Rok 2009 nová nádej pre snažilky a pre ich // so šťastným koncom
Otváram túto téme pre všetky snažilky či už začiatočničky alebo aj dlhodobky 😀 Babenky očakávam vás aby sa tu nazbieralo čo najviac // v rolku 2009 😀 😀
inak ja som si kupila tehotensky cajik a je vyborny 🙂 Lebo cierny mi chuti, ale bojim sa ho pit a ovocne mi
teraz pridu moc aromaticke 😝
no, pocasie bolo na milu jarmilu, same mraky.
az okolo 5 sa vyjasnilo, no na porazenie.
jane, uz ides??? 😕
aka torta??? 😨
tak v spravach nepovedali dokopy nic, ze podrobne info poskytnu zajtra 😝
jane boli od rana mraky , ale aj tak palilo ja som sa dnes pekne opalila, podla tricka 😀 😀 😀
fyal aky cajik tehotensky, myslim ktory?
je vyborna, fakt. teray idem skusit s visnami. ale standarde robim mandarinkovu, no jedna basen. tebe by teraz šmakovala! 😀
info ti daaa tvoj drahy ked pride nebooj 😉
fyal taku rychlu trasenu tortu ma namysli 😉
cajik sa vola Leros baby, je bylinno-ovocny...ale urcite existuje viacero znaciek 😉
Ano fyalik boli ... hoc z rana vyzeralo pocasie vselijak bolo skvelo...uz davno sme takto nikde neboli. Od 10-12 na Devine, potom obed u vodnika a pak sme tahali na Senecky aquathermal kde sme sa vysantili na toboganoch a vo vodicke ako male deti. Dobre to padlo takyto oddych a nakoniec i slniecko vykuklo, takze tiez som trosku chytila opalenie 😀
juuuuj, no paradny den za vami 😕 🙂 Aspon si si oddychla 😉
teraz ukazuju v pocasi, ze zajtra 28st. 😕 😎
No pekne tak to bude riadny hic...fyalik vybehnes v tricku a s dekou niekam von a budes sa vyhrievat ako taka jastericka
😀 tak ja sa mozem vystavit na balkon k muskatom 😀 😎
ale asi sa pojdem trosku vyhriat, nemozem len lezat 😝 (aj ked to mam nakazane 😅 )
ja sa vyhrievam na dvore v tricku ale so satkou okolo pasa a bruska , vzdy citim, ze minejako na krize taha 😕
ja pozeram postu , ale idem do sprchy nakolko nic nejde v TV 😒
dobu ladovu som videla velakrat, mozno si zagemblujem 😀 😀 😀

ahooj jane ako bolo v Seni? som myslela dnes na teba , ale nikam sa mi nechceloo 😒