Rok 2009 nová nádej pre snažilky a pre ich // so šťastným koncom

Otváram túto téme pre všetky snažilky či už začiatočničky alebo aj dlhodobky 😃 Babenky očakávam vás aby sa tu nazbieralo čo najviac // v rolku 2009 😃 😃
eftulienka2
7. jan 2009
dakujem ti fyalynka.....
ja som si testla az po mesiaci..a ništ..stale /
lopezka
7. jan 2009
fyalynka, no boli nejake komplikacie :-S 1 je uz dufam vyriesena a riesenie tej druhej je na ceste 😃
aka som tajomna, ze ? :-p
fyalynka
7. jan 2009
jo...tajnostkarka jedna... :-p ale v poho, ved nemusis tu o tom pisat 😉
janka1
7. jan 2009
cafte babenyky 😉
lopezka ty si ani doma nebola =-)
govinda
7. jan 2009
ahojte, víchor priletel 😃 .
Pizza mňam, mňam, no po sviatkoch sa akosi neviem ovládať. Vraj sebaovládanie. Včera som si dala na večeru len ovocie, dnes pizzu a zajtra robím lasagne :-p . A vraj oddych pre telo po sviatkoch 😃 .

Jo kočky, lekár mi ku calibrumu naordinoval aj kyselinu listovú. Vraj žena, ktorá sa chystá otehulkovať (no ako keby to šlo naprogramovať ]-( ) by mala mať denný príjem kyseliny listovej 6g. V calibrume sú 4 a v tej kyseline listovej 2g. Tak asi ozeleniem teraz 😃
osa
7. jan 2009
jej govinda ahoj 🙂
osa
7. jan 2009
ja uz zase po takych temach pokukujem... 😉
govinda
7. jan 2009
ahoj osa. Láka ťa ďalšie mimčo? 😉
osa
7. jan 2009
no veru tak nejak :-N
govinda
7. jan 2009
no tak šup, šup do snažilkovania. Keď nám vypnú teplo, budeme sa zohrievať pod paplónikmi 😃 . Ojoj, koľko detí bude o 9 mesiacov 😃
osa
7. jan 2009
a vypnu? co hovoria v praci?
govinda
7. jan 2009
no vyzera to kadejak :-| . To ja len tak, že keď vypnú, lebo keď človek číta všetky tie správy, tak sa akurát zdeptá. Ja hľadám aj na tom niečo funny - zohrievanie pod paplónom 😃
emily333
7. jan 2009
ahojte babenky co nove sa tu deje? 😉
govinda
7. jan 2009
kde ste všetky zdúchli? =-)
Lopezka, ty už azda nie si v práci? 😃 😎 . Nie, nie, dúfam, že pekne oddychuješ 😉
govinda
7. jan 2009
emily, ahoj 😉
emily333
7. jan 2009
ahoj asik sme tu uz same 😞
govinda
7. jan 2009
no vidím, že tu už nikto akosi nieje :-| . Ja som sa napraskala pizze, tak asi dnes zaľahnem skôr ako včera 😃 . Ráno som sa nevedela vytrepať z postele 😃
emily333
7. jan 2009
no asik idem aj ja rano uz vstavam o siestej skola sa maemu uz zacina
govinda
7. jan 2009
emily, tak dobrú nôcku. Ja tu ešte chvíľk pobrázdim, ale už so mnou láme 😃
govinda
7. jan 2009
kočky, ja som dnes akosi strašne unavená. To asi z toho vymrznutia 😞 . Tak sa s vami lúčim a prajem vám všetkým dobrú noc. "Vidíme" sa zajtra podvečer 😃
lopezka
8. jan 2009
ahojte baby, ako mate dnes ? 😃

govi vcera sme boli v praci "len" do deviatej ]-( ale spat som isla aj tak az o polnoci, lebo som si musela umyvat vlasy ]-(

po tomto tyzdni som mrtva, takze vecer nemam na nic chut 😃 ale pevne dufam, ze uz je mozno nieco zarobene 😃 😃 😃 ved co ine mi ostava, ako nadej, ze ? 😉
lopezka
8. jan 2009
baby, kde sa tulate ? 😃 nemam sa s kym "rozpravat" :-S
emily333
8. jan 2009
ahoj lopezka .uz som tuuu 🙂
govinda
8. jan 2009
ahojte kočky, aj ja som tu 😃 . Práve som prišla domkov. Bola som navštíviť babku a nakúpiť ingediencie na lasgne, tak idem variť 😃
lopezka
8. jan 2009
no ahoj, konecne niekto 😉
fyalynka
8. jan 2009
ahojte, aj ja som tu 😉
lopezka
8. jan 2009
ahojte, mne prave volala moja trenerka, co som volakedy s nou cvicila vo fitku a tak som sa vytesila, ze asi zacnem opat chodit 😃 uz sa na seba nemozem pozerat, ako sa mi podarilo cez sviatky pribrat ]-(
pred rokom som s nou cvicila a za 1/2 roka som schudla 12 kilov, to bola parada :-N

prestala som preto, lebo som chcela otehu a reku nebudem si cibrit postavu a platit tazke prachy, ale hrozne mi to chyba... 😉
lopezka
8. jan 2009
mozno ked sa pustim do chudnutia, ze sa "to" zadari 😃
fyalynka
8. jan 2009
lopezka--nemohla by si so sebou bravat cvicit aj moje telo? 😃
govinda
8. jan 2009
lopezka, no ja tiež mám chuť si ísť niekde zacvičiť, ale teraz by som brala takú jógu alebo niečo. V decembri som ukončila kurz brušných tancov, teraz mením zameranie 😃

Začni písať odpoveď...

Odošli