Rok 2009 nová nádej pre snažilky a pre ich // so šťastným koncom

mishelines
1. jan 2009

Otváram túto téme pre všetky snažilky či už začiatočničky alebo aj dlhodobky 😀 Babenky očakávam vás aby sa tu nazbieralo čo najviac // v rolku 2009 😀 😀

janka1
4. máj 2009

nie nejdem ja mam pondelky volne 😉 vies predlzeny vikend 😀 a tieto dva tyzdne o dva dni 😀 😀 😀 😀

fyalynka
4. máj 2009

haloooo, haloooo hlasim sa spat 😎

katka moja, mala si pravdu ze sa po vybaveni PN ukazem...a som tu 😀 Veru tak, som doma uz teraz.
Ja som tu moc nebola cez vikend, lebo v sobotu sme boli skrine do spalne doobeda a potom bol u nas
tatino a pomahal to stavat mojmu manzelovi a prisla aj mamina, tak sme vykecavali. No a vcera som
upratovala a poobede sme mali navstevu...

janka, tak uz mas konecne klud, uz je po majstrovstvach mozes vypnut, lebo taky stres nie je dobry 😒

Inak katka, aj my mame svieckovu na smotane 😀 mnaaaaaaam 😝
a co ms, dorazila? 😕 😲

som nevedela, ze tatu ma mrchu, ze nic... ☹

kpn
4. máj 2009

Fyalik ze vahas o mojej mrche...mozno telo nepoznam az natolko, ale co sa tyka mrchy ta sa neda pomylit s nicim inym. Dorazila presne v sobotu. Takze asi tak.

Ale uzila som si svoje krasne krsniatko a to stalo za to.

A kde ste kupovali skrine?

fyalynka
4. máj 2009

katka, mrzi ma to s tou mrchou ☹ tak som verila, islo to dobrou cestou - aspon teplotky tak
vyzerali 😒 Ale maj - lasky cas, teraz to vyjde!!!! 😵

skrine sme kupili v ikee, mali sme ich uz davno vyhliadnute, je to seria k nasej posteli a komode 😉

kpn
4. máj 2009

viem videla som v albumiku. Tak pekne uz pomaly dozariadujete. A co detska uz si uvazovala nad konceptom ??? farbickami obrazkami atd. ??

A moja mrcha...fyalik jasne, ze ma to mrzelo, ale asi to tak ma byt a ideme dalej. Teraz som v stadiu nemyslenia na sexuchtive baciliky aby doslo k tehu, a dufam, ze ani nebudem v case pred ovu. Myslim, ze to je najvacsi proble, ze si to az tak moc prajem aby to vyslo, az to nevychadza...a tak dufam, ze sa mi podari udrzat si tento stav co najdlhsie. Takze ak by som sa v case ovu stratila z fora...nic sa mi nestalo, len prezeranie si tohto fora pridava na mojej myslienkovej fantazii, tak sa skusim zamestnat inak. 😀

fyalynka
4. máj 2009

katka moja, plne ta chapem...ta psychika je fakt svina 😠 ☹ a chapem aj to, ze chces svoju mysel
zamestnat niecim inym, len nam potom nezabudni napisat, ze si tehuuuuuuuuu 🙂 😵 😉

veru, pomalicky dozariadujeme, tych skrin som sa nemohla dockat,lebo nebolo kam davat veci, vsetko
narvane v jednej skrini 😠 uz som bola z toho zufala, takze zajtra si budem stahovat veci zo starej
skrine do novej 😀 a detska...no predstavu mam, zase Ikea 😀 Tam uz mam davno vyhliadnutu
postielku aj prebalovaci pultik, no este sa uvidi, to ma este vela casu 😉 Postielku by som ale chcela
s takym tym baldachynom 😵

fyalynka
4. máj 2009

kde ste zase vsetky??? ☹

janka1
4. máj 2009

tuuuuuuuuuuu

fyalynka
4. máj 2009

ahooooooooj 😀

janka1
4. máj 2009

cav moja 😉
co noveho?
ja som sa fajne najedlaaaaa a az potom som si uvedomila, ze to velmi nemozem 😒

fyalynka
4. máj 2009

a co take si si dala co nemozes? 😕

nove? hmmmm.....PN-ka 😒 ale som aj rada, nechcem nic riskovat, dnes som zase poobedie prespala,
a takto by som sa v robote len trapila 😝

janka1
4. máj 2009

som si dala kuracie s nivou aq nivaq by sa nemala su to plesne 😒

fyalynka
4. máj 2009

no to je fakt...ja mam tiez rada plesnivy syr, ale nastastie nemam vobec chut ani na obyc. tvrdy
syr, takze ho nejem 😝 Je toho dost co by sme nemali, napr. vraj pasteky, pecienku...a to ja
vsetko lubim ☹ Vcera so si dala kusok kolaca a bolo mi este dnes rano od neho zle 😝 takze
sladke fakt nie je moj kamarat 😀

janka1
4. máj 2009

fyalani ja nejem sladke, ani syry, ani jogurty 🙂 ale toto som si dala a zjedla a chutilo 😝
natierkove maslo, paradaku, redkvicku a pazitku to je moje kazde rano 😉

fyalynka
4. máj 2009

🙂 rajcinky a redkovka to je aj moje 🙂 ja som nejedla tiez nic mliecne a je to dolezite jest,
tak som sa minule premohla na musli s mliekom a v poho. Dnes som si 1x kupila dva jogurty,
neviem kedy ich zjem, ale chcem aspon obcas nieco mliecne dat do seba...

inak citala som si na dvoch roznych strankach o mimi v 8tt a sranda je, ze na jednej pisali, ze v tomto tt
je maternica velka uz asi ako grep a na druhej stranke pisali, ze ako kacacie/husacie (teraz neviem ktore)
vajce... tak si vyber, podla mna dost velky rozdiel... 😖

janka1
4. máj 2009

som spat a uz v posteli, bola som v sprche 😉

janka1
4. máj 2009

http://tehotenstvo.academy.sk/index.php?click=18
precitaj si toto ja som si to studovala este pred tehu 😉 je akp grep 😉

fyalynka
4. máj 2009

aj ja som bola v sprche 😉

janka, presne tu stranku som citala 😉

janka1
4. máj 2009

tak toto je uz nie je normalne 😀 ja som strasne zvedava co to my dve cakame v brusku 😉

fyalynka
4. máj 2009

no to aj ja, v prvom rade dufam, ze je to zdrave miminko a pohlavie uz necham na osud
co nam vyzreboval 😵
prave papam jahodky 😝

janka1
4. máj 2009

mnaaan ja nemam teraz jahody 😒 ale dala by som si
do kedy mas PN?

fyalynka
4. máj 2009

joj, to neviem dokedy...ked dr. ukonci, tak bude koniec PN 😉
kontrolu mam 12.teho a musim sa priznat, ze sa aj bojim 😒

janka1
4. máj 2009

co si pipi, preco sa bojis 😨

fyalynka
4. máj 2009

asi som pipi...ale vies, po tom co som uz zazila, trpnem pred kazdou kontrolou 😔 ci je mimi v poriadku...

janka1
4. máj 2009

vsetko je ok moja, neboooj 😉
ty pocuj to akoze uz si 9 tyzden 😕 😕

fyalynka
4. máj 2009

nie, 8tt...ukazuje mi to o tyzden navyse 😉

janka1
4. máj 2009

ako sa citis? je nieco noveeee

fyalynka
4. máj 2009

nic nove, prsia stale bolia, jedine ma trapi stale biely vytok, ale vraj je to normalne v tehu 😒
ako som uz pisala, trosku obmedzene chute - ako ty a to je asi vsetko. Zle mi je uz len obcas.
Uz mi lezu na nervy ale tie lieky, dviha sa mi zaludok uz ked ich vidim nie to ich este pit 😝

Ozaj, dokedy sa odporuca pit kys. listova, cele tehu?

jane1
4. máj 2009

ahojte tehulky naše
ahojte netehulky, cakatelky

ako sa mi vsetky mate?

fyalynka
4. máj 2009

ahoj jane 🙂

no zatial ok, a ty ako? 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre