Rok 2009 nová nádej pre snažilky a pre ich // so šťastným koncom
Otváram túto téme pre všetky snažilky či už začiatočničky alebo aj dlhodobky 😀 Babenky očakávam vás aby sa tu nazbieralo čo najviac // v rolku 2009 😀 😀
idem ja do sprchy a hajat,prajem vam vsetkym krasny vecer
a dobru noc 🙂 😉
papa, zajtra pridem 😀
Janulka. on ma take kovove valceky ci co, to si vezmes do ruky a on meria takym pristrojom . vyzera to ako ked premeriavaš ci je prud v zastrcke 😀
a to v jednej ruke, potom druhej a potom aj na nohach ak si dobre spominam. boli sme na to dost davno 😕
a ty mu diktujes tie hodnoty..
jaaaj, on ti meria asi na kazbom klbe na prstoch..... hej tak to bude tušim.
no a on vie ze v ktorom klbe je ktora cast tela
potom to spolu s tebou vyhodnoti, zapises to a potom ti povie ktoru cast tela treba ocistit, posilnit
ked sme boli pred rokom ci dvoma, tak mi vysli zvysene hodnotz najmä na trojity žiarič, co je samozrejme o plodnosti!!!!! a to on netusil ze sa snazime. verim tomu, lebo on si cisla nemoze vymysliet, nakolko ty mu to diktujes
jane to ma zaujalooo 😕
a kam to ides? tu v ke?
ja by som to tiez okusila nie pre tehu, ale tak vseobecne
ano tu v ke
poslem ti do IP kontakt?
ved to, ze ja neuverim kdecomu, ale tu ta fakt nema ako oklamat, ty vidis cisla a vidis ako sa menia
Jane a ako sa vola toto vysetrenie prosim??? Celkovo to zaujalo i mna...znie to ozaj zaijimavo
Viem sa o tom niekdy docitat??
uff, rozmyslam ci sa o tom da niekde docitat. nam o nom povedal svagor, ked ho dostal kvapkami z boreliozy!!!
ale moyno na stranke DIOCI
sprchu mam za sebou a uz odchadzam spat tretikrat 😒
mna t zaujima tiez 😉
objednava sa tam predpokladam a plati sa a kolko atd 😀
Tak aspon ze, no co hodime este stavku pred zajtrajskom...ci mne dorazi abo nedorazi??? 😀
nooo katka tak stavkujme 🙂 ako sa citis najprv napis , lebo nam sa tazko stavkuje ked ani nepozname tvoje pocity 😀
jane cakam na IP lebo uz chcem zalahnuuut
to je jasne, ze keby napisem pocity tak nevyhram...bo vse nasvedcuju mrche..hlavne take to pobolievanie, ale ved vyckajme si do rana...dnes som skusala merat BT len tak zo srandy, ze kolko tak bola 36,92 cca o 6 rano...ale pokial som pochopila ona kludne moze klesnut v den mrchy...
Oki Janik, kazdopadne ved popismenkujeme i s tebou, i s fyal, govi atd mozme i zajtra. Maj sa krasne a hlavne dobru nocku. Snad uz do tretice
ale kdeze...ja este budem brovsovat po nete a hladat inspiracie...takze ja byt este tu. 😀
Popri tom davaju zostrih z nevesty pre milionara a hovorim si, ze ako dobre, ze ma nikdy nenapadlo prihlasit sa do podobnej sutaze
Neblazni ved prave, ze nie. Len ma prekvapuju reakcie tich holiek, je to miestama az detinske....
Inak hladam tie info od jane...nasla som len nieco ako stranka menom diochi...a je tam i cennik

prva plati 😉 vsetkym 😀