Rok 2009 nová nádej pre snažilky a pre ich // so šťastným koncom

mishelines
1. jan 2009

Otváram túto téme pre všetky snažilky či už začiatočničky alebo aj dlhodobky 😀 Babenky očakávam vás aby sa tu nazbieralo čo najviac // v rolku 2009 😀 😀

fyalynka
17. mar 2009

no...len ja som mala potom vela roboty 😒

dnes som si vyzdvihla ovu testiky na poste 😀

kpn
17. mar 2009

Ahojte damy,

fyalik takze vyskus ovu testik. Daj potom vediet ci sa to zhodovalo s vypoctom ovu dni? sama som zvedava.

soni1
17. mar 2009

baby, nemáte náhodou skúsenosti s liekom Parloden?

kpn
17. mar 2009

soni ja zial nie. 😒

govinda
17. mar 2009

soni, ani ja nie 😒
inak vás všetky zdravím. Akurát som prišla z jógy, bolo fajne, troška relaxu nezaškodí. Teraz čakám drahého, príde každú chvíľku a už mi zahlásil, že chce ísť na chvíľku na pivko vypnúť, takže sa ozvem neskôr 😉 .
Ale všetkým prajem krásny večer 🙂

fyalynka
17. mar 2009

ani nemam, ani neviem na co to je 😕 😒

katka, no uvidime, nechame sa prekvapit 😉 este som zvedava co urci dr. aky den ovu 🙂
ako sa mas? Co nove? 🙂

soni1
17. mar 2009

baby, v piatok som bola u gynekol., vtedy som bola 24DC, vyšetrovala ma, robila mi stery a tak, chcem sa spýtať, že kebyže som tehotná už by to videla?

fyalynka
17. mar 2009

soni, ja si myslim, ze nie...podla mna je to skoro, mozno ani z krvi by sa to nedalo este urcit... 😒
a to by si mala byt dnes 28DC...a ako to vyzera, kolko dnovy C mavas? Nejake priznaky? 🙂

soni1
17. mar 2009

Ano, dnes som 28DC, menzes mi chodí na 29DC zatiaľ nič nepociťujem, žiadne príznaky, ani predmenštruačné,ale ja už neverím, pretože mi sa s manželom snažíme už 17 mesiacov a stále nič

kpn
17. mar 2009

Fyalik dakujem za opytanie. Pomalicky dnes som cely den stravila na byte. Robila som nejake veci do skoly, pripravovala test pre tich mojich studakov a po veceri a navrate sme sa s polovickou isli prejst po vonku. Sama som tomu neverila, ale dnes bol taak prijemny vzduch v Bratislave, ze asi vse fabriky pozastavili vyrobu.

Kedy ze sa chystas za dr. ??

jane1
17. mar 2009

ahojte
pokial sa nemylim, tak paroldel sa pouziva na preliecenie ak je zena alergicka na muzove spermie ??

janka1
17. mar 2009

ahojte 😉
som zvedava kto tu bude este?
PARLODEN ja co som pocula , ale nemam skusenosti sa to berie pri vysokom PROLAKTINE

janka1
18. mar 2009

dobre ranko 😉

fyalynka
18. mar 2009

ahojte 🙂
co mate nove??? 🙂

soni, tak ako, dufam ze mrcha neprisla 😝

Ozaj, chcela som sa popytat vas moje mile skusene, ktore to robite ovu testiky, ze na ktory den
mam zacat testovat? Lebo v pribal.letaku bolo napisane ze pri 28DC zacat na 12DC...mne sa to zda
neskoro...nie je? 😕 Chapem, ze ked je cyklus 28, tak ovu bude cca na 14DC, len sa bojim, aby
som nepresvihla, kedze nie vzdy je to presne 28 DC 😒

janka1
18. mar 2009

fyal ja som testovala od 10 dna a uz som mala dve// 😉

fyalynka
18. mar 2009

no super, tak ja som dnes 10DC tak testujem 😀

si v praci? 😕 ja uz len chvilu, pojdem domko. No este musim ist do lekarne, boli ma usko tak kupit
si nejake kvapky ☹ a do optiky, lebo uz mam predpis na nove skla vyse 2 tyzdnov a este som nebola
schopna si ich dat vymenit 🙄

janka1
18. mar 2009

nie som doma uz po operacii 😉

janka1
18. mar 2009

tak testni hned ako prides domov a daj vediet co a ako 🙂 sa tesiiim 😉

fyalynka
18. mar 2009

😕 😲 a ako sa citis??? Boli to??? A bolelo to??? 😕 😨

urcite dam vediet co test hovori 😉

janka1
18. mar 2009

no prezila som to 😀
dalo sa. ale nic prijemne a uz to zacina boliet vecer napisem co a ako idem di pospat chvilku 😉

fyalynka
18. mar 2009

tak pekne odpocivaj, navecer pridem aj ja 😉
fuuuuu, fukam na dialku ocko 😀 😉

janka1
18. mar 2009

😀 😀 😀 fyal som citala ze ocko , ako oco 😉
uz som si pospala dali mi lexaurin , tak som bola taka jak opitaaaa 😅 ale padlo dobre, aj ta bolest nie je az taka strasna, ale da sa...najlepsie na tom vsetkom je to, ze to nebola cysta, ale dvojity jacmen, ale riadne dvojity, takze som rada 🙂 🙂
postup zakroku no strasne brrr sice bez bolesti , ale vsetko vidis a aj vsetky tlaky, tlacenia, strihania atd citis no a jasne , ze si to aj predstavujes 😒 ale da sa to uz kebyze idem druhykrat viem, ze nie je to nic strasneeeeee 😀
......................................................................................................................................................
a co je tu nove zienky? kazdy den ked tu pridem nikde nikoho 😒

fyalynka
18. mar 2009

ahoooj janka 🙂

no mna trasie uz len ked si to predstavim, nie to este zazit 😕 😒 Nevadi mi pozerat sa na operaciu
alebo podobne veci, ale oci su strasne citlive a ked vidim operaciu oka (napr. v tv) tak hned prepinam 😒
Ale si statocnaaaa 😀

ja som robila ovu testik, a negat. 😒 Ale nevadi, este je cas, bol tam len slabucky tienik... 😉

kpn
18. mar 2009

Janik ja som ani nepostrehla, ze sa chystas na operaciu. tak tuj tuj

kpn
18. mar 2009

Ahoj fyalik, nic to, podla mna o 2 dni na nom bude ciarisko ako vysite 😀

Ak i tento mesiac pride mrcha, kupujem i ja

fyalynka
18. mar 2009

ahooooj katka 🙂

ako rada ta tu vidim 😉 no ja si myslim, ze este bolo asi skoro, ale aspon viem na com som, aby som
nic nepresvihla 😀

co mas nove? ti tvoji studenti uz pisali ten test co si chystala? 😕 😀

kpn
18. mar 2009

Pondelok 23.3. ich to caka, otazky uz su pripravene, dnes ich kolegyna dala tlacit...takze uz sa celkom tesim na finty, ako sa budu tvarit , ze neopisuju 😀

Zajtra odchadzam hned po skole domkov, sa tesim bo mi pride moje krasne uzasne krsniatko, tak sa s nim aspon trosku pomojkam. Som zvedava na jej pokroky, chodia s mamkou plavat a vraj sa uz vie potapat 🙂

fyalynka
18. mar 2009

a ako velke mas krsniatko? 😅

a inak je na byte uz klud? 😒

takze figle proti opisovaniu uz mas premyslene... 😎 dobraaaaa 😉

kpn
18. mar 2009

Vanes ma 8 mesiacov, cize este dostatocne mala na mojkanie, ale zaroven na blaznenie a reakcie. Asi pred 1,5 mesiacom sa zacala stavat na nohy, takze teraz co to chyti do ruk a chodi dokolecka dokola.

Na bytiku docasne ano...sme sa asi tyzden so svagrinou nerozpravali a uz mi to bolo az smiesne, tak som za nou zabehla a nejako sme sa udobrili...otazka je , ze dokody 😀

No a figle...ja ich necham, len nech to robia nenapadne. Abo sa budem tvarit, ze nic nevidim 😉

kpn
18. mar 2009

Fyalik a co ty, aky si mala den v praci???

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre