Rok 2009 nová nádej pre snažilky a pre ich // so šťastným koncom

mishelines
1. jan 2009

Otváram túto téme pre všetky snažilky či už začiatočničky alebo aj dlhodobky 😀 Babenky očakávam vás aby sa tu nazbieralo čo najviac // v rolku 2009 😀 😀

janka1
24. apr 2009

pripajam sa k vam 😉
moja naúpln v praci taktiez taka, vsetko od potencionalneho zakaznika, cez objedavky........az po mzdy a ucto 😒

jane1
24. apr 2009

Janul, ak si dobre spominam, sme o tom hovorili do telefonu, ked som sla na endokrinologiu, ale to ja len tak vtipkujem, nevsimaj si ma. dnes som vtipnu kasu pojedla, cela vymasirovana a prešťastna ze som doma. take it easy. a mozno sa ja pletiem.

fyalynka
24. apr 2009

baby, je cas ist na materskuuuuu 😀 😀 😀

jane1
24. apr 2009

JAnul, ale ty si v kancli niekde. či?

janka1
24. apr 2009

no ja som v kancliku a zaroven v predajni no ja som vsade 😀 😀
nepamatam, zeby sme sa o tom bavili, ale neva 😉

fyalynka
24. apr 2009

baby, ja som sa najedla a teraz cakam, kedy mi padne hlava na klavesnicu...lebo oci uz padaju 🙄

jane1
24. apr 2009

si vsade 😀 ja mam casto podobny pocit. vies my sa fakt musime niekedy zdekovat mimo predajne, lebo ta administratifa sa fakt neda stihat, lebo aj ked nie je predajna plna, ono stale niekto vojde, cize sme permanetne obsadene a to sa tak neda. teda velakrat sa musi dat! lenye to potom tak vyzera, ze overujes kôpku ziadosti cely den a vecer zistis, ze aj tak si ich vsetky neoverila- 😒

fyal 😎 ved toto!!!!

asi som nenahraditelna a nemozu bezomna fungovat 😀 / inac veduca mi to casto vravi 😅 a ja žial viem, ze ciastocne je to pravda. tak som tam uz inventar, no a dosial uspešny predajca, aj po 6 rokoch, ta asi nieco na tej Jane bude 😀 😀 😀

a potom mi drahy vravi, že jaka som skromna 😀 😀 😀 😅 😅 😅 😅

dnes sršim humorom 😅

kpn
24. apr 2009

Fyalik pamatas si na toma a jaryho... zavri oci a fixkou nakresli ocicka, bude to vyzerat ze si hore a od kazdeho snad bude pokoj.

Pracovat s ludmi je drina... problem je, ze ti ludia si to i uvedomuje, ale su tak vycerpany z prace nakolko sa zmenila doba a uz nepostacuje byt v praci 8 resp 8 a pol hodky ako kdysi, ze sme z casu na cas, povacsine vsetci podrazdeni uz iba zo samotneho cakania.

Toto by chcelo celu zmenu systemu tykajuceho sa nielen povinnosti a pracovnej naplne cloveka, upravu pracovneho casu, ale i snahu zamestnavatelov pristupit na psychohygienicke faktory.

Ved uz je davno zname, ze clovek je schopny aj to i s prestavkami plnohodnotne vykonavat pracu 8 hod, potom len zbytocne trapia jeho nadcasmi a dlhymi smenami...pretoze uz nie je schopny podavat taky vykon..

Och toto by bolo na dlho.

fyalynka
24. apr 2009

teda Jane, aj si ta aspon vazia ako uspesneho predajcu? Odmeny a tak....? 😕

jane1
24. apr 2009

si ich sama musim vyrobit Fyal vies? tak to dnes chodi 😔

jane1
24. apr 2009

okrem toho, stres mame este aj z plnenia planov, ktore si orange stanovi vies? a to ani nehovorim, ze väčšinou sa to dozvieme v polovici mesiaca. nehovoriac o tom, ye ty sa snazis to vsetko sklbit. poradit co najlepsie zakaznikovi, presne podla jeho potrieb, ktore ti malokto dokaze vobec povedat ( takye este aj na sherlocka holmesa sa hram, aby som zistila co kto potrebuje ) , prihliadnut na to, co by sa malo tento mesiac posilnit, a este oslovovat ludi dookola aby si ziskala zakaznika. no malina 😝

jane1
24. apr 2009

a potom ked mas dostat polrocne odmeny, tak ti niekto kto si pracu az tak nevazi, dodrbe mystery pocas toho polroka, ( to je fiktivny tajny nakup - kontrola.) pripadne dodrbe testy co piseme kazdy mesiac - pritom su otazky z toho, co ma vediet, nakolko to predava! , a doplatia na to samozrejme vsetci.
takze casto mam taky pocit bezmocnosti že až

jane1
24. apr 2009

ale dost o mne a dost staznosti 😀
aj na svoj sen si musim proste najst cas a skusit to. ak neskusim, nezistim asi ci by som mala uspech. 😔

dnes mam ale pekny den, takze sa tesim a kaslem cely predl. vikend na robotu 😅

jane1
24. apr 2009

no, takze v pracke druha varka pradla, plnka na kolac pripravena, prach utrety, kupelna umyta, halda riadu umyta 😝

este hodit chlebik do pekarne, dokoncit kolacik a povysavat.

dobre ze dnes je sucha vecera 😀 😝

fyalynka
24. apr 2009

jane, viem co je mystery shopper, aj my sme to mali v predchadzajucej praci 😝
takze klasika, ked vam maju dat odmeny...tak si nieco najdu za co vas zdrbkaju aby radsej nedali 😔

a aky mas sen, aku pracu? 🙂

kpn
24. apr 2009

jane neprehanaj to... vecer padnes unavou pri tomto tempe

janka1
24. apr 2009

jemineeeeeeeeee vy ste sa taaak rozpisali, kym so JA pracoval 😀 😀 😀

janka1
24. apr 2009

bol tu moj drahy ci nejdeme na obed a ja nie som hladnaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

fyalynka
24. apr 2009

jane, nechces dobehnut aj k nam? 😕 mne treba cely byt upratat a navarit 😀

jane1
24. apr 2009

mam pratania dost na tyzden 😎

nooo, ja som si vzdy v hlave vymyslala pribehy a aj nejake davala na papier a v skole som milovala slohy, co vsetci neznasali 😕 😅

a veeela citam a obdivujem pracu spisovatelov, ako vedia vyjadrit pocity a vykreslit scenu a dojat a rozosmiat a odreagovat 😎

a mam aj nieco rozpracovane, lenze nemam na to dost casu a energie popri robote, a potom aj inspiracie je pomenej....

a mam obavy, ci by to vobec niekto cital 😨

jane1
24. apr 2009

a ako to vlastne potom presadit? kam sa obratit, ako to funguje......... tieto otazky ma trapia, hoci mozno by ma to malo trapit, az nieco fakt dokoncim 😀

jane1
24. apr 2009

no a inak moja maserka sa zaobera aj samoliecenim a podobnymi ezoterickymi vecami, co aj mna yaujima dost.
a viete co sa ma dnes pri masazi pytala? ci je nieco po com tuzim, ze by som chcela robit, a nemozem, resp. myslim si ze sa k tomu nikdy nedostanem, ze sa mi to nikdy nepodari!!§!!!!! 😨 🙄 🙄 🙄

a ja kukam na nu, ze v podstate aj hej, ze preco sa pyta. a ona, lebo preto mame obe problemy so stitnou zlazou! 😲

no reku....... do kelu 😅 😨

fyalynka
24. apr 2009

waaaauuu, takze ty pises ako spisovatelka 😕 😨 to klobuk dole 😉
a aky zaner mas rada, co pises? 🙂

fyalynka
24. apr 2009

😕 cooo? a to ako s tym suvisi? 😕

fyalynka
24. apr 2009

janka, ja som na to bola podobne s nechutenstvom do jedla 😝

jane1
24. apr 2009

romany mam rada fyal. jeden mam rozpisany, nejakych 70 000 slov. roman by mal mat aspon 50000. nema este zaver, ja to furt citam, vyzivam sa v tom a opravujem, doplnam. drahy sa smeje, ze ak to chcem robit, musim zrychlit tempo, lebo takto nezarobim na zivobitie 😀 😀

ja ho mam rozpisany uz niekolko rokov, raz za cas sa k nemu vratim a tak.
ale som pevne rozhodnuta sa na to vrhnut a dorobit ho. / ci sa to bude dat citat! 😲
len co potom, to netusim. kebyze poznam aspon niekoho od fachu 😒

fyalynka
24. apr 2009

jane, ja si ho precitam urcite, teda kupim si knihu 😉 Ja som moc na citanie teda neni, ale ten tvoj
roman si precitam 🙂
A co keby si sa obratila priamo na nejake vydavatelstvo? 😕 Aspon ti poradia co mas robit alebo koho
oslovit...nie?

jane1
24. apr 2009

no fyal, asi je to fakt vsetko v hlave, vsetky tie zdravotne problemy co ludstvo ma.

nieco na tom asi bude, je aj taka kniha kde sa uvadza, co na co vplyva a ako to vylepsit, ako pozitivne mysliet, ako sa odblokovat a tak

jane1
24. apr 2009

fyal, asi hej. mozno ma aj nejaka slovenka nejaku webovu stranku, mozno by mi ona poradila co dalej.

tomuto by som sa fakt chcela venovat, len tak ma nieco neodrati. len fakt je otazne, ci to bude hodne citania. ja si myslim ze ano, ale vlastnu pracu tazko posudit. budem to musiet dat asi dakomu precitat.

jane1
24. apr 2009

dakujem fyal za podporu.
prvu si kupis a dalsiu ti darujem za doveru, hmmm ? 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre