Rok 2009 nová nádej pre snažilky a pre ich // so šťastným koncom

mishelines
1. jan 2009

Otváram túto téme pre všetky snažilky či už začiatočničky alebo aj dlhodobky 😀 Babenky očakávam vás aby sa tu nazbieralo čo najviac // v rolku 2009 😀 😀

fyalynka
15. jan 2009

jurkina--aj ja siiiilno drzim palecky, hned nam napis 😉

goldica--modroocko je nejaky domaci milacik? 😅

govi--uz sa tesim 😀

govinda
15. jan 2009

fyal, aj ja 😀 . Ale to by bolo vážne super 😉

jurkina, a kedy sa plánuješ natrvalo vrátiť domov?

janka1
15. jan 2009

fyalynka a govi kedy to chcete mat ten termin spolocny????

fyalynka
15. jan 2009

jurkina--kedy idete na dovolenku? kam? 😅

fyalynka
15. jan 2009

janka--chces sa pridat? 😀

jurkina
15. jan 2009

govinda-dakujem, ja som asi trpezlivy typ 😀
goldica- veru, este mi mrcha nikdy tolko nemeskala, a kolegyna mi povedala, ze mam hrozne kruhy pod ocami a podla nej to som urcite tehu (som ju zrusila, ze sanca je 50/50 a unavena som s tolkeho snazilkovania 😀 😀 )

janka1
15. jan 2009

zalezi od datumu 😀

goldica
15. jan 2009

fyaly- toho domáceho miláčika som pred 2,5 rokmi priviedla na svet. je to naše dievčatko 🙂
tá sa nám podarila ani neviem ako, vtedy som ani nechytrovala o plodných dňoch a meraniach teploty ...
ale teraz sa akosi nedarí 😒

jurkina
15. jan 2009

fyalynka- dakujem a na dovcu preca do SR 😀 ale inak Liptovsky Mikulas/Chopok na 5dni vraj lyzovat a ja drevo strasne 😀

govinda
15. jan 2009

janka, no máme rovnaký termín mrchy, tak naraz nečakáme mrchu o mesiac - to ale za predpokladu, že sa môj nenormálny cyklus spamätá. Alebo možno TP, keby sa tento mesiac zadarilo obom 😀

jurkina
15. jan 2009

govinda - najneskor oktober-november, ale keby som bola tehu, tak v juni som doma 😵

janka1
15. jan 2009

no tak asi sa nepridam alebo zeby? 😒 neviem uvidime co a ako sa rozhodneme 😉

fyalynka
15. jan 2009

goldica---straaaasne sa omluvam 😅 😅 nehnevaj sa,ale vazne som netusila, ze mate dcerku 😕 😵
ako sa vola? 🙂

janka--ten najskorsi aky sa len da 😀

jurkina
15. jan 2009

fyalynka-ideme vo februari.

fyalynka a govi- to by bola sranda ten spolocny termin, ale kocikovat asi spolu nebudete, ked ste kazda z ineho kraja 😉

fyalynka
15. jan 2009

jurkina--jasancka, doma su tie najdovolenky 😉
a priatel tameste zostane?
😕

janka1
15. jan 2009

no ja som planovala teraz ale kedze som si podala neskor DNP tak to pockam o mesiac neskor...mozno ma odsudite teraz ale novembrove mi velmi nesedi a decembrove to dietatu neurobim moje zlate (mikulas , vianoce a este aj narodky) takze predpokladam asi januarove na isto 😉

fyalynka
15. jan 2009

my si zakocikujeme on-line 😀 😀 😀

fyalynka
15. jan 2009

janka--takze ides na istotu, prvy sup a mas ten mesiac ktory si prajes? 😀

goldica
15. jan 2009

fyaly- to je ok, mňa to sôr pobavilo. nemohla si to vedieť, lebo som o tom doteraz nepísala. volá sa ninka 🙂

janka-ja som chcela také jarno-letné miminko, ale budem šťastná, ak sa podarí kedykoľvek 😉

govinda
15. jan 2009

janka, DNP? Možno mi nepáli, ale čo to je? 😀 . Ja nesledujem dátumy, proste idem snažilkovať a uvidíme, kedy sa zadrí 😉 A je mi jedno, aj keby to bolo v decembri, hoc aj pod stromček 😀 . O to krajšie ... meniny by som už vymyslela inak 😀

fyal, taz košice, raz trnava 😀 😀 😀 . Virtuálne by to ale šlo 🙂

jurkina
15. jan 2009

fyalynka- manzel by potom ostal do toho asi oktobra, este nasetrit co sa da, na tu moju spominanu kuchynu a este potrebujeme nove interierove dvere, na jednych mame prerazenu dieru 😖. a jasne ze doma najsuper dovca

jurkina
15. jan 2009

ani ja neviem co je DNP ☹

janka1
15. jan 2009

govi je to dobrovolne nemocenske poistenie...
fyalynka no na istotu snad sa nesklamem vsetko mam ok tak dufam, ze problem nebude 😒
ale ved uvidime, mozno to bude aj o mesiac 😉

jurkina
15. jan 2009

janka1- aha dnp - vsak to mam aj ja 😅 😀

drobec
15. jan 2009

ahojte dievčatá..až teraz sa mi podarilo dôjsť k PC...boli sme sa s manželom krášliť u kaderníčky a ešte menší nákup..a kým som si prečítala, čo všetko ste počas dňa napísali..aby som bola v obraze..
fyalynka..páčilo sa mi to Tvoje on-line kočíkovanie..to by bolo super... 😀 😀

fyalynka
15. jan 2009

aj mne je jedno kedy by bolo, hoci aj 24.12. 😀 😀 😀 len nech je a nech je zdrave 😵

jurkina--my tiez este nemame inter.dvere (teda okrem kupelne a wc) 😀 kuchynu sme objednavali az
teraz v januari...postupne dokoncujeme 😉

fyalynka
15. jan 2009

drobec vitaj 😉 dakujem, budeme tu vsetky on-line kocikovat, bez vynimky! nechcem citat ziadne
vyhovorky 😀

govinda
15. jan 2009

no my byt ešte poprerábaný nemáme, ale najprv musíme našetriť, som rada, že sme sa zmohli aspoň na hypo 😒 . Takže prerábka počká a hotovo. Najprv mimčo 😉
Drobec, ahojky 🙂

fyalynka
15. jan 2009

goldica--je pekne, ze mas vedla seba doma aspon malinku, ze nie si sama 😉
sama sa na sebe teraz smejem, ze som ti jaku hovadinu napisala 😀 😀

janka1
15. jan 2009

aj zienky ma neidsudzujte 😒 ja len si zatial vyberam 😀 kym mozem , ked nebudem moct, tak mi to bude jedno...ale naisto to nebude tento mesiac nakolko fakt nechcem o tie peniezky prist

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre