Rok 2009 nová nádej pre snažilky a pre ich // so šťastným koncom
Otváram túto téme pre všetky snažilky či už začiatočničky alebo aj dlhodobky 😀 Babenky očakávam vás aby sa tu nazbieralo čo najviac // v rolku 2009 😀 😀
k nam do rodiny pribudnu v auguste 2 miminka, a budu to chlapci, tak my by sme to mohli zavrsit
dievcatkom 😀
nie janka, moja sesternica = jeden chlapcek a manzelov bratranec (teda jeho manzelka) = druhy chlapcek 😀
No pekne...si predstav mat dvojicky. 😲
Ja som kedysi velmi tuzila mat naraz dvojcatka, ale akosi ma to cca pred mesiacom popustilo a bolo by to asi narocnejsie 😀
Tak nech vam to s tou holkou vyjde 😉
inak jani, dnes osm hovorila s maminou a ta mala rovnake priznaky, ked bola tehu s barchom 😕
tak mam silne podozrenie na chlapa 😀 Ale ja mam aj takeho vnutorneho tusaka, ze bude CH 😀
katka ja tretie uz urcite nie, nakolko mam uz aj svoj vek a ani som nikdy neplanovala tri deti 😉 🙂 a vzdy som chcela dve baby 😅
Jani ty vystupujes taaak presvedcivo, ze normalne zacnem verit tomu, ze i keby mal byt chalan, ty ho este nejako prehovoris na dievcatko. A ja a prve baby ? Asi dievcatko. 😀
snazim sa o tom presvedcit aj seba katka 😀 a zatial sa mi to vzdy podarilo 😀 😀 😀 😀 tak snad ma teraz nesklame 😀 😀 😀
aj ked niekedy si hovorim, ze urobim drahemu radost, ale ked ja aj tak radsej dievcatkooo 😀 😀 😀
ja sa potesim aj ked uvidim toho pipika na sone 😀
katka, asi skoro kazda tuzime po prvom baby - dievcatko...kto vie preco 😅
Dali by sa tam hladat nejake psycho suvislosti, ale radsej to nechajme iba na pocit a lasku zeny 😀
Ajo to myslis janka, ze vacsie? to sa uz akoze u teba prejavuje,alebo si len nafuknuta?
noo katka neviem 😕 je sice pravda, ze som dnes zjedla obed aj chlebik , ale vcera bolo ploche a dnes vecer vypukle 😀 pockame do rana 😀 😀 😀

ako sa vola 😉
nebavili sme sa o tom katka, ale je to kazdemu jasne, ze meno nachadzajuce sa v rodine neprejde 😀 😀 😀 😀