Rok 2009 nová nádej pre snažilky a pre ich // so šťastným koncom
Otváram túto téme pre všetky snažilky či už začiatočničky alebo aj dlhodobky 😀 Babenky očakávam vás aby sa tu nazbieralo čo najviac // v rolku 2009 😀 😀
Janik i ja gratulujem k vyhram...holky musia mat tiez dost, pretoze 6 zapasov za vikend, ved to je na uplne vypatie sil. Tak nech si aspon trosku oddychne.
Fyalik ja celkom nerozumiem - nadielka??? Asi som nechapava
Boze ja uz ani citat neviem fyal...to uz som na tom ako zle. Nedielka no po rano som sa pustila este do projektu, v utorok je deadline na odovzdanie, takze este dokocievam co sa da, potom sme sa napapali, ja som pospala cca 3 hodky a isli sme do kina a najest sa do MC donalds. A teraz oddychujeme...macik sa hra a ja si beham po netiku
Janik moja ja by som ti poradila, len to by sa asi tvojmu sefstvu nepacilo...prehod hodinky o 3 spat a mas o nieco viac casu. Kiez by to bolo take lahke.
idem si zajtra poklebetit s mojou kadernickou uz mi treba zafarbit vlasy aj opravit strih, tak som jej volala 😀
tesim sa 😉
katka ako mrcha?
Janik nedosla zatial...radsej sa snazim na to nemysliet...Moze to mat 3 scenare a alternativy:
😠 ad 1 mrcha pride neskor, nakolko este su to len 3 mesiace od vysadenia HAK a cyklus sa mi este nestabilizoval, toz nema 30 Dni, ale viac
☹ ad 2 natahuje ma ako zuvacku na rukave a nakoniec sa spusti
😉 ad 3 mozno to ozaj vyslo
Ty nase optimisticke slniecko...pockam nejake 3 dni a ak mrcha nepride urobim test s citlivostou 10.
Sama som zvedava
fyalik zlatko ... pozitivne myslenie voci sebe je jednou z najtazsich veci. Ale mozno to naj naj co mozeme urobit...je nemysliet ani na moje najblizsie dni, ani ty na najblizsich 10. Musime najst nejaku cinnost..kiez by tak clovek mohol vypadnut zo zabehnuteho systemu a ist prec hoc i na dovolenku, ci poznavaci zajazd, len aby ho nenapadlo mysliet na mrchu
Janka dosla new energy? alebo este posledny vykriky tela zostat hore. Zober knizku, ja vzdy ked som sa ucila na skusky a vzala do ruky knihu...ani nie do 15 min som sklzla do polohy lezmo...ala uciaceho sa studenta
janka, idem...ale musim cakat na 3DC, vtedy mam prist na odbery 😒 Ved mi Dr. povedal, ze sliznica je
nizka a folikuly male, tak to urcite nevyslo, ja s tym tento ratam 😖
Moc na to nemyslim, posledni dni som mala uplne ine problemy...najprv v robote, potom doma 😝
asi preto, lebo som s tym zmierena, ze tento mesiac sa z // tesit nebudem, tak na to moc nemyslim 🤐
mojenka, idem hajat...rano vstavam o pol 6 😝 😠
katka, zajtra chcem cerstve info o tvojej (NE)prichadzajucej mrche 😉
janka, tak nech je novy tyzden stastny, zacinate snazilkovat od soboty (ak si dobre pamatam) 😀
dobru noc 😔
dobru nocku fyalik..zajtra i ja vstavam skoro .. ucim...tak potom sa pripojim a poskytnem aktual info. Pekne snicky
Janik idem i ja pomalicky do hajan....dobru nocku a snad sa i tebe podari coskoro zalahnut.
http://www.fertilityfriend.com/home/Jane1
toť moj slavny natahovaci graf........
ale konecne ma boli prave vajcooooooo!!!!!! 😀
a to tak ze ani chodit nevladzem. esteze sme si vrzli pred tym, nez mi to zacalo 😅
alebo zeby sme to spustili 😨 😵
eeeeeej, konecne som tu neni sama 😀
ahoj janka 🙂 U nas prsalo este rano, ked som sla do prace, teraz je zamracene, ale obcas vykukne
slniecko 😎
ako v praci?

no som sa dost rozculila , ale uz sme si to vysvetlili , uz kaslem nato aj tak to ja nezmenim 😖