Rok 2009 nová nádej pre snažilky a pre ich // so šťastným koncom
Otváram túto téme pre všetky snažilky či už začiatočničky alebo aj dlhodobky 😀 Babenky očakávam vás aby sa tu nazbieralo čo najviac // v rolku 2009 😀 😀
jaj zienky leti to vam mne nie kazdy den sa tym zaoberam a vlecie sa to , ale nech sa to vlecie kolko chce, len nech je vsetko OK 😉
fyal a mas aj fotocky? cakam na ne 😉
leti..leti...
ozaj katka, tebe som nehovorila, v pondelok idem na hematologiu na konzultaciu...som si vybavila (teda cez
kolegynku), nechcem cakat kym ma niekam posle dr. 😒
Dobre si urobila fyalik...niekedy si clovek musi pomoct sam, ked naraza na apatiu lekarov a vyuzit vse mozne zdroje. Fyalik a kde ti budu robit tie vysetrenia? u vas v TT ?
mam v mobile, lebo mi paradoxne robi krajsie fotky ako normalny fotak 😝 😀
skusim ich stiahnut, lebo z mobilu som este nestahovala... a hodim ich sem nachvilku 😉
ano u nas v TT, mne dr. este v nemocke hovorila ze ma posle az niekedy po kontrole a na tu idem az za 2tt,
kym by ma objednali, vysetrili...vysledky trvaju dlhsie...myslim ze by sa to zbytocne natahovalo 😖
zienky no neuverite, ale ja idem spat 😔 😉
fyal das tu fotocky mam cakat alebo poslel MMS 😉
janka dobru nocku 😉
poslem vam mms, lebo mne to nejde stiahnut, musim pockat na mm 😀
no caute. konecne som doma a napapana, sak uz som bola hladna jak vlk. ja si pojdem asi citat
zienky janulka dobre ranko.... dosla mrcha moja a taaak ma bolelo brusko, ze som odignorovala ranne vstavanie a manzelika poprosila aby ma prikryl aj jeho perinkou 😒
fyalik dobru chut moja....co dobreho mas? a ako sa spinkalo s kludom, ked si nemusela rozmyslat nad skuskou??
mala som klasicky kavicku a bebe keksiky 😀
spalo sa dobre, ale rano sa mi nechcelo vstavat 😝
uz ti je lepsie??? 😕
Trosku ano...hodila som si acylpirin aby ma tak nebolelo a pomohlo...takze aspon nachvilku mam pokoj. O chvilku idem do skolicky odskusat este jedneho strateno cloviecika, aby ho pripustili k statniciam ... potom sa za vami pozriem
zatial sa drzkaj pa pa
katka a preco sa nezadarilo? ty mas nejaky problem, nieco mi uslo? ale netrafis sa do ovulu? ci co?
aojky fyal 😉
Janik ahoj moja, o problemoch neviem, aspon ja sa zle necitim, aj MS mam pravidelnu, dokonca i teplotky naznacuju ovu ... nerozumiem tomu ani ja. Do ovu sa s manzelikom trafime, ale ocividne nam babo nie je sudene.
Tento mesiac som brala pohodovo a myslela, ze motyka mozno ozaj vystreli, ked to clovek nebude riesit. Ale po dalsom neuspechu, uz sa asi len tazko odreagujem a nebudem na to mysliet. 😢

no uz si pekne v strede 3. mesiaca 😵 😵 😵