Rok 2009 nová nádej pre snažilky a pre ich // so šťastným koncom
Otváram túto téme pre všetky snažilky či už začiatočničky alebo aj dlhodobky 😀 Babenky očakávam vás aby sa tu nazbieralo čo najviac // v rolku 2009 😀 😀
jane ahoj aj ja nanu netrpezlivo cakam.... som zvedava a chcem sa tesit takze juch juch tatu sem sa
katiiii,este si pockam...len neviem ci mam testnut pred statnicami,alebo po...to je moja dilemna...
tatu si 11 DPO co na testiku ma byt ro tam bude...takze kludne mozes i dnes...ale kludne mozes i po statniciach, isto by si sa i ty lepsie citila a sustredila keby vies na com si.
kati,este nezakrikni...a neviem,ci pred statnicami...keby som mala nahodou // tak neviem,ci by som sa vedela sustredit..preto som chcela az po...
Oki tatu...beriem spat...drzim ti ozaj palceky fyalik aby ti to vyslo a ty si bola stastnucka. A co priznaky?
Fyalik pozeram ten serial ako som prezil s tymi deturencami co ich zamenili, ja by som toho muza umlatila niecim, keby pride d teoriou aby som sa dala vysetrit.
katka, dakujem..ale to asi patrilo tatu 😅 😀
tatu, testuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuj, to su jasne // 😀 😵 😵 😵
fyal,myslis?som len 11DPO..este sa to moze vseliako zvrtnut...testovat budem az buduci tyzdne,ale este furt neviem ci pred statnicami,alebo po...
Fyalik nie moja....to patrilo tebe...nasla som si ten serial na jojke a teraz pozeram spatne diely...joooj to je neskutocne co vsetko sa vo svete deje
Ano fyalik nahovorili veru, ale radsej si taketo smutne pribehy (i ked nakoniec niektore s relativne stastnym koncom) budem davkovat postupne, aby som sa prilis nerozcitlivela. 3 denne mi stacia 😅
Tatu a ako si na tom s ucenim, uz mas z toho celeho lepsi pocit, abo stale mas pocit, ze nic nevies.
Ja o chvilu tiez zacnem s ucenim, takze ta vystriedam 😉
stale mam taky pocit..cim viac sa to blizi,tym vacsi...ale uz to chcem mat za sebou...
no veru, su to niekedy riadne citaky 😒
inak baby, ja som pred statnicami mala riadne zachvaty 😝 presne ako hovoris katka, pocit ze nic neviem, ze to
neurobim...strasne som plakavala...no des 😖
Fyalik to ja tiez, a hlavne poslednych par dni pred statnicami...bola som neskutocne nervozna v tom obdobi a kazde rano som dokazaa zvlkovat celu bielu orion cokoladu. I na statniciach som sa stihla rozrevat, samozrejme nie pred komisiou, ale v kniznici kde som si este opakovala.... 😀
dnes na to iba s usmevom spominam a hovorim si aka histerka som bola

ten pripad z ciech si pamatam, az mam husiu kozu 😒
je to zaujimave tie pribehy, naozaj realita zo zivota...