Rok 2009 nová nádej pre snažilky a pre ich // so šťastným koncom
Otváram túto téme pre všetky snažilky či už začiatočničky alebo aj dlhodobky 😀 Babenky očakávam vás aby sa tu nazbieralo čo najviac // v rolku 2009 😀 😀
no to dufam aj ja. ja sa citim vyborne, akurat tieto 2 mrchy od potratu som mala dost silne, ale vraj to je v poriadku. Meriam BT tak grafiky su tiez v poho, no tak nevidim dovod naco cakat este mesiac. Uvidim co mi povie dr. v pondelok.
magic, 15.5. som mala druhy kyret 😔 😢 Takze este velmi cerstve...no uz sa neviem dockat prvej
mrchy, lebo potom pride druha a sup-sup snazilkovat 😵
Ja sa tiez citim dobre, fyzicky urcite a na psychiku by mi urco pomohlo najviac keby som znova otehu 🙂
chapem 🙂
je mi luto ze si to musela absolvovat 2x.
Ta zle vycistili, alebo nebodaj sa to stalo 2x?
neviem pricinu - zatial... Ale mimi sa prestalo vyvyjat vzdy v 2. mesiaci ☹ Teraz mu uz bilo aj srdiecko
v 6tt a v 9tt uz bolo mrtve 😢 Tak neviem, cakame na vysledky z genetiky, ci nieco povedia...
histologia je ok, tam nezistia pricinu MA 😒 Tam sa potvrdi akurat len vysetrenim tkaniva ze islo o tehu,
to je vsetko 😖 Vysledky by mali byt do 8 tyzdnov...
Po prvom MA sme pockali 3 cykly...ale zadarilo sa az po 4 mesiacoch snazenia...
no mne zistili pricinu histologiou som mala parcialnu molu 😝
no dufam, ze vysledky budu v poriadku, a ze tie 2 MA boli len hlupa nahoda, ze to takto vyslo. Drzim palce, nech je vsetko v najlepsom poriadku
magic, si zlata...aj ja tebe drzim palce, nech je druhe tehulkovanie stastne a bezproblemove 😵
ved aj mne povedali ze parcialna mola - anembryomola 😒 Ale presnu pricinu preco sa to stalo bud povedia
tie genet. testy, alebo este pojdem na daslie vysetrenia...
cafte zienky tak som doma, ale iba na chvilocku potom opat idem do mesta 😉
takze u dr. vsetko OK 😵 😵 foto zo sona mam v albume 😵 😵 😵
nemam ziaden hematom ani naznak, tak ja naozaj neviem co ten dr. 😠 v Nitre videl 😠 😠 😠 sak to nie je normalne , aby taki doktori boli doktormi 😠 😠 😠 keby som bola labilnejsia povaha, tak ma aj psychicky znici s tym co povedal, klud na lozku, hospitalizovat sledovat nic nerobit riziko potratu 😕 😕 😕 😕 my sme sa s mojou dr. sice nad tym zasmiali , ale co by sa mohlo este stat kebyze nemam taku dr. ako mam a zavolala mi aj vecer aj rano a normalne vysvetlila, ze to isto nebude to co hovori, mozno sa myli atd , ze klud nic sa nedeje, no uz to nerozmazujem , ale je to cudne, ze nejaky taky dr. pracuje a este aj na pohotovosti 😠 😠 😠
pre pripad keby sa tu objavil niekto z Nitry tak POZOR!!! na MUDr. DLUGOŠ BRANISLAV 😠
janka, mimi je naaaaaaaaaaaaadherne....ake je uz velke, krasne su vidiet rucicky 😵
hlavne ze je v poriadku, to je najdolezitejsie 😉
ahojky fyal, dakujem 🙂 😵
je nadherne uz mu naozaj vidiet rucicky, aj nozicky aj ocicka /myslim tie jamky/ 😵 😵 😵 ňsom rada, ze je vsetko ok,ale stale myslim na toho tupasa doktora 😠 😠 😠
idem vyfukat "malej" vlasy 😀 😀 lebo ide na anglinu a prave si ich umyla 😨 truba 😀 😀
nenadavaj jej 😀 chce ich mat pekne ciste vonave 😉
aj ja chceeeem takeho stuplika... ☹ 😉 Ale je naozaj nadherny/a 😵
ona ma hodiny solo , tak neviem chodi na anglinu sukromne, ale venuju sa iba jej 😉 😉 😉 zeby sa chcela pacit ucitelke?
Ahojte baby.janulka,co to citam?nejake trouble cez vikend boli?idem precitat.a co
S dr na endo?kua,si sa tam dotrepala a nist?
Ahojte zienky tak som spat zo skoly a statnic...prebiehaju este do vecera, ale ja som pockala iba na holku ktorej som robila oponentsky.
Fyalik intenzita sa stupnuje, takze streda to isti 😉 , nic na tom nezmenim. Citala som si i cosi o LF faze, tak vraj to moze mat rozne priciny (nizka vaha, vysoka vaha, strava, hormony...atd) a teraz si vyber. Vraj B6 ju predlzuje tak skusim brat vitaminy a uvidime.
Ahoj Jane a ty ako, aspon trosku si si cez vikendik oddychla?
katka ahojky 🙂
a ta tvoja studentka dufam, ze nesklamala... 😉
takze to skusis zatial riesit vitaminmi...no ved uvidis, ci sa to po mesiaci-dvoch zlepsi...drzim palec 😉
Fyalik tak ja bych to najradsej riesila hned, ale toto su vsetko len moje dohady, kde by mohol byt problem a skor ako sa nedostanem k lekarke, nechcem sa prilis dopovat vecami, ktore su asi i tak na predpis. Budeme cakat spolu.
A ta holka mala ineho konzultanta ja som jej pracu iba oponovala, ale zvladla to. Juj a na statniciach sa nam jedno doevca rozplakalo, bolo to tazke i pre nu i pre nas.
A co ty fyal, ako v praci, ide ti to dnes?

tatu, tak prijemne ucenie = opakovanie 😉
magic, pytam sa preto, lebo tiez som rozmyslala, ze by sme pockali tak dva cykly a sup do snazilkovania 😀
tiez sa mi nehce cakat az tri...dufam, ze dr. nebude mat nic proti 😒