Rok 2009 nová nádej pre snažilky a pre ich // so šťastným koncom
Otváram túto téme pre všetky snažilky či už začiatočničky alebo aj dlhodobky 😀 Babenky očakávam vás aby sa tu nazbieralo čo najviac // v rolku 2009 😀 😀
ahojte som doma 😉
fyal boli sme s drahym na veceru u cinana 😝
pridem neskor idem na basket 🙂
ja som uz dlho nemala cinu 😝
tak prijemny sportovy zazitok 😉
ja si idem nachystat veci na zajtra, zatial papa 🙂
ahojte. ako sa mate zlaticka?
ja trosku zadumane. asi sa predsa len ukazuje, ze mam asi problem so stinou zlazou kurnik 😖 mala som taky instinkt alebo ako to nazvat. no a lekarka moja co mi robila prevencku, jej som spominala svoje obavy a dnes som jej volala a ze predsalen asi bude nejaky problem s nou, lebo ze je nejaka hodnota toho tsh.
Ahoj Jane, no ja pomalicky...dnes som akasi plna energie a uz som stihla i upratat a dokonca i polievocku podla receptu fyal pripravit.
Fyalik pozera panelak a Janka isla vecer na basket.
Jane a co teraz, budes musiet ist na vysetrenie stitnej? alebo aky je dalsi postup???
na vysetrenie sa vraj caka 3 mesiace!!!! nechapem preco tak dlho docerta
a co ty moja? mas este stale tolko energie? 😀
cawte, uz je po panelaku 😀
jane, to mi je luto, ze mas taketo problemy 😒 aj moja mamina sa lieci na stitnu, to su uz lieky do konca
zivota bohuzial 😔 Snad sa to ale nepotvrdi 😉
katka, uz si vybita z tej energie? 😀
Jane energie este stale je...bo po obednej tabletke som stihla este poupratovat, navarit si polievocku a medzi cakanim na manzelika i na chvilku pospinkat. A teraz opat na neho cakam....maju nejaku firemno-zakaznicku veceru 😖
zienky, ja pojdem do hajan, budem si par minut niec citat a potom spinkat 😔
zajtra mam dlhy den 😉
papa dobruuuu 😔
Fyaly, ja som mala podozrenie, lebo mam nizku bazalnu teplotu a byva mi zima. ine priznaky nebadam, mozno este prirastok na vahe, ale to neviem ci je z toho. ja som dost pribrala pocas liecby endometriozy
KPn: no bola som dnes aj na gynde, tak sme to konzultovali a doky sa prehrabaval v papierok, a kajucne priznal, ze on zatial vysetrenie na toto nerobil a ze si mysli ze ano, mala by som ist. mne lekarka moja aj napisala vymenny listok, radila mi ist do sace.
a doky mi povedal, ze tam v nemocke blizko od neho, ze je endokrin. tak som tam hned aj sla a toto mi povedali. ze oni neobjednavaju, ze mam prist v stredu rano a ked sa mi ujde cislo ta pojdem. no skoro ma porazilo. ale zas, ak by to vyslo, riesi ta to hned, nie zas o 3 mesiace. do kedy mam cakat, dochadza mi trpezlivost. aj ja som len clovek sakra
Jane blbne mi konik, uz 3 krat som ti odpisovala a nic, na dnes to nechavam tak...skusim zajtra.
Ja ti verim, ze je to otrava a hlavne ked sa nieco dlho taha, ale neboj podari sa vam to i s manzelikom, raz budete v naruci drzat svojho milovaneho drobceka.
Ak by ta nevybavili, tak ti skusim poslat kontakt na specializovane pracovicko (zial nepamatam si kde to je, ale vyzistim od mamky). A netrvalo to tak dlho a vysledky boli este v ten den.
ahojte kočky.
Boli sme na "menších" nákupov toť u susedov neďaleko od Košíc 😀 . Kúpila som medziiným aj super zapekaciu misu na lasgne, tak sa teším, kedy ju otestujem 😀
Jane, a akú máš tú hodnotu tsh? Takže na vyšetrenie ideš až budúci týždeň?
Dakujem KPN
Ahoj Gov, dievca. takze ste boli v madarsku? pozrela si sa na tie naplne do dolce gusta?
neviem aku mam hodnotu, to ma nenapadlo pytat sa lekarky. hej o tyzden, aj to s obavou, ci ma teda vybavia.
ano bola 😉 teraz sme dosli
ja chodim na endokrinologiu ked chces objednam ta, len musis mat odporucanie/sprievodny list/ok 😉
chodim do geriatrickeho centra tam ordinuje dobra dr. ona je v saci ale par dni ma ambulanciu aj v ke 😉
DR.Semanova
a nerob si z toho tazku hlavu ak budes mat problem so stitkou a dobre ta nastavia budes ok aj tehu bude
a to by som myslis nemusela cakat 3 mesiace? mam este jednu nadej a to na rastislavke, kde mam skusit v stredu si prist po poradove cislo
nic nebooj vsetko bude ok aj ked ja som asi iny pripad co ma problem so stitkou 😀 aspon dr. to hovori

idem domooooooooov 😀
ozvem sa neskor a janka, chod sa napapat 😉