Rok 2009 nová nádej pre snažilky a pre ich // so šťastným koncom

mishelines
1. jan 2009

Otváram túto téme pre všetky snažilky či už začiatočničky alebo aj dlhodobky 😀 Babenky očakávam vás aby sa tu nazbieralo čo najviac // v rolku 2009 😀 😀

kpn
25. apr 2009

A co ta nevzal....ma napadlo ak pojde najblizsie nech ta vezme so sebou a my si skocime niekam do cukrarne 😀

janka1
25. apr 2009

ja mam tiez dovarene aj tri varky pradla uz za sebou som od 5.30 hore 😠
este mi treba zehlit, ale to az poobede urco pri tom stravim minimalne tri hodiny
fyal zatial ok nic nove akurat ta kava mne nejde vcera sme boli baby sadnut dali latte a ja som ju celu casnicke vratila, nechapala, nakolko chodime stale do rovnakeho podniku 😀

janka1
25. apr 2009

fyal supis sama doma to by mi pomihlo ziadne varenie len upratovanie to zboznujem 🙂
inac mne sladke nejde nic ani kolace, cokolady niic , takze ani nepeciem

janka1
25. apr 2009

a to ja som strudlova a velmiiiii 😝

janka1
25. apr 2009

kam ste sa podeli ked som dosla 😠 😀
o chvilu padam aj ja takze piste kym som tuuu

kpn
25. apr 2009

Janik a kamze sa podejes o chvilocku??

kpn
25. apr 2009

Inak prave som dokoncila vizosky nasho byvania...a uvazujem co dalej. A v tom si ma napadla ty,,, 😀

janka1
25. apr 2009

upratovat a zehlit katka 😉

kpn
25. apr 2009

Juuj ha radsej by som aj 6 hodin stala za sporakam a varila a piekla, ako zehlila 😅

kpn
25. apr 2009

Ozaj a ako reagovala Vladka na tvoje // na testiku. Tesi sa na brasku alebo sestricku??

fyalynka
25. apr 2009

katka, oni to zbuchli tak nahle teraz doobeda, ze idu a ja som nemala dovarene, koacik som chcela
urobit, takze som nesla... Ale nabuduce pojdem a mozme sa stretnut 😉

janka, ja som dnes neupratovala, nakolko som si vcera porobila vsetko 😀 len som varila a piekla 😎
mne tiez sladke nejde na chut, ale MM nie je tehu a on zozerie aj plech keby mohol 😀 a maminka
je chora, tak poslem kusok nasim, nech si zamaskrtia 😉

kpn
25. apr 2009

fyalik mna chytila taka ta poobedna unava tak rozmyslam, ze na chvílku si pospinkam. A ked sa ti bude dat ist do BA si vitana a urobim si rada na vas cas 😀

kpn
25. apr 2009

Ozaj a co to mate s tym sladkym?? ma to i nejaky iny vyznam v tehotenstve, nesuvisi to i s pohlavim?? 😀

janka1
25. apr 2009

taaak uz sme po obede 😉
katka neviem co s tym sladkym predtym by som vrazdila ked nemam denne co to sladke teraz uz druhy tyzden nic a ani nevyhladavam 😉 ale ja nevyhladavam vlastne nic nakolko ani nejem 😀
obed som pre zmenu zjedla cely aj polievocku aj druhe 😉
co to ma vplyv na pohlavie asi nie kedze svagrina ma troch chlapcov a kazde tehu bolo vraj uplne ine 😵

kpn
25. apr 2009

troch chalanov??? 😲 fiha, aspon budu drzitelmi rodu. Ja sa zatial divim, ze u mna nenabehol ten srotovaci mechanizmus cca tyzden pred mrchou. Ale asi je to i tym, ze som si povedala, ze sa vecer nebudem prejdedat. takze to pochopil i moj zaludok a zbytocne ma netyri

fyalynka
25. apr 2009

ja tiez neviem ci to ma vplyv na pohlavie, ale tiez pred tehu by som vrazdila za kusok sladkeho - som musela
mat tiez kazdy den nieco a teraz mi to nechyba 😝 Minuly tyzden na oslave sme mali tolko roznych zakuskov
a ja som si az na ruhy den dala jeden kremes, a len som ho rozrypala, nic mi to "nedalo" 😝

pocujte, mam dobry hlavolam, poslal mi ho bracho mailom, teraz som nad tym premyslala ako som obedovala,
nechce potrapit svoje zavity??? 😀

fyalynka
25. apr 2009

katka, ved ty si stihlucka ja ihlicka, mozes si dopriat sa napapat 😉

fyalynka
25. apr 2009

malo tam byt "jak" ihlicka 😀

kpn
25. apr 2009

no jasne fyalik posli

janka1
25. apr 2009

fyal ak to bude mat vplyv na pohlavie , tak budeme mat rovnake 😀

fyalynka
25. apr 2009

janka, tak dufam ze to bude dievcatko 😀

poslite mi e-mail do ip a ja vam to poslem je to sranda, je to v exceli, tak to nemozem poslat do IP 😉

kpn
25. apr 2009

zienky to ano ale keby sa rozjem, to by ste este len hladeli ako rychlo dokazem nabrat do brucha, zadku a stehien. Len potom to ide tazsie dole z tych partii. Raz ked budem tehu... a myslim, ze ja budem skor ten typ, ktory stale nieco do seba laduje, vam poslem foto ako sa dokaze zmenit postava. To moja mamka pri mne nabrala 25 kil... chuda moje

fyalynka
25. apr 2009

joooj, aj ja sa bojiiiim kolko priberiem 😒 uz teraz mam z toho hruuuuzu 😝 ☹

janka1
25. apr 2009

my sme si dali take rychle sexualne kolecko teraz 😀 😀 😀

fyalynka
25. apr 2009

co to znamena??? 😕 😀 😀 😀

janka1
25. apr 2009

no co asi 😀

fyalynka
25. apr 2009

to bolo take rychle...? 😅 😀

kpn
25. apr 2009

janka len tak dalej, vela chuti , energie , ved i pocas tehulkovania treba udrziavat vas vztah 😀

fyalynka
25. apr 2009

veru tak 😀 😀 😀

fyalynka
25. apr 2009

katka, mas to poslane 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre