Rok 2009 nová nádej pre snažilky a pre ich // so šťastným koncom

mishelines
1. jan 2009

Otváram túto téme pre všetky snažilky či už začiatočničky alebo aj dlhodobky 😀 Babenky očakávam vás aby sa tu nazbieralo čo najviac // v rolku 2009 😀 😀

kpn
2. jún 2009

Boze zienky prae pozeram suboj v tezke vaze na prime a nemam vacsieho jedu ako ked sa 120 kg zenska vyhovara, ze pribrala z antikoncepcie a pritom si slaha na tanier rezen s tatarkou. 😠

fyalynka
2. jún 2009

mishelines, presne ako hovori katka...my sme tatu presviedcali do zblaznenia, aby urobila testik..ale ked nechce
tak cakame s nou do piatku 😉

katka, ale taky adrenalin snazilkovat na vratnici ked vsetci spia a nikde nikto.... 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

mishelines
autor
2. jún 2009

no my sme ju tiež tak presviedčali na snažilkách a nič no ale už nás to omrzelo lebo vieme, že je tehu a tak kašleme aj na ten jej test my oslavujeme dnes a ona až v piatok tak jej treba 😀

magic08
2. jún 2009

ale mohla, vzdy po 6-hod. spánku by si mohla, ci nie?

fyalynka
2. jún 2009

mishelines, vy ste to teda super vyriesili...tak nech zavidi, ze sa nezacustanuje na vlastnej oslave tehulkovania
😀 Ja som tiez presvedcena, ze je tehu 😉

katka, to co zrala cele balenie HAK/na den??? Ked to potiahla az na 120kg 😲 😒
fuuuj, tatarka... 😝

kpn
2. jún 2009

Fyalik teba v poslednom obdobi napadaju same temicky so sexualnym podtonom 😀 (gulicky, vratnica) ie si ty nahodou v OVU dnikoch ? 😉 Ja by som sa takemu niecomu nebranila uz ked sme pri tom.

A mishel presne ako vravis ... situacia s tatu je taka aka je, a my sa aspon tesime z dalsej tehulky

mishelines
autor
2. jún 2009

No tak baby ja som pribrala z dufastonu necelých 20 kg za tri mesiace, ono to nebolo akože som sa len nafúkla ale ja som bola taka podráždena,že som žrala všetko čo bolo v ceste a ani mi nepomohol ešte ma aj dodrbal ale už sa dávam do kopy

tatulienka
2. jún 2009

mischelines,podla mna si susienka...to ze si napisala ze tak je treba ma presvedcilo :D

kpn
2. jún 2009

Tak fyal to ti neviem povedat, ale ja tomu ozaj nerozumiem. Ved uz ked chcem i nezdrave veci jest, tak sa nimi buddem tlacit doobeda maxim na obed, ale nie vecer o 9-10. Potom je uplne jasne, ze nic nepomaha ani cvicenie ani odsavanie tuku. No co uz....kazdy je strojcom svojho stastia, ale tak snad im v tej serii pomozu spravnym navykom

fyalynka
2. jún 2009

katka 😀 😀 😀 😀 😀
ale ved to sa tebe snivalo o gulickach 😀 😀 😀 mna napadla ta vratnica len v suvislosti s tym, ze by sa dal
uzitocne vyuzit ten kludny cas v noci, kedy nemozes spat 😉
inak mala by som byt "po" ovu...ale neviem, nesledovala som to tento mesiac, nemalo to zmysel 😒

mishelines
autor
2. jún 2009

tatulienka hahahahahahahaha ty bosorka no neviem neviem či si sa strafila 😀

fyalynka
2. jún 2009

tatu, mas obednu prstavku v uceni??? 🙂

katka, uplny suhlas...aj ked ja neptrim k zenam s modelkovskou postavou, tiez som z HAK pribrala, ale
po vysadeni sa "aspon nieco" z tej nabratej vody vyplavilo... 😝

tatulienka
2. jún 2009

fyal,som tu stale,obcas vas pozriem,ale ucim sa..

kpn
2. jún 2009

Mishell tak duphaston je tiez na baze hormonov, ale v omnoho vacsej koncentracii.
Fyal ja by som brala pribratie z HAK , ale iba tam hore... 😀 ... nastastie mi lekarka vzdy napisala nizkodavkove, takze podobne priznaky ake spominas som nemala.

mishelines
autor
2. jún 2009

kpn tak to ti závidim ja som od januára zo svojích 50 aj niečo preskočila skoro na 70 😀

magic08
2. jún 2009

fyal dobrý napad to s tou vratnicou... 🙂

mishelines
autor
2. jún 2009

a ešte som cela, že môžem ti dať polku svojích ciciek bo som jak pamela

magic08
2. jún 2009

fuha baby, to vazne tak priberate s HAK?

kpn
2. jún 2009

mishel sem s nimi ...moja polovicka by sa ej bistu potesila.... a to si bola tak obdarena i pred duphastonom???

a netrap sa tym, ja som si dala zavazok pribrat aspon 5 kil,

mishelines
autor
2. jún 2009

no tak ja som sa tiež pred dufastonom pokúšala schudnúť ale potom som to nabrala viac ako som chcela. No a dannosti mám už od 12 rokov takže už dosť dlho 😀

kpn
2. jún 2009

joooj mishel neboj tebo sa da do poriadku i ked obcas telu treba pomoct... ak si vysadila ten dupha, tak sa ti to vrati do normalu uvidis

Ja som podla BMI v stave podvizivy takze som si povedala, ze i napriek tomu, ze sa vo svojom tele citim dobre, mozno i tam je problem preco nemozeme otehulkovat. Takze teraz zvysujem postupne denne davky jedla a castost.

fyalynka
2. jún 2009

magic, aj ja si myslim ze dobry napad 🙂 No u mna HAK zadrziavla vodu...a najhorsie to bolo pred a pocas ms,
to som bola jak balon 😝

katka, ja ti darujem bez problemov moje kila...uz som ti to raz slubila 😀

mishelines, a po vysadeni sa hmotnost upravuje aj sama alebo sa musis trapit dietou?

fyalynka
2. jún 2009

katka, ale poznam ludi co mozu jest kolko chcu a co chcu, snazia sa pribrat a nic nepomaha 😒
takze mozno ani u teba to nepojde tak lahko, vies to je dobry metabolizmus, tvoje telo dobre a rychlo
spaluje, takze nema "cas" pribrat 😉 A moze to byt dane aj geneticky...a to neovplyvnis...

na mna sa lepi aj vzduch co dycham 🙄 ☹

kpn
2. jún 2009

Fyalik ja som mala asi stastie na vyber HAK resp dr. usudila, ze radsej nech si priplatim viac, ale nebudu mi robit problem. Bo prve kt som brala asi 6 mesiacov (odporucal ich iny doki) mi sposobili taku bolest svalov, ze som nevedela existovat a stale som len lezala a lezala. Bolelo ma cele telo, hlava, nevedela som vstat z postele bez toho aby om si nehodila valetol.

mishelines
autor
2. jún 2009

no tak 11 kg som schudla ani neviem ako ale teraz to ide ťažšie ☹

fyalynka
2. jún 2009

to bola fakt neprijemna reakcia na HAK 😕 Este ze ti ich vymenila... Mne sadli hned prve a tak dr. nemenil...
brala som ich dlho a ta vaha stupla paradoxne az v poslednom obdobi ich uzivania... Zcala som sa celkovo citit
zle, zacala som dietu, mala som vela pohybu...ale vaha sla hore, takze som usudila, ze to bude z toho.
Po vysadeni sa problemy polepsili...

mishel, chapem ta...mne tiez prve kila odisli same a teraz nic 🙄

janka1
2. jún 2009

JEMINEE VY STE SA ROZPISALI 😕 😕 😕
aj od dufastonu sa pribera 😕 ja beriem 3x denne, tak sa tesim 😒

tatu test je uz urobeny???????????

fyalynka
2. jún 2009

janka, ja som za tie tyzdne co som ho brala nepribrala, ale mozno ked si tehu takze v kombinacii s tehu
hormonmi to bude inak ucinkovat... 😕 no snad nie 😉

tatu test nerobila, kasle na nas, nechava nas v napäti a nedockavosti 😒

janka1
2. jún 2009

fyal nas??? skor seba nechava v napati 😀 😀 ale ona vie co robi , snad 😉 🙂

fyalynka
2. jún 2009

tak ale aj my sme zvedave 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre