Rok 2009 nová nádej pre snažilky a pre ich // so šťastným koncom

mishelines
1. jan 2009

Otváram túto téme pre všetky snažilky či už začiatočničky alebo aj dlhodobky 😀 Babenky očakávam vás aby sa tu nazbieralo čo najviac // v rolku 2009 😀 😀

lopezka
6. jan 2009

janka, sak govi 😀 .... ja jej pisem a ona odpisuje tebe 😀
ale robim si soufky, sak ja musim pracovat 😠 len uz sa mi nechce, tak sem kukam a akurat mi nikto nepise 😠

govinda
6. jan 2009

lopezka, a ani sa ti nedivím, že sa ti nechce, to by sa nechcelo ani mne. Ja sa už hodinu chystám "variť" ovocie- to znamená, že očistiť aspoň kivi a mandarínky a dať si to na večeru, ale neviem sa od vás odtrhnúť 😀

janka1
6. jan 2009

mne sa do prace velmi nechce uz by som potrebovala nejaku zmenu, ale ked to vyjde tak mi staci aj takato zmena sak pojdem do prace uz s // 😀

lopezka
6. jan 2009

govi, lasko......teraz budem chvilku akoze robit drahoty a budem sa hrat na urazenu, yo ? 😀

inak drzim palce, ale myslim, ze to s tym rozbehnutim nebude take jednoduche ☹ ja som praveze niekde citala, ze telo sa musi po uzivani HAK trosku vzchopit, oddychnut si, odplavit neziaduce latky a tak ......ja som vysadila v novembri 2007 a az v aprili 2008 som citila 1.ovulku 😠

ale u teba to moze byt samoska ine, drzim palce 🤐

govinda
6. jan 2009

takže urazenú??? Napísala by som sem siahodlú reč na odprosenie, len akosi ma žiadna múza nenakopla 😀

lopezka, no veď ja tiež už neviem, čo je lepšie, ale mám problém s cyklom, nepravidelný, rozťahaný, časo anovulačné cykly, takže to bol lekárov nápad, že hneď po vysadení snžilkovať, lebo vtedy je vyššia pravdepodobnosť ovulky ... uvidíme.

janka1
6. jan 2009

lopezka 31.1, idem do blavy pozeram, ze byvas v blave nedame kafeee 😀 😀

govinda
6. jan 2009

kočky, idem papať, lebo manžel už je hladný, tak sa ideme navečerať 🙂 . Ešte prídem 😀

janka1
6. jan 2009

dobru chut 😀

lopezka
6. jan 2009

joj jani, to je este daleko, neviem kde zrovna budem 😀 tak ti nebudem nic slubovat 😅
a okrem toho, ved sa este ani nepozname a ja som hambliva 😀 😀 😀

janka1
6. jan 2009

jooj lopezka sak ja som srandovala, neeee ty take nepoznas 😀 ja budem rada ked do IKEA zbehnem popritom 😝

emily333
6. jan 2009

trosku som sa odmlcala u nas na dedinke kamosovi horel dom vcera a/ polovicka mu bola pomahat/ dnes tam bola markiza tak ze vraj ich nakrucala ako upratujuu tak śme pozerali ci mi z polovicky urobia medialnu hviezduu 😀 😀 no nestalo sa tak ich vystrihli ale aspon som si ho doberala 😀

govinda
6. jan 2009

kočky, všetky ste sa akosi odmlčali ☹ . No ale aj ja sa pomaličky chystám hajať, lebo skoro vstávam ☹ . Ale tak skoro to asi nebude, lebo akosi únava si ma nenašla 😀

lopezka
6. jan 2009

opat som vas prisla pozret, este stale zdravim z prace ☹

janka, ok, sak sranda musi byt 😀

govi s tebou by som hned menila, keby som bola doma, uz asi chrnim 😀

govinda
6. jan 2009

lopezka, tak to verím, keď si aj takýto čas v práci. Kedy budeš mať voľnejšie? Veď ty nemáš čas ani snažilkovať 😠

lopezka
6. jan 2009

govi no tento tyzden to este musim vydrzat, pak uz bude normal 😠
a ovu uz asi bola 😅 takze to az tak neriesim 😀 lebo poviem ti pravdu, ked dojdem domov, asi len sprcha a postel 😀 aj ked moj drahy ma dnes potesil, mi pisal ze poupratoval, umyl riad, poskladal pradlo, no hotovy zazrak, ze ? 😀 😉 😅

govinda
6. jan 2009

lopezka, ja keď cez víkend robím, tak to som v práci od ráno od piatej do cca tretej a vtedy mužík tiež volá, že povysával, upratal a keď varí, tak volá, že kde je strúhanka a ako dlho to má byť v rúre ... 😀 😀 😀 . No sranda, vtedy si uvedomia, čo ženičky robia celý čas 😀

lopezka
6. jan 2009

ja mam z neho tiez radost 😀 aj by si zasluzil sladku odmenu 😅 ale uz som mrtva 😠
ale zase sexik nema byt za odmenu, ze ? 😀 😀

v akej sfere pracujes, ked aj cez vikendy ?

govinda
6. jan 2009

no tie víkendy sú len tak raz za 2 mesiace - fabrika, takže také víkendové služby.

lopezka
6. jan 2009

govi a merias si aj BT a robis si grafy? ci si tomu este neprepadla ? 😀
nechavas to len tak na prirodu? 😅

govinda
6. jan 2009

no zatiaľ BT nemeriam, ale keď sme snažilkovali v roku 2007, tak som už na grafy BT bola odborník 😀 😀 . Pekne som bola registrovaná na stránkach, kde sú BT a každý deň len doťukla teplotu a grafík mi to robilo samo. Potom som to vytlačila a šla k lekárovi, kde som mu ukazovala, že ovulka bola tu a tu a tu a tu sme sexíkovali 😀 😀 😀 . Dobre som ho pobavila, ale vždy ma pochválil, že aká som snaživá. Tak som mu povedala, že snaživá možno, ale výsledok nikde 😀 😀 😀 . A ako sa poznám, začnem merať aj teraz, aby som vôbec vedela, či ovulujem, lebo ja práve s týmto mám problém. Bez HAK mávam cykly aj 50 dňové a to je dosť na nervy. Takže merať asi budem a pekne naďalej značiť do grafíku 😀
Ale inak to nechám na prírodu, akurát si asi kúpim čajíky na úpravu cyklu a tak podobne, ale žiadne hormóny do seba trepať nemienim 😉

govinda
6. jan 2009

teraz čumím na stránku, kde som tie grafy robila a všetko som zabudla 😢 😢 😢 . Asi sa zčnem učiť 😀

govinda
6. jan 2009

len skúšam, či to sem viem aspoň vložiť:

http://www.fertilityfriend.com/ChartGallery/684...

govinda
6. jan 2009

tak som to nejako zvládla. TO bol grafík z jednej stránky a ešte som grafíky robila aj na inej stránke:

http://www.wunschkinder.net/forum/zanzeige/user...

govinda
6. jan 2009

no tak takto nejako som fungovala - už som sa v tom zorientovala, ale ako som tam vkladal tie údaje, nepamatám 😀 😀 . A vraj čo sa raz naučíš, to už nezabudneš 😀 😀 😀
Ale ako hovorím, to sú staré grafy 😉

govinda
6. jan 2009

asi som tu už len sama so sebou 😀

lopezka
6. jan 2009

tu som govi, musela som neco surne dokoncit 😠 idem ta rychlo citat 😉

govinda
6. jan 2009

a nehovor mi, že si ešte stále v práci ☹ . Ten tvoj mužík si ťa doma fakt neužije ☹

lopezka
6. jan 2009

som a vobec ma to netesi, ale co uz ? ☹
tak chod snazilkovat aj za mna 😀 o dieta sa potom nejak podelime 😀 😅

govinda
6. jan 2009

no to bude dobre na diaľku 😀 😀 . Ale manželík niečo robí na compíku, takže asi pôjdem spať bez neho 😒 . Aspoňže som si uchránila noteboočik a môžem koníkovať 😀

govinda
6. jan 2009

a ty meiaš BT?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre