Rok 2009 nová nádej pre snažilky a pre ich // so šťastným koncom

mishelines
1. jan 2009

Otváram túto téme pre všetky snažilky či už začiatočničky alebo aj dlhodobky 😀 Babenky očakávam vás aby sa tu nazbieralo čo najviac // v rolku 2009 😀 😀

tatulienka
22. máj 2009

kati ani nehovor...to by bolo keby som spravila statnice a este aj toto...no asi by som tolke stastie neprezila :D no a ty co??ved sme sa dohodli,ze budeme spolu kocikovat...sice este ani ja niesom jasna,ale...

kpn
22. máj 2009

neboj prezila by si a dokonca s usmevom na tvari...
ja? ja si uzivam zivota, obchody, kamaratov, byt, pracu a projekty, takze nemam cas rozmyslat nad kocikovanim, ale ked to bude aktualne...tak prehodim na inu vlnu 😀

tatulienka
22. máj 2009

no teeda....takze to nechavas na nahodu???moja,musim sa ist ucit... 😒 tak sa drzkaj a uzi si dnik..pa

kpn
22. máj 2009

presne tak tatu. pekny dnik aj tebe, nech ti ucenie ide od ruky a neboj ty to zvladnes

fyalynka
22. máj 2009

ahojte 🙂
no nestacim sa divit, kolko ste toho popisali 😕 Ale vsetko som si poctivo precitala 😀
ja som si dnes bola v nemocke po ukoncenie PN-ky - takze v pondelok do prace 🙄 😝 😝 😝 😝
inak som tu malo preto, lebo sa snazim ucit a nejdeeeeeeeeeee mi to 😖 Vobec sa neviem na to sustredit,
nic mi nechce liezt do hlavy a preto mam obavy, ze to nespravim ☹

katka, vidim, ze mate pekne rozplanovane stahovanie...super 😉

tatu, drziiiiiiiim palce na statnice 😉

janka, som fakt rada, ze ste s malinkym ok, drz sa 😉

janka1
22. máj 2009

ahoj fyal a dakujem 😉 aj ja som rada a velmi

akurat som sa naobedovala a konecne mi je lepsie , ked sa nenajem tak to je pohroma strasnaaaaa

o chvilu idem domov 😉 toho mojho kolegu mi z neba poslali tak je uzasny a starostlivy a pracovity uz vacsinu veci robi za mna normalne som rada 🙂 🙂 este ho naucit ucto a moze tu pracovat za mna cely rok 😀 😀

fyal o ake skusky ide?

fyalynka
22. máj 2009

janka, skusky z kurzu 😉 😝

aj ja chcem takych kolegov 🙄

janka1
22. máj 2009

fyal 7 rokov som tu nemala ziadneho normalneho kolegu az teraz prvy rok a aj to uz koncim pomalicky tu 😒 takze aspon teraz 😉

drzim palceky na tie skusky zvladnes to nebooj a kebyze nie, tak aj tak urobis kedze si to platis oni to nenechaju len tak 😉 😉 😉

fyalynka
22. máj 2009

dakujem, no ja tiez dufam, ze ma nebudu mucit...nemam totiz naladu sa s tym nejako stresovat, mam dost inych
stresov 😔
Idem poutierat prach - odreagovat sa 😀

ale ved kolegovia ta pockaju v praci, po MD sa vratis a "normalny kolega" bude tam, aby ti zase pomahal 😀 😉

janka1
22. máj 2009

fyal mam len jedneho kolegu a jasne , ze pocka 😉

fyalynka
23. máj 2009

zeny, kde ste?????????? 😲

peknu sobotu vam prajem 😎

janka1
23. máj 2009

ahooj fyal, aj tebe peknu sobotu 😉
ja dnes predychavam je mi strasne zle 😖 nevladzem ani na nohach stat : 😢 som myslela, ze uz ma to nezastihne, ze ked uz 9tt , ze uz zle byt nemoze, ale 😢 bleeee katastrofa ☹

jane1
23. máj 2009

ahojte žienky. Janulik, ta co to? zeby to teplo ti zhorsovalo stav?
ale aspon vies ze uzlicek je oki 😉
sme boli na chate vcera aj dnes a zajtra k nasi m na obedik ideme.
ako ste sa sa mali?
Fyalik, drzim palceky, skuska kedy bude?

Tatu, tebe drzkam palceky aj na skusky aj na testik 😵

kpn, fajn postoj, proste len ta tzit a tesit sa zo zivota. to ja robim, ale stale mam tu velku tuzbu v podvedomi, predsa len to trva uz dlho, ale prajem ti aby si sa ty nedockala takeho cakania a tesila ovela skorej.

janka1
23. máj 2009

ahoj jane tak uz ste doma, oddychla si si,
no mne je stale na prd, ale uz si naozaj myslim, ze je to chrbtica 😒

aj my sa chystame zajtra na obed ,ale len tu vedla k svokrovcom 😀

fyalynka
23. máj 2009

ahojte, aj my sme dnes boli na chate u nasich, bolo super, krasne 😎 manzelik pomahal tatinovi
a ja s maminou sme odpocivali...teda ja som sa snazila ucit 😝 Pekne som sa opalila 😀

jane, skuska je v stredu 🙄 😝

janka, to az tak zle???? 😕

Baby, ja mam strasne depky, ja neviem co budem so sebou robit... 😔 Vobec to nezvladam tak ako som si
myslela ze budem... 😢

kpn
23. máj 2009

Dobry vecer zienky ako sa inam mate? Ja som u svokrovcov, takze od rana na nohach a teraz sme prisli z mesta a od manzelovej babicky. A t ma caka precitanie este 4 prac a napisanie 6 posudkov do pondelka 😒. Asi idem este citat, ale medzi tym som vas chcela kuk.

Jane dakujem ti moja, si zlata....ved uvidime kolko si budem musiet pockat. To je jasne, ze v podvedomi kazdeho cloveka to drieme, len mozno tym, ze si uvedomujem, ze zatial to nie je tak casovo dlhe obdobie, tak sa mi to dari.

Janka moja tak tuj tuj nech ti je lepsie, vyloz nozky....a snad je to iba nejake prechodne (tym nemyslim 8 mesiacov), ale len zly den.

Fyal zlatko co nezvladas...mozem ti nejako pomoct?

janka1
24. máj 2009

ahojte zienky 🙂
tak nic nove u mna , nevolnosti neustupili 😖
ako vikendujete? u nas je pod mrakom , akurat tak na spanie 😔
fyal co sa deje , nedepkuj, viem, ze sa to lahko pise, ale tym sebe nepomozes moja, skus sa nejako zamestnat 😲

janka1
25. máj 2009

pekny dnicek zienky 😉
tak sa ozyvam, ze som ok a nic mi dnes nie je ziadne tazkosti no proste nic 😕 😕 dnes som plna energie az to nechapem 😕 😕 nic ma neboli, ziadne nevolnosti no proste iny clovek 😀 😀 😀

a vylezte uz z tych dier !!!!!!!!!!!

fyalynka
25. máj 2009

cawte cice 😎
preboha, kde ste vsetky????????????? 😕 😨 😲
ja uz zarezavam v praci 😝 poobede mame este jedno stretnutie z kurzu pred skuskami...

aky ste mali vikendik??? 🙂

my sme boli v sobotu u nasich na zahradke, som sa opalovala 😎 a "snazila" ucit 🙄
vcera som si nacvicovala licenie na skusky, takye dufam, ze aspon prakticky prejdem 😀

janka1
25. máj 2009

fyal ahoj rada ta vidim 😉
tak si si aspon oddychla, no ja vobec nie , ale zato dnes sa citim fajn 🙂
drzim palceky na skuskach, zvladnes to nebooj 😉

tatulienka
25. máj 2009

ahojte babuleeee....konecne ste sa ohlasili...kuk moj graf....

http://www.fertilityfriend.com/home/241f0c

janka1
25. máj 2009

ahoj tatu, takze opat klesas, co 😖
nic to dalsi mesiac mas pred sebou urco to dopadne ok 😉

tatulienka
25. máj 2009

aaale ved to je minimalny pokles...o jednu destinku stupna...aj to asi preto,lebo som merala o pol hodku skor ako zvyknem...este to nebalim...prave naopak...zacina ma pobolievat v podbrusku..

janka1
25. máj 2009

jeej tak to je supeer, to sa tesiim a kedy cakas mrchu? o dva dni ci neskor????

fyalynka
25. máj 2009

tatu, teplotka sice klesla, ale zajtra moze ist zase hore...este to nie je stratene 😉
drzim palce, lebo sa peklne drzala 🙂

janka, aj ja som rada, ze ta tu vidim...a ze ti je uz lepsie 🙂

tatulienka
25. máj 2009

jani,mrchu necakam v nedelu...asi...dnes som len 8DPO...ale testovat ked tak budem az na buduci stvrtok..po statniciach..

fyal,dakujem,myslim,ze ten pokles je sposobeny len tym ze som merala o pol hodku skor...

janka1
25. máj 2009

fyal dakujem, ale tak rada by som , aby mi bolo najlepsie cez vikend 😀 no asi to nejdeee

fyalynka
25. máj 2009

tatu, super pristup...treba verit 😉 😵 a kedy mas tie statnice, ktory den??? 😕

janka, vy sa chystate do tej Nitry, ze???

tatulienka
25. máj 2009

v stredu... 😒

janka1
25. máj 2009

fyal sak mas IP 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre