Rok 2009 nová nádej pre snažilky a pre ich // so šťastným koncom
Otváram túto téme pre všetky snažilky či už začiatočničky alebo aj dlhodobky 😀 Babenky očakávam vás aby sa tu nazbieralo čo najviac // v rolku 2009 😀 😀
uz po chuti fyal 🙂
katka zajtra som v nitre , tak sa ohlas basket mame od 18tej 😉 byvame v penzine Rybarska Basta HOFFER 😉 🙂
konecne sa citim ok , s plnym zaludkom je normalne clovek stastny 😀 😀 😀
jani, ako sa to meni...zo zaciatku ziadne jedlo nejde na chut a teraz bez prazdneho zaludka
ani na krok 😀
zeny, mam doma vyse 10kg jahod, moj manzelik bol na zbere...zacinam jahodovu dietu 😀 😀 😀
😀 😀 😀 veru aj ja som zavislacka, ja dokazem na posedenie zozrat velku plnu misu 😝
Ale kludne dobehni...podelim sa...az zjahodovieme spolu 😀
jojojo 😉
zlatko, letim domov...zacina sa poriadne mracit, dufam ze nezmoknem 🙄 😝
papa
aj ja som uz domka a uz aj navarene a po veceri a uz som aj v posteli 🙂 😉
fyal neprovokuj s tymi jahodami normalne ma rozculujes taku mam na ne chut a neboli nikde v obchode a ani na zahrade nemame nove vsetky sme pojedli 😠
jj,ucila mami... :D byt je uz vymalovany,drahy sa posnazil...tak sa tesim..hadam po statniciach sa stahujemeeee.
jaaaj,no niekedy len tak na okamih..potom nic..a niekedy len take pichanie...raz tam,raz tam...hmmm
cawte, tak jahodky su nejake v mrazaku, nejaku papam teraz, zajtra bude kolacik...no snad
ich zvladneme skonzumovat 😀
tatu, ako si sa rozhodla s tym testovanim? 🙂
janka, posielam ti virtualne jahodky ************************************************* 😀
fyal,asi tak,ze po statniciach...ked si mi aj ty povedala ze pred statnicami radsej nie..tak ta posluchnem :D
tatu, ty si ma nepochopila....ja by som testla pred statnicami, ale urcite nie jeden den pred skuskou!!!!
Na tvojom mieste by som testikovala teraz - myslim zajtra, pozajtra... 😉
jaaaj..tak to nieee...ved dnes som len 11DPO..to je skoro...necham to predsa len po statniciach
ahojte kočky.
Tak ja sa zase hlásim až teraz večer, teraz som totiž došla domov, mali sme dnes bytovú schôdzu. No vždy sa niečo nájde.
Presne na dni som 75DC, no na nervy. Lekár mi hovoril, že mi môže nasadiť Clostil na vyvolanie ovulky, ale ja som po ňom chcela, aby sa skôr zameral na tie hormóny, čo mi blbnú a nech tie dáva do poriadku a nie všetko riešiť len tým, že mi nasadí lieky na ovu. Veď tak sa problémy neriešia.
Budúci týždeň chcem skočiť na vyvolávačku a porozprávať sa s lekárom a keď bude točiť dookola to isté, tak ho jednoducho zmením. Ja potrebujem veci riešiť, nie počúvať keci ...
Prajem vám krásny piatok a pohodový víkendík 😉
tatu, krásny graf, držím palčeky, nech sú to //, teplotky sa pekne držia hore 😵

dobru chut baby...