Rok 2009 nová nádej pre snažilky a pre ich // so šťastným koncom

mishelines
1. jan 2009

Otváram túto téme pre všetky snažilky či už začiatočničky alebo aj dlhodobky 😀 Babenky očakávam vás aby sa tu nazbieralo čo najviac // v rolku 2009 😀 😀

kpn
25. máj 2009

Fyalik tak to je tiez celkom fajn...aspon budes mat este chvilku casu na pripravu. A ake licenie si pripravujes???

jane1
25. máj 2009

ahojte, ako sa mate?
u mna nic nove
fyalik, aspon mas trosku casu naviac na skusku. inac ja osm tiez asi tyzden posadnuta redkovkou 😀 ibaze ja som ju nikdy nemala rada 😝 😀
tatu, tebe sa tiez blizia skusky ... a potom mozno veeelka radost //
Janulka, hadam ti to skoro prejde. a co s chrbticou? ako si to myslela?
kpn, verim ze ti otimizmus vydrzi a zadari sa raz dva

kpn
26. máj 2009

Dobre ranko zienky,

i ked neviem ci to zrovna s dnesnym prebudenim plati pre mna ... chytili ma akesi crevne problemy a za noc som bola 5x na WC ☹ .... vraj pozitivny ucinok ma takyto stav na chudnutie 😀

Jane dakujem moja, ty sem vzdy prides na chvilku mrknes a uz odides...viem, ze mas toho vela, ale snad raz budeme mat stastie pobudnut na pokeci dlhsie.

tatulienka
26. máj 2009

ahoj Kati...ty co nemozes spavat?

janka1
26. máj 2009

dobre ranecko 🙂 mame kraasne a tepleee slniecko 😉
jane ahooj mam sa fajn, to iba vikend bol cudny inac je vsetko ok 😉 davam desiatu kto sa pridaa 😝

tatulienka
26. máj 2009

ahoj jani...akurat som doranajkovala...kuk moj graf..ozaj,ty si nemerala BT?

http://www.fertilityfriend.com/home/241f0c

janka1
26. máj 2009

ahoj tatu, tak teplotka sa zatial drziii 🙂 😉
nie moja ja som nemerala, nakolko ja mam az privelmi bolestivu ovulaciu 😉
ako sa inac citis?

tatulienka
26. máj 2009

no citim sa celkom normalne,akurat ze ma vcera riadne bolelo v podbrusku...prsia mam take ako vzdy,len bradavky su citlive na dotyk...a vcera ma v jeden moment ovalila strasna horucava..taky naval...ako keby som bola v prechode... 😀

fyalynka
26. máj 2009

cawte 🙂

tatu, podla mna je to na veeeelmi dobrej ceste k // 😵

katka, jane--to ano, mam viac casu, ale uz som to chcela mat za sebou 😖

janka, co dobreho si papala, mas uz aj nejake zvlastne chute??? 😀

janka1
26. máj 2009

ahoj fyla , jedla som lupacku a kefirove mlieko, chute su uplne v pohode, len musim si dat denne kefir, alebo acidko je mi lepsie na zaludok z toho 😉

tatuuuuuu to je isto iste tehulkovanie sa tesakujeeeem velmi citlive bradavky jaaaj nechcem ani mysliet konecne to mam za sebou drziiim palceky sa tesiiiiiiiim velmiiiiiii 😵 😵 😵

kpn
26. máj 2009

Tatu coby ja rada spavam, ale som ranne vtaca...to vies ako sa vravieva: "Ranni ptace, dal doskace...vic sezere a driv umre" 😀

Nie ja po rane uz neviem spinkat, ked manzel odide...proste sa mi neda.

Nastastie uz mi je fajn, mam za sebou kratku poradu v predchadzajucej firme, odovzdanie projektu, rozhovor s ex-kolegynou a o chvilu obed a utekam na byt upratovat. 😀 😀

tatu super nech sa pekne drzi, bradavky nech bolia atd , ale v dobrom 😀

fyalynka
26. máj 2009

janka, acidko aj ja pijem casto, tiez mi robi dobre 😀

zachvilu si pojdem dat kavicku a moj rohlik s redkovkou - uz som na nej fakt zavisla 😀 😀 😀 A to mam doma
navarene, kludne som si mohla obed...ale ja nie...nejako nemam chut na teple jedlo, ale to je u mna normalne uz ked je takto teplo 😝

katka, ja chceeeeeeeem ist s tebouuuuuuuu upratovaaaaaaaaat 😀

kpn
26. máj 2009

Fyalik moja ako rada by som ta so sebou vzala, hned by som dobehla...aspon by som na to nebola sama, ale jednak si uvedomujem, ze by som ta vytrhla z prac. prostredie, kt sice nie je podla idealov, ale financie treba a po druhe, by mi to prislo ako zneuzivanie. Teba by som ak tak posadila kupila cestou ladovu kavu, ty by si uchlipkavala a ja upratovala. To ti je delba prace 😀

fyalynka
26. máj 2009

no to by som sa zase ja citila ako pan a ty ako otrok 😝 😨 to teda nieeeeeeeeee 😀
ja by som rada upratovala (pokial by ma oslobodilo od prace, od ucenia 😀 )

kpn
26. máj 2009

Jooj fyalik ... tak sadaj na prvy bus cakam ta na stanici a odtial autickom.... juch juch a ide sa potit 😀

fyalynka
26. máj 2009

a vypytas ma z prace od sefky? 😅

kpn
26. máj 2009

fyal, ze ci vypytam...teba by som hajila a branila...len dufam, ze sefka nie je protivna bo tam dobehnem so svojimi 49kilami a predvediem jej kamikadze 😀

kpn
26. máj 2009

joooj zienky vidieme sa vecer, idem na byt 😀

fyalynka
26. máj 2009

katuska, ona nema viac kg od teba 😀 budete vyrovnane superky 😀

tak prijemne upratovanie 😉

janka1
26. máj 2009

dievcence dobru chut k obedu ja si uz davam 😝

fyalynka
26. máj 2009

ja som uz daaaaaaaaavno "po" 😀
ale tebe dobru chut 😉

jane1
26. máj 2009

ahojte lasky

fyalynka
26. máj 2009

je tu niekto? 😕
halooo hahalolo halo halo 😀

jane1
26. máj 2009

ahoj fzal, ja som tu

fyalynka
26. máj 2009

aj ja 😀

ako sa mas, co nove?

kpn
26. máj 2009

Ahoj fyal, jane, janka...zienky a kam ze ste sa podeli.

Ja som uz spat z upratovania....jooj to bolo spiny, a nadavala som ako pohan. Jednu zavadu opravia a popri tom zaspinia a silikonovym tmelom uplne nieco ine...to je ako na porazenie.
Ale ked to hodnotim, bol v celku uspesny den...stihla som i pracku a vysavac kupit a teraz sa len nastahovat.

fyalynka
26. máj 2009

teda katka, klobuk dole... ty si ako superzena 😵 Este stihas aj pracku a vysavac kupit 😕 😀
takze uz je cistucko a vonavucko 🙂

kpn
26. máj 2009

aspon zatial ano...i ked este sa velmo naprasi pri zostavovani kuchyne
a co ty fyalik? co porabas

fyalynka
26. máj 2009

ja som cele poobedie sama doma, manzelik robi do 20h. Tak uz periem druhu pracku, odpocivam a kukam
tv 🙂

kpn
26. máj 2009

fyalik len oddychuj..vyloz nozky

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre