Rok 2009 nová nádej pre snažilky a pre ich // so šťastným koncom

mishelines
1. jan 2009

Otváram túto téme pre všetky snažilky či už začiatočničky alebo aj dlhodobky 😀 Babenky očakávam vás aby sa tu nazbieralo čo najviac // v rolku 2009 😀 😀

fyalynka
21. júl 2009

....zase nikto? ☹

tak pekny dnik...

janka1
21. júl 2009

ja som tuuuuuuuuuuuuuuuuuu
😵 😵 😵 😵

magic08
21. júl 2009

ahojte 🙂
poslednu dobu je tu ozaj velmi pusto...
ale tolko prace mam, psychiatria. Vazne uvazujem o ukonceni prac. pomeru. Napisem viac v IP kto sa chce opytat preco.

pekny den prajem...vsetkym

kpn
21. júl 2009

Dobre ranko fyal, janka, magic

magic08
21. júl 2009

ajoj katusik 🙂 ako sa mate?

kpn
21. júl 2009

Magic zlatko coze sa deje u vas v praci, ked zvazujes az taketo krajne riesenie. Ja som hore uz od 6, a este predychavam ranajsi zaludok. Inak zienky ja sa uz taak tesim na dovolenku pri bazeniku ako nikdy, normalne sa na dovcu tesim. Este, ze vecer ideme k priatelom, aspon ake take rozptylenie ma clovek.

magic08
21. júl 2009

aj my ideme na dovcu, sile len na predlzeny vikend od stvrtku, ale aspon vypadne odtialto...

fyalynka
21. júl 2009

ahojte 🙂
magic, co to s tou pracou??? 😕 To fakt az taketo riesenie??? 😲

Inak ja mam tiez jeden problem za druhym...ja neviem co sa mi v tomto mojom zivote vsetko serka... 😝

katka, aj ja sa uz neviem dockat piatku 15h!!!!!!!!! 😀

magic08
21. júl 2009

no je uz toho vela.... mas IP

to vy ideme na tu dovcu na cely buduci tyzden?

fyalynka
21. júl 2009

magic, pytas sa mna? 😀
ak ano, tak my ideme od utorka do soboty, ale dovcu mam cely tyzden 😀

janka1
21. júl 2009

jemine zienky co sa deje?
magic, fyla co mate za problemy ☹

katka ako sa mas? ozaj este si mi nerobila ten navrh na chodbicku

magic08
21. júl 2009

ano teba fyal 🙂

janka: aj tebe posielam IP

fyalynka
21. júl 2009

janka, skoda reci 🤐
sype sa to na mna jedna radost... 😖

uz nech je aspon piatooook 😎

kpn
21. júl 2009

Fyalik veru ak si spominam ty mas posledny julovy tyzden dovcu a my zaciname dovcu od 31.-9. augusta. Si viem, zivo predstavit preco sa tolko tesis...bez prace, bez stresov...nomlane nechapem co sa to v tom svete deje.

Janka dakujem za pripomenutie...dnes to poriesim a zajtra ti poslem navrhy.... z toho ako som doma , som normalne osprostela a pozabudala na zopar veci ... este ze ta mam .

janka1
21. júl 2009

katuska to je tehotenstvom 😀 🙂 ale dakujem budem cakt

fyal ja tak nerada chodim do prace a ked si predstavim, ze este cele 4 mesiace mam chodit ma ide slahnuuut 😠
ale je to tym, ze mame teraz vela prace a vonku je krasne a my trcime v praci , akonahle pride jesen, zima inac to budemem vnimat 😉

fyalynka
21. júl 2009

nooo, je to tak...stres, problemy, nervy...a som na to sama 😔 Kolegyna sa mi vrati az buduci tyzden,
co tu ja uz nebudem...takze teraz vsetko riesim sama 😒 v tejto najhorsej faze priprav projektu 😖
ach jooo...keby aj mne ostavali uz len 4 mesiace.... 😔 (myslim tehulkovania...aby si to niekto nevysvetlil
inak - morbidne 😕 )

Zajtra idem na to hematko tu v TT, normalne sa v kutiku tesim, lebo mi to dodava nadej, ze budeme moct
zacat snazilkovat, lebo po vcerajsku som zrela na psychousa! 😔

magic08
21. júl 2009

jooooj fyal drzim palceky, nech je vsetko v poriadku a tie missed boli len blba nahoda...

janka1
21. júl 2009

mojaaaa drzim palceky a nech je tu uz dovolenkaaaa aspon oddychnes 🙂

fyalynka
21. júl 2009

už som domáááááááá 😀
baby, ja mam normalne ze vygumovany mozog z tej roboty 😖

idem varit... 😉

janka1
22. júl 2009

bre ranecko 😵 u nas je horuuuco 😵 😵 😵 😵

fyalynka
22. júl 2009

ahojte 🙂
aj u nas 😎

magic08
22. júl 2009

ahojte fyal, janka

fyal no bola si na tej hematke? si sa nieco doszvedela...?

fyalynka
22. júl 2009

ahoooj magic 🙂

hej, bola som...zobrali mi 3 ampulky krvi a vysledky budu o mesiac, trva to dlho, lebo robia aj genetiku,
povedala mi sestricka, ze robia komplet vsetky vysetrenia, tak som rada...uz ten mesiac vydrzim, len nech sa uz
nieco dozviem 🙂 ale musim sa priznat, ze si "nedavame pozor" 😅

magic08
22. júl 2009

no to je dobre, ze sa to pohlo... konecne... 🙂
a s tym nepozor.... ak by to vyslo, dovtedy budu aj vysledky, takze budu vediet, ze ako dalej...
velmi drzim palce...

mna uz asi 2 dni boli v podbrusku ako na mezes,,, je to v poriadku...? som len 24 DC, 6 DPO... nechapem, dufam, ze to nie je nic zle...
to asi z tych stresov... 😒

fyalynka
22. júl 2009

magic, presne tak...nechali sme to na nahodu...bud to vyjde alebo nie... 😵

no mozno je to uhniezdovanie to pobolievanie v podbrusku, hmm..? 😉 kludne to tak moze byt...

magic08
22. júl 2009

ja verim, ze vam to konecne vyjde, a vsetko dobre dopadne... strasne ti to zelam...

no bodaj by si mala pravdu... no uvidime... musim len vydrzat, este tak 7 dni...

fyalynka
22. júl 2009

magic dakujem, si zlata 😉 ja tiez verim, ze do tretice to MUSI vyjst 😵

magic, treba verit, nic ine nam neostava 😵 A ked je telo na tehu nachystane, tak si o par dni najdes
krasne //, veeeelmi ti drzim palce 😵

magic08
22. júl 2009

dakujem...
vsetky kamosky v okoli su tehu, tak dufam, ze sa nejake "bacily" nalepia aj na mna 😀

aky mas dnes den?

kpn
22. júl 2009

jeeej ahojte zienky,

pozeram, ze myslienka ak je telo nachystane // sa zjavia sa ujalo 😀

Magic drzim ti vsetky prsteky, aby si si nasla tie vytuzene palicky.
Fyalik tesim sa i z teba...a hlavne z toho, ze snad ta dnesne vycucanie krvicky niekam posunie, aby si konecne bola i ty stastnucka, aby si nebludila svetom ako dusa bez zivota. Prajem ti to a hned i dnes.

Mne zacali nevolnosti a vcera som sa uz zoznamila i so zachodom. Baby poviem vam, predstavovala som si to prijemnejsie, nie, ze cely den sa nebudem ani len moct priblizit k sporaku. Vcera som kamaratku obrala o veceru, len aby som dnes nemusela varit.

Inak aj u nas je teplucko...

magic08
22. júl 2009

ahoj katuska

dakujem...

no a nezavidim tie nevolnosti, mne az tak zle 1x nebolo, tak dufam, ze sa to nezmeni...
no neostava ti nic ine len to nejako vydrzat... ale ak by to bolo neunosne navstiv lekara, moze ti to poskodit...
no drzim palce, nech ti je cim skôr lepsie... nech to dlho netrva a mozes si tehu vychutnavat...
ty si doma? nechodis do prace?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre