Rok 2009 nová nádej pre snažilky a pre ich // so šťastným koncom

mishelines
1. jan 2009

Otváram túto téme pre všetky snažilky či už začiatočničky alebo aj dlhodobky 😀 Babenky očakávam vás aby sa tu nazbieralo čo najviac // v rolku 2009 😀 😀

kpn
13. júl 2009

janulka to je hrozne toto cakanie...posli kamaratov lekarov do bratislavy. Tak ako mi ty v dobrom zavidis ikeu, takti ja v dobrom zavidim tich lekarov. 😀

a ty este nie si unavenucka???

janka1
13. júl 2009

zaujimave je na tom, ze dnes nie ,ale poviem ti ,ze kolkokrat vidim chrustika tak mam den plny energie 😵 😵 😵
vsetko bude dobre katuska nemysli na tych dr. urco najdes bajecneho v blave , verim tomu 😉

kpn
13. júl 2009

snad ano...zajtra mam auticko tak skusim cosi vybehat a ak budem velmi vytrvala mozno bude i prve sono

jane1
13. júl 2009

ahojte babulky a tehulky babulky, ako sa mi mate? nemam veru na vas moc cas v poslednej dobe

kpn
13. júl 2009

aho jane, ty sa chval nech vieme co mas nove?

jane1
13. júl 2009

gratulujem ti dodatocne moja !!!! nech je vsetko ok
ja? ked neni babatko tak aspon dovča!!! 😀 😀 😀

janka1
13. júl 2009

ahoj janeeee 🙂
a kam idete nakoniec?

kpn
13. júl 2009

dakujem jane. A kam sa s muzikom chystate? i ja by som brala dovcu pri mori, ale akosi nam to zatial nevychadza casovo.

jane1
13. júl 2009

ahoooj Janulka
tak sme mysleli ze do chorvatska.. 😀
no a nakoniec ideme na kretu 😀

jane1
13. júl 2009

akurat veelka skoda, ze takmer vsetky lety z kosic su az vecer! je to nespravodlive, teraz sme pozerali letisko BA a tam najneskorej letia o 19 daco. a u nas vsetko skoro po 20 h vecer. tha nech sa na mna nikto nehneva, ale trosku je to never voci vychodu, nie?

florencia
14. júl 2009

Dobré ránko baby 🙂
kpn, magic08 a janka1 ďakujem Vám za rady 😉 Už som si kúpila kys. listovú + vitamín B6.

magic08
14. júl 2009

// ciarocky na testiku co najskôr zelam 🙂

kpn
14. júl 2009

Dobre ranko zienky...

fyal moja chybas, kde si? ☹

magic08
14. júl 2009

cely den nikto? 😕

janka1
14. júl 2009

heeeeeeeeeeeeeeeeeej kde steeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee 😨

kpn
15. júl 2009

Zienky dobre ranko, tak ale toto je uz vazne.... kde ste sa vsetky podeli 😢

janka1
15. júl 2009

ahoj katka 😉
ja som v praci a normalne ma to uz nebavi,ze je toolko vela prace , nestiham ani dychat 😠

kpn
15. júl 2009

Moja zlatucka...Janulka tebe sa to zacalo tak kopit, ze sa uz normalne musis tesit na den, ked odides na matersku.

Vcera sme boli s manzelikom na firemnej party u nich na travniku...velmo dobre sme sa zabavili,mladi ludia, chipsy, ja voda oni alko a volejbalka.

fyalynka
15. júl 2009

ahojte zienky,
ja len na skok vas pozdravit.
V praci mam toho vyse hlavy, nestiham sa niekedy ist ani vycikat 😖
Inak konecne dorazila druha mrcha, takze aspon jedna pozitivna sprava. Prisli aj "vysledky" z genetiky,
bohuzial je to kus papaiera, s ktorym si akurat tak mozem vytriet zadok (s prepacenim za vyraz). 2 mesiace
sme trpli, nedockavo cakali....a je nam to na nic, lebo z dovodu "nekompletnosti materialu" nebolo mozne
urobit uspesnu kulitivaciu ani urcit pricinu MA! 😠 😢 😢 😢 😢 😢
Som zufala, mam depky, absoltne nic ma nebavi....a hlavne uz nemam silu nieco riesit 😔
toto bola posledna kvapka, ktora ma dorazila! 😔

Ale som rada, ze vy ste ok, zdravucke a stastne 😉

kpn
15. júl 2009

fyal zlatko to mi je luto, takyto pristup lekarov a celkova starostlivost ved to je ozaj na slucku. Fyalik neboj, podla mna si zistila pricinu svojich doterajsich problemov tykajuce sa tej krvi, a isto ti pomohli i bylinky, ktore si uzivala. Najblizsie tehulkovanie bude pre teba uspesne, len treba verit a nestracat nadej. Drzim ti palceky a koopec pozitivnych ludi nech je okolo teba.

fyalynka
15. júl 2009

katuska dakujem ti, ale bohuzial sa mi to neda mysliet pozitivne! Som strasne nastvana....
V pondelok idem hematologicke, uvidim co mi povie, ci pojdem este na nejake testy...a ak nie,
tak uz nebudem nic riesit, kaslem na vsetko, lebo toto nase zdravotnictvo je otrasne! Normalne
mi je do placu, ze este aj v zdravotnictve robim 😔
Som rozhodnuta to risknut do tretice, bud to vyjde alebo nie.....potom si kupim psa a bude! 😔

Ako sa citis? Vsetko ok? 😵 🙂

kpn
15. júl 2009

Fyalik chapem ta moja...ze je tazke rozmyslat pozitivne v takejto situacii, ale ty si nasa sikulka a isto to zvladnes. So psikom je to dobre riesenie, niecim podobnym som sa vyhrazala i ja mojmu mm 😀 , a on sa asi vzchopil. Hlavne treba verit v lepsiu buducnost, a fyalik kazda velka myslienka, ktora sa odohrala ci vybudovala vo svete, vznikla z fantazie. Takze otvorenu hlavku novym moznostiam. A ak chces ja ti poziciam psika mojich rodicov, ten je dobrou terapiou, i ked niekedy by ho clovek vytahal za fuziky 😀

Ja fyalik dobre, az na prsia a unavu nemam ine priznaky, a mam novinku...idem menit doktorku, bo po navsteve tej mojej z trvaleho bydliska , ktora mi nevzala ani krv, ani sono mi neurobila, tak som si povedala, ze chcem byt pod vacsim dohladom. Idem k sukromnicke. Termin mam na zajtra poobede, tak som zvedava ako dopadnem. Dam vam potom vediet.

fyalynka
15. júl 2009

katka, rozhodla si sa spravne s tou zmenou lekarky! Budem na teby mysliet, drzim palceky 😵
A urcite potom napis co nove 🙂 Lebo podla mna aspon to sono mala spravit 😖

magic08
15. júl 2009

ahoj fyal...
je mi luto, ze ste sa z genetiky nic nedozvedeli, ale mali by ste sa na to vykaslat..., nestresuj sa kvoli tomu. Mysli pozitivne a bude dobre. Vies ze otehu mozes, tak by ste mali skusat, hoc aj po tejto mrche...
Chapem ze si nastvana, ved kto by nebol, tolko cakat a nakoniec nie ste o nic mudrejsi ako pred 8-mi tyzdnami. Raz sa to ale podarit musi... Velmi ti to zelam. Budem drzat palce...!

Inak u nas v praci tiez horor. Nove agenda, vela, vela prace. Tiez nemam cas ani na vas kocicky... 🙂 akurat stihnem pridat grafik rano... ☹

janka1
15. júl 2009

zienky tak konecne doma a uz lezim s natiahnutymi nohami 🙂

fyal to mi je strasne luto, ale aj tak verim, ze do tretice vsetko dobre, len pozivivnu rovnovahu , viem, ze sa to lahko pise , ale ty to zvladnes a do konca roka si nasa 🙂 tehula dalsia 🙂 a mozno aj skor a bude to na prvy sup 😵 sa tesiim

katka drz sa zajtra a hod fotocku som strasne zvedava aj ked len na bublinku 😵 😵 😵

kpn
15. júl 2009

janka moja len oddychuj...dnes som robila ovocnu dren do mraznicky si ma minule navnadila.

Zajtra sa ozvem, snad tato urobi i sono 😝

janka1
15. júl 2009

katuska urco urobi a budes stastnuckaaa 🙂

kpn
15. júl 2009

prave popijam mojitko...mnam date si niekto, este mam koopec maty

janka co ty??? ako sa citite s oliverkom?

fyalynka
15. júl 2009

zienky dakujem vam, ste zlate! Velmi tazko hladam pozitivne myslenie, dnes som si uz vela x poplakala 😢
Uvidim este co mi povie ta hematologicka v pondelok, ale fakt uz nic ine nebudem riesit. A po tejto ms
ideme snazilkovat, tak sme sa s mm rozhodli, nech si vsetci dr. myslia co chcu... 😝 ponechame to len
rukam osudu 😔

magic, tolko sme sa nudilil...ze sa nam to teraz este viac vratilo 😝 😀 aj ja mam toho vyse hlavy!

janka, pekne relaxuj(te) 😉

magic08
15. júl 2009

fyal, spravne rozhodnutie, velmi ti drzim palceky, nech vam to vyjde... 🙂
a mas pravdu, nudili sme sa, tak teraz to mame za odplatu... 😒

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre