Rok 2009 nová nádej pre snažilky a pre ich // so šťastným koncom

mishelines
1. jan 2009

Otváram túto téme pre všetky snažilky či už začiatočničky alebo aj dlhodobky 😀 Babenky očakávam vás aby sa tu nazbieralo čo najviac // v rolku 2009 😀 😀

fyalynka
6. mar 2009

drobec...a to nebude "vase" embryjko??? 😕

govinda
6. mar 2009

no tak som sa konečne dovolala na dispečing na úrade, tam povedali, že mi môžu poslať havarijnú službu, ale musí byť doma aj sused. A ten momentálne nie je doma, nikto mi neotvára 😠 . Tak som pekne na.......!!!
Asi zbehnem k tomu dokimu a keď prídem, opäť skontrolujem, či je sused doma.
Len ma hnevá, že ráno zajtra máme ísť na víkendík preč, ale nemôžem to len tak nechať, tak neviem. 😖

fyalynka
6. mar 2009

no tak to je mile...pride zvonit ze zateka a on si len tak odide... 😠 😠 to je uroven 😝
tak si pekne chod k tomu dokimu 😉 a kasli na to, potom to vybavis 😉
a na vikend zavrite vodu a hotovo 🙂

drobec
6. mar 2009

fyal...sú to naše mrazáčiky..ja som v októbri 2007 absolvovala IVF, ktoré nebolo úspešné, ale máme dvoch mrazáčikov..

janka1
6. mar 2009

gov pojdes, zisti kde je sused a ked on nie je k dispozicii a nevie zabezpecit nikoho, tak sa nato vykasli, ty si urobila vsetko preto aby sa to riesilo.
A hlavne si to daj napisat a podpisat havarijnou sluzbou, ze tam boli a sused nezabezpecil nic a nikoho 😉

fyalynka
6. mar 2009

ahaaaa, to som nevedela 😵 takze "vase" super 😉 neboj sa, bude to stastny den, zadari sa 😉 🙂

janka1
6. mar 2009

jaaj drobec tak sa drz 😉 🙂 😅 😵

janka1
6. mar 2009

gov dufam, ze si isla k DR. hned daj vediet co a akooooo 😉

drobec
6. mar 2009

dievčatá ďakujem, robím pre splnenie si naších snov všetko, potom je to už len na prírode..ale dúfam, že v takýto deň.. 😨

fyalynka
6. mar 2009

baby, ja mam take nervy...stale cakam na toho sefa, aby som sa pohla dalej s tym pracovnym
problemom...on este nie je v praci 😝 sa niekomu zije chodit tak neskoro 😖

govi, hned daj info, co dr.povedal 😉 mysliiime na teba 🙂

fyalynka
6. mar 2009

drobec, tu na konikovi je jedna mamicka, s ktotou si obcas napisem,a ona porodila minuly mesiac
piatok 13. 😀 krasneho zdraveho synceka 😵 😵 takze vooooobec nemysli na datum, nech je aky chce 😉
mysli na seba, aby si sa citila dobre a hlavne pozitiiivne 🙂

govinda
6. mar 2009

Na havarijenj službe mi povedali, že prídu aj v podvečerných hodinách, hlavne, aby bol sused doma. Tak kľudne idem k dokimu, keď sa vrátim, tak skočím k susedovi, či je už niekto doma a potom ich zavolám znovu. No čert mi bol dlžen toto na dovolenku 😠
Kočky, držte palce, letím k dokimu.

fyalynka
6. mar 2009

drziiiiiiiiiiiiiiiime 😉 🙂

jurkina
6. mar 2009

ahojte babulky, tak ja uz mam dostresovane, vcera dosla mrcha a krvny test tiez ukazal, ze nie som tehotna!!Celych 13 tyzdnov neistoty
😒 😠

drobec
6. mar 2009

gov..držíme...veľa šťastia..
fyal..ja ani neviem či som poverčivá..ak to má vyjsť, tak to vyjde, ak nie, tak nie..život musí ísť ďalej, zatiaľ sa cítim dobre..to že užívam lieky skôr považujem ako keby som mala chrípku alebo tak nejako..niekedy mám pocit, ako keby to išlo mimo mňa..jednoducho sa na to tak nesústredím..a možno je to tak lepšie..pred IVF som bola táká, že hurá, konečne budeme mať bábo a zázrak sa nekonal..tak teraz sa k tomu staviam tak triezvejšie..

janka1
6. mar 2009

jurkina tak to mi je fakt luto ☹ a co dr. na to , ze tolko meskala 😨 😨
baby prepacte, mozno u vas je to normalos, ze meska mrcha aj tak dlho no sa di to neviem ani len predstavit, tak sa oytam..je to normalneeee 😨

janka1
6. mar 2009

fyal to su seeefovia 😒
zial na slovensku je to tak 😠

jurkina
6. mar 2009

janka, dr povedala, ze to telo sa tak dlho ocistovalo od antikoncepcie aj ked som v nov a dec mala mrsku, ze to vlastne mrska nebola. Teraz mam ozajstnu a velmi silnu a potom uz horsa na snazilkovanie. A to ze som mala priznaky tehu, lebo som ich vyhladavala a su velmi podobne predmenstruacnymi priznakmi, to nase ludske telo, nam sposobuje galibu. Drzim palce, uz utekam do prace, vecer pridem.papa

kpn
6. mar 2009

Dobre ranko vsetkym,

fayalik: super grafik, len nech vydrzi a budeme sa tesit ako blsky 😀 😀

jurkina: a to si ako dlho uzivala antikoncepciu???, ze az tak dlho sa ti ocistovalo telo? Fuha, ze 13 tyzdnov ved ja by som uz bola cela nesvoja. Niekedy si tie nase ludske schranky s nami robia co chcu. Ale teraz budes mat aspon dokonale precisteny organizmus 😉

Janka1: ty si asi aj dnes domka a liecis sa?

janka1
6. mar 2009

katka doma som domaaa 😉 od utorka som z postele nezisla, akurat na wc,kupelna sem tam kuchyna 😀
ale klesla mi pred cvhilou teplota tak sa tesim no klesla nemam ziadnu 😉 😉
a ty cooo dobre ranko o 10:20 😨

kpn
6. mar 2009

Jooj Janik, tak nech sa ti uz ta teplota nezvysuje, ved to musi i telo neskutocne vycerpavat. Ja normalne vstavam pred 7, ale vcerajsi vecer bol este o dotahovani sa ohladom spominaneho problemu cca do 00:30, takze rano som vstala cosi pred 9-tou, ale i napriek tomu som nejaka rozbita.

janka1
6. mar 2009

😠 😠 to malo taku odozvu ☹ strasneeee

fyalynka
6. mar 2009

tak a som spat 🙂
problem sa (NE)vyriesil...takze pan sef si melie svoje a ja to musim urobit ako on chce - ako inak, inak som ani
nedufala 😝 🙄 Horsie je, ze dnes skratli prac.dobu do 12, takze to moc neurobim 😝 A kasleeeeeeem na nich, tesim sa na vikendik 😀 😀 😀

jurkina--to mi je luto, ze to nevyslo, ale teraz aspon vies na com konecne si a mozte snazilkovat o 106 😀

katka--to ste sa pohadali doma s tou svagrinou vydarenou 😒 ??

janka--teplotka pekne klesa, uz je to na dobrej ceste 😉

kpn
6. mar 2009

odozva bola dlha a tazka...su veci , ktorych nie som schopna a jednou z nich je i prisposobovanie sa ludom, ktori si ani chybu nevedia priznat ked bezpredmetne utocia. Teraz je ticha domacnost na byte, bo este neodisla 😀

janka1
6. mar 2009

😒 katka to nie je na psychiku velmi dobreee 😖 a uz vobec nie pre vas oboch uz nech mate ten byt

fyal kasli na pracu o 12tej ides domoov a vikend pred sebou 😉 co budete porabat 😕 ja urcite stravim v posteli ako nikdy , ale vydrzim co pre svoje telo neurobim, zeeee 😉

fyalynka
6. mar 2009

😀 nedaj sa!!! stojime za tebou 😉 ja len dufam, ze sa coskoro odstahujete, lebo nervacit sa, ked budes
nahodou tehu...to nie je dobre 😒

janka1
6. mar 2009

vyfackaj to rozmaznane decko nech sa preberie k zivotu 😉

fyalynka
6. mar 2009

no ja pojdem do mesta, sa trosku potulat, som dlho nebola 😀
ale len trosku, lebo poprcha a to mi lezie na nervy 😝
a potom budem varit, mozno kolacik spravim a budem konikovat 😀 😀 😀

kpn
6. mar 2009

Fyal Janka, dakujem vam ste zlate. Verte, ze nik sa viac netesi do vlastneho bytu ako ja. Uz len zvazujem ako to tu este prezit cca 2-3 mesiace, a dufam, ze nie viac.

Fyalik: sefovia su uz raz taky, najhorsie je, ze si neuvedomuju, ze potencialom a kapitalom pre firmu v jednom su jej zamestnanci. A pokial oni nebudu spokojni, tazko sa mu obchod bude i do buducna rozvijat. Zle je i to, ze si nevie vypocut napady a navrhy vas. Vies co posli mi ho na skolenie pre manazerov. 😀 ...otazne je ci by mi to pomohlo

Janka ja bych ju i vyfackala, ale to by malo zle dosledky.Hned by volala svojej mamke a postazovala by sa jej. Ta by zdvihla telefon a chcela nas problem vyriesit. Toz nie dakujem radsej si budem do jazyka kusat. Raz som to uz zazila tesne pred svadbou a vtedy povedla, ze ona ani na svadbu nepojde (myslim svokru)...

kpn
6. mar 2009

Fayalik a ked sa ti tak pekne drzi teplotka, kedy urobis testik?? ci este je skoro???

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre