Rok 2009 nová nádej pre snažilky a pre ich // so šťastným koncom

Otváram túto téme pre všetky snažilky či už začiatočničky alebo aj dlhodobky 😃 Babenky očakávam vás aby sa tu nazbieralo čo najviac // v rolku 2009 😃 😃
lopezka
13. jan 2009
ahoj moja, no co? predsa len vydrzis ? :-N
fyalynka
13. jan 2009
este vyckam co zajtra...potom sa rozhodnem 🙂
drobec
13. jan 2009
ahojte dievčatá...fyalynka..máš môj obdiv..ja by som nevydržala..mne nedošla ms v deň ako mala a ja som už testovala...lenže predtým žiadne skúsenosti..prvý krýt slabulinká 2 čiarka..
lopezka
13. jan 2009
fyaly tak sorry :-p inak ja som myslela, ze ti uz dlhsie meska, ne ze dneska si 28.DC .... jasne moja, este mas cas .....ja som sa takto raz oklamala ....meskala mi svina 8 dni a pak dosla 😞 testy samozrejme negativne :-|

drobcek vitaj 😉
fyalynka
13. jan 2009
drobec nie je co obdivovat...ja po poslednej skusenosti si myslim ze to nema vyznam (u mna) lebo mne
tak skoro neukazalo // ]-(

a je mi luto ze u teba z tych slubnych // (aj ked slaba) nebolo nic 😞
lopezka
13. jan 2009
baby citali ste dnes grafy ? 😃
fyalynka
13. jan 2009
lopezka--yoyo este je vela casu a cokolvek sa moze z toho vyklut :-|
fyalynka
13. jan 2009
ake grafy? =-)
drobec
13. jan 2009
to bolo aj mne..ale čo človek ide ďalej..boli sme s manželíkom dnes u lekára biomedicíny, a povedal, že energeticky sme ok...ešte nám predpísal nejaké homeopatické kvapôčky od dr. Jonáša a vraj skúšať, skúšať .. v našom slovníku snažilkovať, snažilkovať... 🙂
..a tie //..asi som si skoro myslela, že mám krásny darček k 36... 😕
fyalynka
13. jan 2009
drobec--drz sa nasho hesla: snazilkovat, snazilkovat a este raz snazilkovat 😃 😃 😃 😃
ved co ine nam ostava... 😃 a koniec koncov je to aj prijemne, nie??? 😃 😃 😃
lopezka
13. jan 2009
grafy bt 9
fyalynka
13. jan 2009
nie,co je tam? =-)
drobec
13. jan 2009
lope..čo tam?....
fyalynka...jasné, že je to príjemné..len občas toho svojho musím odmietať..lebo aby sa nám potvorky nazbierali na ovu... :-N
fyalynka
13. jan 2009
drobec-- 😃 😃 😃

lopezka--nechce sa mi citat tolkych prispevkov...mozes napisat vycuc 😃
lopezka
13. jan 2009
to sa mi ozaj nechce riesit 😃
fyalynka
13. jan 2009
tak preco nas natahujes jak gumu v trenkach??? 😃 😃
lopezka
13. jan 2009
ja len ci sledujete 😃

co robite baby? ... ja som si chcela ist aj dnes zalahnut trosku skor a opat sa mi to nepodarilo 😃
drobec
13. jan 2009
tak nerieš.. 😃 😃 😃 ..teda pardón..neviem o čom je reč..lebo som sem vpálila :-N
jurkina
13. jan 2009
ahojte babulky, sorry trochu neskoro sa pridavam.
Takze uz 11ty den a mrska nikde, este netestujem a dnes som skoro zamknuty testik ocikala 😃 😃
drobec
13. jan 2009
bože, jurkina, Tvoju trpezlivosť by som chcela mať...ja by som to tak dlho nevydržala...a čo Ťa zastavilo pred cikaním 😃 😃 😃
lopezka
13. jan 2009
jurkina 11 DPO, alebo 11-sty den ti meska? :-N
fyalynka
13. jan 2009
jurkina--tak testuuuuj x-) 😃 x-)

lopezka--tak teda neriesim :-x

inak idem buvat, tak vam prajem este krasny vecer a sladke sny 😉
papa
lopezka
13. jan 2009
fyaly bru nocku :-N
jurkina
13. jan 2009
lopezka-11 den meskania

drobec- rady od kolegyn ma zastvili, ze pockaj dlhsie, lebo tehu hormon sa prejavuje az v 2-3tyzdnoch meskania mrchy x-)
jurkina
13. jan 2009
dobru fyalynka
jurkina
13. jan 2009
uz ste sli vsetky hajat?
jurkina
13. jan 2009
😕 😞 :-S
lopezka
13. jan 2009
ja som este tu, ale kecam aj na skype 😃

no inak sa mi to moc nezda, ze by 11 dni meskali a test vysiel neg ....ale nehadam sa, ja som pozitivny este nemala 😃
jurkina
13. jan 2009
lopezka, ja iba ze kolegyne su starsie, uz babky a jedna dokonca 4deti, tak to ja si necham poradit, vies? A co ty ako ide snazilkovanie?
drobec
13. jan 2009
lopezka..ja som mala.len bolo to 28DC a tak boli slabulinké a o dva dni nato ms..škoda, ale bol to príjemný pocit vidieť //...dievčenc..idem sa pritúliť k mužíkovi..dobrú nôcku 😎

Začni písať odpoveď...

Odošli