Rok 2009 nová nádej pre snažilky a pre ich // so šťastným koncom
Otváram túto téme pre všetky snažilky či už začiatočničky alebo aj dlhodobky 😀 Babenky očakávam vás aby sa tu nazbieralo čo najviac // v rolku 2009 😀 😀
sofia jedno z mien v mojom zozname 😉
a coze si tu dosla tak neskoro? kde si bola doteraz?
to je prve babatko?
dievcatkoooo 😵 😵 pekne meno ste vybrali 😉
aj vies kto ta bude rodit? Vybavila si si lekara v nemocke?
ano prve ja som taka motana vieš tak preto tak neskor.baby ja sa tak strašne tešim až sa toho bojim trošku
neboooj to vsetko je uz len malina, zvladnes to jaaaaj az mi je zima aj ja chceeem, ale hned nie o 9 mesiacov 😀
neviem kto ma bude rodit nevybavovala som si lekara bo viem ako to tam chodi je to zbytočne budem mat pri sebe chlapa.ale keby to bol čech budem rada odkial ste?
skušala som ale stale je vraj to foto velke a neviem ako to upravit nevieš mi poradit?prečo o 9?
mausy, Cech vraj odisiel z nemocky, ide niekde do ordinacie mimo nemocky...ale neviem ci bude
chodit rodit nejake "svoje" pacientky...
ja som z TT 😉
no bo ja som tam bola v pondelok a to už sestrička hovorila že odišiel, tak čo už nech sa mu dari. ale mne to je važne jedno kto ma odrodi hlavne nech je to ok.
mausy, staci ked kliknes na foto pravym tlacitkom mysi, otvori sa ti tab., kde vyberies otvorit v programe
microsoft photo editor a ked sa ti otvori na hornej liste bude upravit foto - upravit velkost a hotovo 😀
janka ved ja to hovorim že som daka popletena.a nevieš čo s tym fotom?idem to skusit, ja neviem čo tam ake mam dat.a ty maš už velku babu čo?
no ale to je už asi dva mesiace stare foto,a čo takto neskoro sa nudite?mne volal manžel si dnes urobime pekny večer tak si dam trošku červeneho na krvinky ved viete 😉

jeeeej, ved ty uz si pomaly pred porodom 😀
verim, ze sa tesite...vsetky by sme sa tesili 😉
tak drzim palce,nech to stastlivo dotehulkujete do konca 😵