Reprodukčná imunológia u MUDr. Dzurillu - skúsenosti

lapaloma1987
14. máj 2020

Ahojte, ma niektora z vas skusenost s repro.imulologiou v Nitre? U Dr Dzurillu? Ale co najktualnejsiu..nie staru... kolko dlho sa caka na objednanie, kolko sa plati a pod. Dakujem pekne za odpoved ❤

rosalie1411
30. júl 2020

Ahojte dievčatá, Dr. Ma poslala do Nitry na repro imuno, zatiaľ som sa nedovolal, ale chcem sa spýtať na vaše skúsenosti a odporúčania (tie, co ste boli za posledný polrok). Ďakujem 🍀

marculik
31. júl 2020

@lapaloma1987

@rosalie1411 ahojte dievčata ja chodim do Nitry už cca 3 roky ,na inej skupine reprodukčna imunologia vam viac dievčat vie poradiť či Nitra či Ba .A ked vam nedvihaju skuste napisat mail ja stale tak snimi komunikujem,robia odbery utorky a stvrtky ,prvy krat je aj konzultacia s padi Mudr.vtedy sme platili okolo 150e a potom kontroly sa platia 90e

lapaloma1987
autor
31. júl 2020

@marculik ja uz som aj po vysetreni... preistotu mi odporucili infuzie dake, pred ms, pred vkladom a po vklade.... tak sa nadejam. Muzovi som obj fertilup na spermie nech sa mu aspon o nieco zlepsia jeho plavci 🤷‍♀️ uz som sa obj na konzultaciu do heliosu...❤

marculik
1. aug 2020

@lapaloma1987 toto je vas kolky pokus prvy,či ? Ja chodim do Brna a tam sa nam aj podarilo ,teraz by sme este chceli surodenca posledny pokus ,tak ti drzim palce 👍

lapaloma1987
autor
1. aug 2020

@marculik toto je druhy pokus ivf. V prvom som mala 4 pokusy a nic 😪 snad bude tento pokus uspesnejsi ❤

marculik
2. aug 2020

@lapaloma1987 ja som mala 3x v Ba a 3 x uspesny v Brne ,ale je dobre že ti poradili imuno ,dufam ze sa ti to uz podari

butterfly333
28. aug 2020

Baby Prosím vas mam otázku. Chodím na reprodukčnu imuno do BA . No ak by som prešla do nitry tak musíme ísť s manželom obaja na vyšetrenie lebo my ideme na ket s darovaním embryo takže by muž nemusel čo myslíte dá sa to tak? Písala som im no majú dovolenku. Dakujem

lapaloma1987
autor
28. aug 2020

@butterfly333 myslim, ze ked donesiete vyspedky z Ba, mohli by to akceptovat 🤷‍♀️ skus im napisat mail, oni komunikuju tak..nie cez tel 🤦‍♀️

butterfly333
28. aug 2020

@lapaloma1987 ďakujem písala som mail včera no odpísali že majú dovolenku tak potom sa mám ozvať.

butterfly333
28. aug 2020

@lapaloma1987 lebo chodím do imunovital no niesom spokojná a NR mám bližšie no keďže ideme do darovaneho embrya tak by muža nemali vyšetrovať. Už sme boli na jeden vklad teraz v júli s DE v Brne no žiaľ nevyšlo to.

lapaloma1987
autor
31. aug 2020

@butterfly333 to mi je luto.... drzim palce, nech sa to co najrychlejsie podariiii 🙏🙏🙏🥰🥰🥰

butterfly333
31. aug 2020

@lapaloma1987 ďakujem veľmi pekne 😘

smejulinko
2. okt 2020

@princess59 ahoj našla som tvoj príspevok a chcela by som sa aký je rozdiel medzi MT Helios aj Brnom a do akého centra ste šli v Brne, tiež sme po neúspešnom KET ako aj IUI, teraz sme začali riešiť imunologiu, ešte mame jedného mrazacika v NR samozrejme po výsledkoch by sme vyskúšali další vklad a keby nevyšiel rozmýšľame ísť do ďalšieho IVF len nevieme či ostať v MT v Heliose či do BA alebo ísť do Brna, za každú radu budem vďačná
Môžeš mi kľudne napísať súkromí správu

marculik
2. okt 2020

@smejulinko ahoj iba ti chcem poradiť a nie som isto jedina toho nazoru ak by sa ti na Sk nepodarilo jednoznacne by som to dalej riesila v Brne

smejulinko
3. okt 2020

@marculik myslíš že sú na inej úrovni ako na SK, zatiaľ som s centrom spokojna uvidím čo ako dopadneme v NR na imunologii a ako dopadne další vklad.

marculik
3. okt 2020

@smejulinko aj ja, chodim do Nitry na imuno ,držim palce snad zistia kde je problem a podari sa a možno nebudeš dalej musieť riešiť kliniku 🙂

smejulinko
3. okt 2020

@marculik my sme len po jednom neúspešnom Ket tak sa moc nechceme zbytočne unáhliť a vyhľadávať ďalšie centra, treba len zistiť príčinu možno je problém v imunologii len ľutujem že sme si geneticky nedali otestovať embria.

zuba1987
13. jan 2021

ahojte, tam sa plati aj ked ma tam poslal lekar s vym.listkom?

gabu_lienka
13. jan 2021

@zuba1987 ano, 350€ sme platili

zuba1987
13. jan 2021

@gabu_lienka a bolasi spokojna?

gabu_lienka
13. jan 2021

@zuba1987 boli sme spokojni, dr vsetko vysvetlila, mila ochotna sestricka. Komunikacia vysledkov mailom mi maximalne vyhovovala. Prisli sme na problem a vdaka tomu sme sa po 5 roloch dopracovali k babatku. Este k tomu plateniu - to je vlastne iba doplatok, vysetrenie stoji cca 1200€ a 800€ hradi poistovna. To, co vsetko davaju vysetrit je individualne, zalezi od toho aky ma par problem (otehotnenie, potraty..) potom sa aj cena moze lisit (napr aj pri kontrolach)

zuba1987
14. jan 2021

@gabu_lienka dakujem za odpoved

butterfly333
7. apr 2021

@princess59 ahojte môžem otázku chodím na imuno do NR k Dzurile už mám výsledky len ma zaujímalo robili aj vám aktivita komplementu? Dnes mi prišli výsledky no nechápem im aka je tam liečba. Chodila som do imunovital mala som vysoké cytokiny teraz v NR cytokiny úplne ok len ta aktivita komplementu
@moznoze

kvetinka719
17. jan 2022

@butterfly333 ahoj, mne práve odporučili imunovital, ale rozmýšľam nad Nitrou. Prečo si prosím nebola spokojná s inunovotalom? Mám radšej ísť do NR?

butterfly333
17. jan 2022

@kvetinka719 napíšem ti ss

kvetinka719
17. jan 2022

@butterfly333 oki, ďakujem, kde ju prosím nájdem? Nevyznám sa na koniku 🙈

butterfly333
17. jan 2022

@kvetinka719 na tvoj profil hore ta obálka bude ukazovať 1 správa

beyo1
21. mar 2022

@dominikahr Ahoj, v ktorom konkretnom centre v presove si bola na repro imunologii? Dakujem.

dominikahr
21. mar 2022

@beyo1 ahoj bola som v Adle

andreaak05
23. mar 2022

Ahojte, mam termin na repro imunologii v nitre. Co vsetko sa zistuje tymito vysetreniami? Aj napr take veci ako alergie a intolerancie? Moze to vobec az tak ovplyvnit to, ze sa nam nedari? Pocula som, ze vela veci liecia kortikoidmi, je to pravda?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre