Rok 2009 nová nádej pre snažilky a pre ich // so šťastným koncom

mishelines
1. jan 2009

Otváram túto téme pre všetky snažilky či už začiatočničky alebo aj dlhodobky 😀 Babenky očakávam vás aby sa tu nazbieralo čo najviac // v rolku 2009 😀 😀

janka1
21. apr 2009

ahaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa 😀
uz som v obrazeeeeeee 😉

kpn
21. apr 2009

damy uz som spat.. s tromi parmi topanok a lahsou penazenkov, ale o to lepsi pocit 😀

fyalynka
21. apr 2009

ahoj janulka 🙂
co nove, ako sa citis tehulka nasa nova ? 🙂

tatulienka
21. apr 2009

jani,preto hovorim,ze budem robit test az na buduci tyzden

janka1
21. apr 2009

katka tak posli jedny aj ja potrebujem, ale akosi si neviem najst tie spravne nic mi nesedi a ani sa mi nic nepaci 😒

fyalynka
21. apr 2009

katka az tri pary 😕 😨
ja si nemozem jedny zohnat nie to este tri 😀 A to nejake letne??? 🙂

kpn
21. apr 2009

Janik fyal mam ich v albume tu na konikovi... vraj su celkom prijemne na tehulkovanie, ani na vysokom ani na nizkom a z ceny som tiez nadsena. 😀

jedny su cele kozene tie horcicove

kpn
21. apr 2009

A Janik ak sa ti budu niektore pacit velmi rada ti ich poslem s jednymi sa este dokazem rozlucit abo si kupim nove

fyalynka
21. apr 2009

waaauuu, tedu tie su krasne 😕
tie fialove mi pripadaju skor ako plesove 😉 aj su tusim na vyssom podpätku 😅 ale farby su pekne,
pacia sa mi 🙂

kpn
21. apr 2009

fyalik ak si pamatas film sex v meste a topanocky kt si kupila od manola a nechala ich v tom satniku...tak je to nieco na ten styl, len si fialove...Ale mam k tomu take satenove letne tricka....takze uz sa tesim. Este som zvedava co na ne povie manzelik. 🙂

A co ty uz sa citis lepsie v porovnani so stres vikendom. Ozaj a ako dopadly navrhy extravageantneho licenia. Niekedy by si mohla poslat fotecky

fyalynka
21. apr 2009

ja som ten film ci serial nepozerala, takze neviem...ale tie tvoje sa mi velmi pacia 😉

v porovnani s vikendom sa citim lepsie v tom zmysle, ze som sa ukludnila ked som prestala spinit,
uvidim co dnes na kontrole... A zajtra ked sa budeme licit a dopadne to dobre, tak sa odfotime
a prilozim foto 🙂

kpn
21. apr 2009

uz sa tesim na to dielo.

a neboj i dnesne vysetrenie dopadne dobre, vlastne dnes by uz mohlo byt cosi vidiet na sone???

janka1
21. apr 2009

tie fialove su spica, ale predpokladam, ze sa o chvilu asi rozlucim s takymi topankami myslim na vysokom opatku 🙂 ed uvidime ako to pojde dalej 😉

kpn
21. apr 2009

Janik tomu rozumiem...ale i na nizkom su velmi pohodlne a prekrasne boticky. Aspon tu v Ba sa da vybrat, ale tiez to vyzaduje od clveka cas...bo nie v kazdom centre resp obchode s obuvou clovek najde co hlada

fyalynka
21. apr 2009

katka, ked som bola v sobotu na pohotovosti tak mi robil sono a uz bol mrnusik vidiet 😵
mal pol cm 😵 😀 Dr. to odhadol na 5-6 tt 😉

janka, urcite to pojde dobre, len si tiez davaj na seba pozor 😉 Takze v pondelok ides k dr, super 🙂

kpn
21. apr 2009

Fyalik 5-6tt nie je to akosi vela? sa mi to nezda, som mala pocit, ze len pred pol mesiacom si mala dostat / nedostat mrsku

Drobcek tvoj...juuuj ako sa z vas zienaky len tesim. V tomto okamihu som vykukla von a napadla ma jedna vec..ako jar nastupila a zacalo vsetko kvitnut i vam sa zadarilo otehulkovat.

Vsetko je tak ako ma byt.... 😀 😀 😀

fyalynka
21. apr 2009

katka, nemyslim si, ze je to vela, lebo to sa rata od prveho dna poslednej ms 😉 co je uz 6 tyzdnov...
Ale v skutocnosti je vek plodu od pocatia - teda cca od ovu, to by bolo asi 4 tt 😉

kpn
21. apr 2009

Ach taaaak, ale termin porodu ti vyratavaju od 1 dna poslednej MS alebo od OVU???

fyalynka
21. apr 2009

rata sa tiez od ms myslim...
mozno mi dnes uz povie nieco blizsie, lebo nic neviem este 😒 Aj ked sa to da tu na hoc-akej stranke
vyratat, ale chcem vediet od nej nejake info... Podla predbeznych vypoctov (aj co mi janka spravila)
by to malo vychadzat na 12-13. 12 😀

kpn
21. apr 2009

takze to vyzera na decembrove baby...to budete mat s manzelikom pekny darcek pod vianocny stromcek

fyalynka
21. apr 2009

no to ano, dufam 😀

aj si bola dnes v skole? 😕 A co stolar?

kpn
21. apr 2009

nie do skoly robim dnes vecicky z domu... Stihla som stolara...uz po treti raz sme urobili zmeny...dufam, ze konecne /viac menej take drobnosti, ako hlbka zavesne skrinky v obyvke a pod) jasne a zmenili sme dekor farby v spalny na rolldor a kniznicu. Chudacik uz ma musi mat plne zuby, aj ja by som sa mala, ale verim, ze tato zmena uz bola konecna.

Teraz si to nahadzujem do jedneho programu i so zariadenim.

fyalynka
21. apr 2009

takze zariadujes na plne obratky 😀 no super...
Vies ako sa hovori "nas zakaznik, nas pan", takze aj ked mu je mozno divne ze stale menite objednavku,
pokym to este nevyrobil, da sa vsetko zmenit 😉

fyalynka
21. apr 2009

haloooo, je tu niekto? 😕
chcem vam podat cerstve info, boli sme u dr., povedala, ze je vsetko ok a dokonca som videla
uz bit aj srdiecko 😵 😵 😵 🙂 Pre mna neopisatelny pocit, lebo pri prvom tehu som to nezazila....
O 3tt mame dalsiu kontrolu 😉 Tak verim, ze mrnusik bude rast k svetu 🙂

kpn
21. apr 2009

fyaliik to je vyborna sprava...moooc sa tesim a hlavne tuj tuj do zdarneho konca.

fyalynka
21. apr 2009

ahoj katka,
dakujeme 😵 Verim, ze to dotiahneme do stastneho konca 😵

co mas nove? Uz si vyskusala botky? Manzelikovi sa pacia? 🙂

kpn
21. apr 2009

Jooj fyalik, manzelik je este v robotke...dnes maju nejake skolenie, takze ani sama neviem kedy pride. Ja som si trosku pospinkala a musela som sa ist napapat uz som bola neskutocne hladna.

Inak som cca do 16 robila ten navrh zariadenia v byte aby som si to vedela predstavit v celku.

fyalynka
21. apr 2009

a podaril sa navrh? Si spokojna? 🙂

kpn
21. apr 2009

No jasne...tym, ze je to novy program s ktorym pracujem je to o to tazsie, ale celkom sa to da. Uz v nom mam nahodenu kuchynu s obyvkou i s detailami dekoraciami a farbou stien, takze clovek ma realnejsiu predstavu a moze si oskusat co sa mu do podorysu hodi abo nehodi i farebne kombinacie.

bonsai
21. apr 2009

ahojte dievčatá..nie som tu zopár týždňov a čo nevidím...fyal..srdečná gratulácia..ani nevieš, ako sa teším..teraz na oplátku Ti ja držím palčeky..a tiež malinkému..veľa šťastia.. 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre