Rok 2009 nová nádej pre snažilky a pre ich // so šťastným koncom

mishelines
1. jan 2009

Otváram túto téme pre všetky snažilky či už začiatočničky alebo aj dlhodobky 😀 Babenky očakávam vás aby sa tu nazbieralo čo najviac // v rolku 2009 😀 😀

janka1
22. jún 2009

to neva katka 😉 nerob si starosti 😉
tesim sa na dom a jeho zar 😉 iadovanie to ano, ale najskor si vychutnam drobca 😵 a potom sa dam na zariadovanie domu , ked uz bude chodit sam aj curat bude tam kam treba , aby bol aspon ako tak samostatnejsiii 🙂

tatulienka
22. jún 2009

ahojte....

kpn
22. jún 2009

ahoj tatu...ako v praci ake su prve dni???

janka ved jasne treba sa tesit, z toho co clovek aktualne ma

tatulienka
22. jún 2009

kati,bola som len jeden den,takze ti neviem povedat...ale ten prvy den bol celkom fajn

kpn
23. jún 2009

Hali Halo dobre ranko kdeze ste? Zienky moja ja som v poslednom obdobi divna, od piatka vecera vzdy ako odbije 20:00 akoby mi utali sekerou a ja spim aspon hodinku, hodku a pol. 😀 esteze cez den nie som unavena.

Dnes bude tazky den, idem najskor do skoly doriesit este rocne hodnotenie, potom balit veci na byt, aby sme toho v piatok nemali tak vela, no a nakoniec dnes sa mam meet aj so stolarom. Pripravila som pre neho celkom nevyhodny dodatok k zmluve, len ci mi ho este podpise, to som sama zvedava. Uz i mna rozculuje, bo v pondelok sa na tento byt ma stahovat jeden chalanisko, a my sa musime vystahovat do thto terminu, no nakolko koopec veci nie je vobec dokoncenych, tak som sama zvedava co s tym.

Fyalik ako bolo na depeche ??? az na to hrozne pocasie. Som na vas s mm myslela, dufam, ze ste moc nepremrzli.

Myslim na vas zienky, vecer sa vidime, dufam, ze ma dnes spanok pochyti o cosi neskor. 😀

janka1
23. jún 2009

katka raanne vtaca 🙂 aj ja skoro vstavam ,ale neskor pred obedom ma chyti riadna unava 😒
drzim palceky s tym stolaarom 😠 😉

fyal ako boloooooo?????????

fyalynka
23. jún 2009

caaawte 🙂

juuuj, bolo absoluuuutne uuuuzasne 😀 😀 😀 aj napriek tomu, ze sme poriadne zmokli to bol
krasny zazitok 😵
pridem neskor, idem s mm prec zatial papa 😉

kpn
23. jún 2009

Ahojte tak stolar opat nedosiel, uz ma to ani neprekvapuje, iba rozculuje. Zajtra ma dojst po 14:00 tak som zvedava. Vzhladom na podpisany dodatok k zmluve by som sa i celkom tesila ak by to do noveho terminu nestihol.

My s mm ideme na 18:00 do kina, tak potom sa zastavim.

Myslim na vas, zatial sa mi drzte zienky.

jane1
23. jún 2009

ahojky babulky, ako sa mate?

jane1
23. jún 2009

kpn, boze to je neskutocne, to co za zivnostnika? to si dobru reklamu robi. hlupak. my mame jedneho stolara, ktory u nas postupne robil skoro cely byt, uy robil aj u nasich. pretože sme boli vydz spokojni!
Janul, prva tabletka rano putovala do bruska, yatial mi yle y nich nie je, snad ani nebude 😀

fyalynka
23. jún 2009

katka, tak to je neskutocne s tym stolarom 😠 keby ste mali kopec casu, tak by som vam poradila vypovedat
zmluvu a najst si ineho, ale to bohuzial nejde 😖 Tak vam aspon prajem pevne nervy a teraz pekny zazitok v
kine 😉

my ideme este dnes na jeden koncert...mame taky "kulturny" tyzden 😀

janka1
23. jún 2009

katka no coment 😠 pevne nervy 😉

jane nebooj nebude ti z nich nic 😉 ani nepocitis , ze nieco beries 🙂

fyal suprove dni aspon si kusok inde s myslienkami 🙂 prijemny zazitok

kpn
23. jún 2009

Jooj zienky som spat a bolo skvelo. Boli sme na predpriemere dabovanych transormerov za 3 eura, co je na bratislavu a predpremieru strasne malo.

Jane, to som si kladla i ja za otazku co to za zivnostnika a odpoved som prestala hladat po 1 tyzdni natahovania. Takze teraz som v stadiu apatia a mozno trosku radosti vo mne ak to nestihne, bo tym padom, nas postel a kuchynsky stol akoby vysli zadarmo. No clovek by este aj usetril.

Fyalik a co za koncert to bolo dnes? Len si uzivajte a spolocensky zite. Ja uz planujem zimnu dovolenku, tento rok by som rada navstivila bud Francuzke abo Talianske Alpy ... nechcete sa ktosi pridat???

fyalynka
24. jún 2009

dobre ranecko 🙂

u nas zase prsi 😝 Ako sa mate, co nove?

katka, no super, ze ste si vysli tiez takto von sa odreagovat 😉 Je to super pocit, potom taka euforia cloveka
zaplavi... 😵 Ja si myslim, ze ten vas stolar to urcite nestihne do pondelku...nic v zlom, ja by som chcela aby ste
to uz mali vsetko pekne tip-top, ale ked na to kasle kazdy den a tolko este chyba... 😖 ...no pevne nervy...

vcera sme boli na IMT Smile a Slovenske divadlo tanca (janko durovcik) a bolo to neskutocne, klobuk dolu!!! 😵

kpn
24. jún 2009

juuuj fyalik tak to by som si dala i ja povedat...imt a tanec to je nieco pre mna.

a nas stolar...len nech meska 😎 aspon mu nemusime tolko platit juch juch.

inak vcera vecer o 11 ma pochytila taka strasna chut na prazenicu, ze som neodolala a tlacila. Toto je ten sialeny mesiac ked sa prejedam 😀

fyalynka
24. jún 2009

takze ten dodatok vam bez problemov odpisal? Aspon ze ste si to takto zariadili, nezasluzi si tolke peniaze
za takuto nespolahlivost 😠

a ako to vyzera tento cyklus? 😅 na // 😵

kpn
24. jún 2009

fyalik sam priznal, ze nasu zakazku strasne pokaslal, a ze vo vsetkom mame pravdu, takze bez vacsieho naliehania podpisal.

a tento cyklus 😀 este neviem urcit, mne ten pocit prichadza tak tyzden pred MS. Zatial si nahovaram, ze by to mohlo vyjst ... i ked po 6 mesiacoch neuspechu a prichodu MS presnej ako hodinky, uz ani ja sama neviem. Mam pocit, ze niektore priznaky si clovek uz i nahovara a privolava tym ako na ne mysli. Vcera som si robila ranajky a taak velmo mi vonalo maslo po mlieku ako uz davno nie, potom pobolievanie v podbrusku, ale inak nic ine a ani neplota sa nedrzi nejako vysoko. Takze uvidime, ale ako som pisala uz pred tym, teraz uz uvazujem nad dovolenkou

fyalynka
24. jún 2009

katuska, drziiiim ti velmo palce, aby vam to uz konecne vyslo na // 😵

a kam sa chystate na dovcu? 😎

kpn
24. jún 2009

leto v Tatrach a zima Francuzke Alpy konkretne toto udolie 😀 (to potesim svojho draheho, bo on tam uz bol a o nicom inom v zime nepocuvam, len o skvelej lyzovacke vo Val Torens) tak ho skusim prekvapit

http://www.hitka.sk/lyzovanie/francuzsko/les-3-...

fyalynka
24. jún 2009

jeeej, aj my ideme do Tatier 😀
ale tie Alpy vyzeraju uuuzasne...urcite to bude skvela lyzovacka 😉

kpn
24. jún 2009

Fyalik utekam sa davat na poriadok a sup na bytik stahovat a ukladat dalsie veci...drzkaj sa a nech ti rychlo ubehne pracovny den.

fyalynka
24. jún 2009

aj tebe prijemny stahovaci den 😉
papa vecer 🙂

jane1
24. jún 2009

cafte

magic08
24. jún 2009

ahojte 🙂

janka1
24. jún 2009

ahoojteeeeee 😉
co porabate zienky, mne sa nic nechce take skarede pocasie je no hroza 😠

magic08
24. jún 2009

a vraj ...na sv. Jána, letu otvára sa brána...
kto vymyslel taku ... pranostiku... 😠

fyalynka
24. jún 2009

cafte 🙂
ani mne sa nechce 😝

inak fakt ziadne leto...a tak skoro vraj ani nebude ☹

magic08
24. jún 2009

aspon nam neni horuco... 😵

fyalynka
24. jún 2009

ale ja chceeeem slniecko, ist sa kupat a opalovat 😎

janka1
24. jún 2009

u nas je teploooooooooooooooooooooooooooooo normalne nechapem tu zmenu slnko svieti a teplucko jeeeeeeeeee 😵

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre