Rok 2009 nová nádej pre snažilky a pre ich // so šťastným koncom
Otváram túto téme pre všetky snažilky či už začiatočničky alebo aj dlhodobky 😀 Babenky očakávam vás aby sa tu nazbieralo čo najviac // v rolku 2009 😀 😀
katkaaaaaaaaa ahoj moja zlata 🙂
tak sup-sup rychlo hovor co je nove? 😵 Ako sa mas?
ta druha ciarka na testiku v albume je naaaaaaadhernaaaaaaaaa 😵 😵 😵
z celeho srdiecka ti gratulujem a zelam vela zdravia a sil, sa tesim ze dalsia tehulka, dalsi dobcek jupiiiiiii 😵 😵 😵
Nove....chi chii....stale nieco do bytiku riesime, a okrem toho tie // zatial nastastie nezmyzli.
Ak dnes nedojde mrcha. bo som si kuk spatne fertility grafy, tak raz som zacala az na 33 DC s mrchou, tak v piatok idem k doki. Inak pridala som testik do albumu.
Tesime sa ako blsky, mm ma vola mamco a ja jeho misko 😀
a co vy zienky, taaak mi chybate
katka, mrcha urco nedorazi!!!! Ta druha ciarka by tam nebola ak by si na 100% nebola tehu 😵
takze gartulujem este raz...keby si ma teraz videla...pisem a smejem sa od ucha k uchu od radosti s vami 😀
Dakujem fyalik ... no testujem o 106 😀 , sama nemozem tomu uverit tak pre istotu som testovala den preed mrchou, v den mrchy, i dnes , ze ci sa ta potvorka // od tial nahodou nevytraca
joooj, katusik tak silno ti drzim palce, nech je vsetko ok 🙂 a nech ciarocky len silneju 🙂
Zmeny som mala do vcera, strasne mi opuchali nohy, musela som pravidelne papavat inak mi zacalo byt zle od zaludka, mam chut viac na maso....a od dnes zacali potvory bradavky. MM sa tesi, ze mi narastu prsia 😀
Juuj fyalik i ja sa tesim ... po pol roku snazenia, ale kym to zacnem roznasat do sveta (nasi, svokrovci atd' pockam na oficial od dr.
jasne...to chapem, ani my sme to nehceli skor hovorit...nas plan sice bol to povedat az po 3.mesiaci tehu...
no az tam sme sa bohuzial nedostali 😔 No nevadi, ideme dalej...a bude tu viac tehu virusikov a ja dufam,
ze sa nimi coskoro nakaziiiim 😀 😉
Vcera a predvcerom som pouzila test s citlivostou 20 a ta ciarka tam tiez bola teda tienik, a dnes test s citlivostou 10 a i na nom bol tmavsi tienik, ako na tich 2 predchadzajucich. Ved prave, ze tak pomaly slabne 😒
Magic dakujem .... uz pomaly necham mailand na testikoch a to som chcela vydrzat az do dna mrchy, ale nevydrzala som.
Inak kuk takto pokracujeme i s bytikom, uz mame i matrace, stol a stolicky, normalne sme zacali fungovat ako ludia, sice bez teplej vody, ale tu zohrievame
Janka ☹ a ty si kde moja, zlaticko
ak dnes nedojde mrcha magic tak v piatok idem k dr, bo ja nie som z BA a pojdem iba na otocku
katka ten stôl a taniere su uzasne 😵
vidim, ze sa v tom zariadovani naozaj vyzivas 😀
Babulky hrozne rada by som s vami zostala, ale kolegyna uz ozaj musi ist robit veci na pocitaciku. Myslim na vas, drzte sa tu a hned ako budem moct tak sa vam ozvem s novinkami
ahoj katka,
inak aj my mame doma spotrebice hotpoint ariston - velikanska spokojnost 🙂
drzim palce a myslime na teba...
papa
magic...nemozeme ich nechat v stichu, mali by sme sa k nim pridat s tehulkovanim, co ty na to? 😉

ja som sice vela takychto rozpravok nevidela, ale obcas si to rada pozriem, je to ako hovoris - relax 🙂