakala....ked som s Milosom tak sa nejak drzim ale ked som sama ..... . Nejak sa neviem zmierit že pojdem na umele

azzura
18. júl 2012

@zvolsiinylogin fuj fuj fajcenie....bleeee 😀 . Tak zacni cvicit, resp. nieco zo sebou robit, ale aj ja som zistila že kilecka idu tazko dole, asi to je už aj vekom 😒

zvolsiinylogin
18. júl 2012

@azzura
ked mne sa tak nechce cvicit!!! som hrozne leniva!!! ale odnaucit sa chcem, postupne znizujem, teraz vyfajcim menej ako krabicku( prv som aj dve), a zacnem zas o pol hodiny predlzovat cas medzi cigou, ked si telo dobre zvykne na hodinove prestavky, nechcem abstaky, su hrozne, som vtedy psychicky na dne... ☹ ☹ no nejdem uz pisat o cigach, nepatri na konovi tato tema, tu chceme byt vsetky mamicky a fajcenie k tomu nepatri..
a inac stale pomaly, bola som na prijimackych na skolu, ale neurobila som, chba mi 6 bodov z jedneho predmetu, ale ze bude zasadat prijimacia komisia, tak mozno ze zazrak sa stane, kolegyna mozno nieco vybavi...rozmyslam,este, ze by som isla na polnohospodarinu do nitry, ale radsej som chcela studovat technicku chemiu.. ☹ ☹ ma buducnost, aspon v ziline urcite 😠

gelinka75
18. júl 2012

@azzura moja nebud smutna, ber to ako dalsiu moznost mat babatko, ved uz ste vyskusali skoro vsetko, preco nie prave IVF? ja som aj bola rada, ze ideme, jasne clovek nie je rad, ked vie ze inak nemoze, ale ked nemoze tak toto je predsa nadej! citam tu o paroch co nemohli mat babo, priciny nezistene a na prvy pokus to vyslo, potom si budes hovorit, ze preco som nesla skor 😉

azzura
18. júl 2012

@gelinka75 neboj, ja to nejak spracujem 🙂 . Viem, že treba skusit každu možnosť a toto je dalsia v poradi. Ozaj na 1.konz. sa nieco plati?

azzura
18. júl 2012

@zvolsiinylogin ja mam hnojarinu v NR 🙂 .

gelinka75
18. júl 2012

@azzura nic sa na zaciatku neplati, ale neskor su to palky 😠

azzura
18. júl 2012

@gelinka75 dik...vsak už chodim okukovat ktora banka sa najlahsie vykradne 😀

zvolsiinylogin
18. júl 2012

@azzura ano 🙂 no to je super!!? a mas zamestnanie s tou skolou? lebo ja tam asi pojdem silou vole kvoli tomu, aby som zohnala zamestnanie...dnes mi volala kamoska, tak nikto zo znamych prijimacky neurobil a ze vsetci idu na strojarinu do blavy, lebo tam je to bez prijimacok...ale strojarov ja tolko.. ☹

azzura
19. júl 2012

@zvolsiinylogin ja mam skoncenu SPU-krajinne inžinierstvo a robim na urade.

zvolsiinylogin
19. júl 2012

@azzura SPU je co?

azzura
19. júl 2012

@zvolsiinylogin cica to fakt nevies??? ved Slov.poĺnohospod.univerzita 😀 😀

custy
19. júl 2012

@azzura Ahojky,tak sa hlasim po laparke ako som sľubila.Dopadlo to Velmi zle,našlii cystu 5,5cm,endometriozu 4.stupňa,rozsiahle zrasty.Sice spriechodnili vajcovody,ale su tak uzunke, ze ak by sa aj zadarilo otehotniet hrozi mi mimomaternicove tehotenstvo takze ...... Asi si vies predstaviť ako strašne ťažko mi je,ale musím to prijať a ísť ďalej,viem že nie som prva ani posledna čo nemože mať prirodzene dieťatko.
Držte sa

zvolsiinylogin
20. júl 2012

@azzura caues...tak ja http://www.fertilityfriend.com/home/3cbb47
no, graf vselijaky, zase...ziadsna ovulka, od vcera som nasadila dufik, ale boli ma z neho brucho, neviem, ci ho mam dalej brat.. 😠

azzura
20. júl 2012

@custy moja, ale tak pojdes na IVF. pozri ja som ok a aj mm a nedari sa ani prirodzene ani IUI, ideme uz na IVF. Takže nezufaj, hlavne že možem mat babo 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre