Rok 2009 nová nádej pre snažilky a pre ich // so šťastným koncom
Otváram túto téme pre všetky snažilky či už začiatočničky alebo aj dlhodobky 😀 Babenky očakávam vás aby sa tu nazbieralo čo najviac // v rolku 2009 😀 😀
jani, moja mamina si tusim dava sumivy panadol, odporucila jej to v lekarni jedna znama, vraj ma rychli
ucinok a vstrebava sa hned, kedze je to sumiva tabletka do vody... 😉
jooj tak tato asi neskodna nie je...prve dna dni ked ma hrozne bolieva brusko si davam 0,5 tbl rano a 0,5 po obede valetolu, inak nic ine. Popripade mi zaberie aj acylpyrin ale vo vacsom mnozstve. Inak tabletky vobec nekonzumujem...
ja uz pijem kavicku, aby som sa trosku prebrala 😝
som si kupila rano ze 3v1, moc si to nezvyknem kupovat, ale dnes som to chcela, neviem preco 😝
jejeeeej len aby to nahodou nebolo nieco krajsieeee ako mrcha 😉
aby to bolo nie nebolo 😀
ja v tychto veciach som vzdy optimista 😉 nepripustim , aby ma take nieco psychicky znicilo vopred nieco co ani neviem ako dopadne ...takze radsej myslim na dobreee 😉
tesim sa na PIATOK , SOBOTU, NEDELU 😀 😀 😀
ani sa necudujem, ze taaaaaaaaaaaaaaaak tesis, aj ja som sa tak tesila, ked sme zacinali snazilkovat 😀 😀 😀
Aj manzel sa tesi? 🙂
noo je v poslednej dobe cca 7 dni nejaky iny, ale ja to skor pripisujem k tomu jeho novemu autu 😒
ale kyselinu poctivo kazde rano zapija takze asi sa aj tesi, ale neda to na sebe asi vediet 😉
katka ty si ted riadna usolvnica ...mozes aj k nam zbehnut mne treba skor pozehit 😒 ako upratat 😀
chudatko, ona je nedobrovolne nadopovana liekmi, aby nemala bolesti, a my ju tu takto chceme
zneuzivat 😒 😀
no poviem ti, ze som bola s kamoskou raz na caj o 17tej a dala som si quaranu 😖 celu noc som nespala
ja som to este neskusala 😅 ani to momentalne nepotrebujem, to som mala skusit, ked som sa ucievala
na skusky a na stastnice 😝 😀
a co si robila? pozerala do stropu ci upratovala? 😀
fyal mna v noci nenapadlo, ze je to z toho caju tak som rozmyslala co mi je???????co sa deje?????a nech uz je rano lebo ma trafi!!!!! a rano ako blesk z jasneho neba ma napadla quarana , takze tak 😀 😀
😀 teda ty mas zazitky 😀
ozaj, uz si si dnes z niekoho vystrelila? 😀 1.apriiiiiiiil 😝 😀
aku knihu? k bliziacim sa narodkam? 🙂
ani ja som este nikoho nenachytala...tu v robote na to nemam chut, ze by som sa vyburila na MM 😀

katka ake lieky beries? mna vcera bolela hlava , ale nedala som si uz ziaden ibalgin nakolko mi dr. povedala, ze na tu pecen nech sa fakt vyhybam vsetkej chemii, takze chcem vediet nejaku dobru a neskodnu tabletku na bolest 😉