Rok 2009 nová nádej pre snažilky a pre ich // so šťastným koncom
Otváram túto téme pre všetky snažilky či už začiatočničky alebo aj dlhodobky 😀 Babenky očakávam vás aby sa tu nazbieralo čo najviac // v rolku 2009 😀 😀
dobre ranecko, u nas tiez slniecko 😎
a taky tak uz v praci 😝
katka, dnes si tu bola nejako skoro 😕
ahoj fyal 😉
ako sa ti dnes vstavalo? lebo ja som nemala ziaden probleem co sa cudujem , ale ok uz od 7.15 som v praci takze aj skor dnes vypadnem 😀 😀
ahoj janka 🙂
dnes som vstala celkom ok, len ked som videla manzelika sladko spinkat, chcelo sa mi k nemu supnut naspat
pod perinku 😀
Ako sa citis, vsetko ok? Mas vela prace?
Dobré ránko 🙂
aj u nas slniečko 🙂 pekný dník pred nami akurát to vstávanie ráno 😝
co vas dnes čaká v práci?
tatu ahoj, ako ide opakovanie? 🙂
dufam ze nemas depky?!?!
magic dobre aj tebe...
no v praci musim vybavit nejake papiere, telefonaty... 😝
a teba??? 🙂
fyal dakujem citim sa super nic mi nie je 😀 😉
tatu akoo??? tesim sa na testiik 😉
co sa tyka prace nic mimoriadne sa tu neudialo pocas mojej nepritomnosti 😀 ale zasluha aj moja ked odchadzam na dlhsie, tak vsetko tak pripravim, aby sas nic stat nemohlo 😀 😀
davam marhule 😝
fyal,no moc to nejde a mas pravdu...depky mam poriadne...
jani,celkom sa to da,aj ked mam poriadne stresy a ani spat nemozem...
tu je moj graf..
magic,no este to nieje iste,kym to neuvidim ruzove na bielom... 😀 a este sa zatial neucim ale za chvilu zacnem...ach jaj..
tatu sa cchem opytat...
ako mozem vymazat graf z fertilityfirend? nepoznam tu stranku a mam s nou problemy?
vies mi poradit?
tatu, ty mas ukazkovy tehu grafik 😀 😀 😵 😵
a nedepkuj...ved ti katka vcera hovorila, ze nechavaju prejst kazdeho, kto ma aspon trosku snahu a chyti
sa aj slamky co mu podaju 😉
janka, noooo si v predstihu, ked uz desiatujes 😀 😉
fyal,len ja uz vidim take scenare,ze nebudem vediet ani zadret,no proste hruuuza...
tatu, ked si si to citala, ucila sa...urcite sa ti osvieti v hlavke a napadne ta cosi...
ja som mala spoluziaka a vsetky skusky na vs robil bud s odratymi usami, alebo ich opakoval...
na statnice sa ucil mozno par dni (ani nie tyzden) a presiel...navadzali ho pomocnymi otazkami,
nieco vypotil a bolo... 😉
ty to zvladnes 🙂
tatu to urcite nie. Ak si kazdu otazku videla a si sa ju ucila, hoc si ju netihnes zopakovat, tak tam ti urcite nieco napadne! Vlastna skusenosti 🙂 mozes mi verit
suhlas s magic... vidis tatu, vetky ti tu hovorime to iste, takze na tom bude cosi pravdy 😀 😉
prosto je to tak, spravis to!!!!!! 🙂
babule,ste zlate...ale mne niekedy nepomoze ani ze sa ucim..a ja mam problem,ze sa neviem sustredit...
tatu, opakovala si niekedy skusku len preto, ze si si nespomenula??? 😕
Ak nie, nestane sa to ani teraz 😉 🙂

Dobre ranko yienkz...dnes ma vraj bzt krasne tak su p sa y postielok. Ja uy tvrdo makam v praci...dalsi den statnic pred nami. 😀