Rok 2009 nová nádej pre snažilky a pre ich // so šťastným koncom

mishelines
1. jan 2009

Otváram túto téme pre všetky snažilky či už začiatočničky alebo aj dlhodobky 😀 Babenky očakávam vás aby sa tu nazbieralo čo najviac // v rolku 2009 😀 😀

bettynka222
27. aug 2009

ahojteeeeeeeeee 🙂

fyalik ja osm si clanok citala..ale moc s ami nepacil 😝 teda ie to, ze si ho nasla...to nie, ty si strasne zlata. len sa mi trosku nepaci ako vsetci k porodu pristupuju = ako keby to bola nejaka neprijemna operacia. potom ze to rodickam tolko trva a su z toho na nervy. inak zevraj vznikaju nejake porodne domy a v niektorych porodniciach sa da schvalit nejaky porodny plan. kamoskina kamoska tak rodila a vraj to bol najkrajsi zazitok v jej zivote 😵

kpn ak chces vediet pohlavie uz teraz, a sa to vraj zistit z krvi (z tvojej, nie babtkovej). teraz prebieha testovanie vo vybranych gyncentrach...viem ze niektore baby si to davali zistovat v genetone (alebo tak nejak sa to volalo). a po testovani sa to uz bude dat urobit kdekolvek. len teraz je to este zadarmo 😵 a da sa tak pohlavie urcit uz od piateho tyzdna, len vtedy je v matkinej krvi malo DNA babatka, tak lepsie neskor. ale ty si uz ....jeeeej dnes ti tusim naskocil 13 tt 😵

kpn
27. aug 2009

Ahoj betty...veru veru, dnes mi naskocil 13 tt . Moooc to leti. S manzelikom srandujeme, ze uz som ako veleryba a taha ma rano z postele. Inak prave na to zistovanie z krvi som sa pytala svojej gynekologicky, po odvysielani reportaze v TV novinach, ale vraj to je hlupost...tak neviem. Idem skusit nasjt ci je to este v stadiu testovania a ak ano nic za to nedam...potom aspon porovnam

bettynka222
27. aug 2009

mam jednu konikovu kamosku, ktorej to zistili z krvi a po par tyxdnoch aj potvrdili na sone. ale zase vela moznosti nemali...bud dievca alebo chlapec, takz enie je az take tazke trafit sa 😀

bettynka222
27. aug 2009

fyalkaaaaa, ja asi nemozem chodit na konika. som sa prave vydesila, lebo vsade sa pise nieco o genetickych vysetreniach. no a ja osm myslela, ze to je len v suvislosti s tou mojou tormbofiliou, tak som si to citala, ale nikde baby nic konkretne nepisali, tak som na to vzdy zabudla. a teraz to jedna napisala v tej nasej teme trombofilia a ja blba som si to googlila a som sa zlakla....ach ale ja nic take asi nemam.....no ale teraz nad tym bude rozmyslat. som j aale trubka 😝

kpn
27. aug 2009

Nuz veru...je to 50 na 50 alebo 1 k 1. Asi si budem musiet pockat, ale ved to patri k tomu. Kedysi rodiace mamicky az do porodu nevedeli co to bude, tak o co lepsie je v popredi dnesna technika.

bettynka222
27. aug 2009

si to predstav kedysi nebolo sono......a teraz bye utz nevieme predstavit tehotensov. alebo si zober take hcg testy. nase mamy a svokry o nicom takom ani nepoculi. tie vysetrovali len rucne a stale tam bolo riziko, ze vlastne ani tehotne nie su, ale im len kvoli nejakym hormonalnym zmenam meska ms.... a navyse to nevedeli liecit 😝 esteze zijem v tejto dobe 🙂

kpn
27. aug 2009

Nuz veru...tesme sa z toho co clovek ma. Ale zas clovek je vecne tvor nespokojny, a pokial je nieco v dnesnej dobe mozna za 20 tyzdnov, stale mame tendenciu posuvat to vcasie. To sme my a preto sa i spolocnost a veda pohupuje do predu milovymi krokmi.

bettynka222
27. aug 2009

no ved preto mala svokra aj s tou jej kamskou "mudre" reci lebo ony zistili ze su tehotne az po troch vynechanych ms.... a tak potraty ktore sa udiali skor ani za potrat nepovazuju, lebo v tej dobe by to ani nevedeli. ale na nieco to asi bolo dobre. myslim ze v tej odbe zeny menej stresovali kvoli potratom aj otehotneniu.....no ale my to zvladneme aj s dnesnymi vymozenostami 😀

fyalynka
27. aug 2009

jeeej, baby vy ste toho popisali 😕 ja mam dost roboty 😝
takze preto len obcas nakuknem...

betty, prosim ta, uz si nic necitaj, lebo sa fakt len zbytocne stresujes!!! A este si nieco naozaj privodis 😖
A vobec sa nehnevam, ze sa ti ten clanok nepacil...kazdy to vnima inak, ale to co si pisala s tymi porodnymi
domami, to moze byt super - este som o tom nepocula 🙂

katka, veru je to len 50 na 50, ale v podstate je to uuuplne jedno, prvorade je vzdy zdravie 😵 ja viem, ze
je to otrepana fraza, ale po tolkych peripetiach co clovek preziva, pretrpi...fakt nezalezi uz na pohlavi potom!

bettynka222
27. aug 2009

oki fyaluska, odteraz uz necitam, uz iba pisem 😀 a nepacil sa mi kvoli tomu dnesnemu pristupu k porodu. jednoducho je strasne necitlivy, medicinsky, chladny....divny. podla mna sa takto deti rodit nemaju...ale co s tym ja narobim? asi nic, ze? al epoznam niekoho, kto ma nieco s tymito domami a chcela by som s tym niekym spolupracovat na zalozeni takehoto domu tu na zapadnom slovensku. dufam ze to bude aktualne skor ako my dve porodime 😀 ale aj keby nie, nevadi, porodime aj takto, no nie? 😀 😵 🙂 😉

bonsai
27. aug 2009

Ahojte dievčatá..dlho som tu nebola..ako sa máte..pozerám, pozerám, ale nevidím tu janku1...kpn...Ty máš už 13 tt..bože to letí..ako sa máš aj s bábom?..fyal..a čo Ty, už poznáš príčinu ..?..

fyalynka
27. aug 2009

cafte 🙂
...uz som si myslela, ze tu bude zase mrtvo 😖

betty, aj keby sme to nestihli a rodili by sme normalne, tak mozno druhe uz budeme rodit v takom dome 😀
co ty planujes len jedno??? 😕 Lebo ja aspon dve... (teda dufam, ze sa dockam vobec jedneho 😔 )

bonsai, ahoooj...ty si tu fakte strasne dlho nebola! Pekna nova fotka 😉
Co mas nove? Ako ide snazilkovanie? 😕
...u nas...nove skoro nic, zmenila som gyndosa, komplexne krvne vysledky budu 4.9., tak sme nedockavi,
s cim na nas vyrukuju 😒 Ale zacali sme snazilkovat, aspon jedno pozitivum 😵

kpn
27. aug 2009

Bonsaik ahojky moja....

tak najskor za janku1 ... ta je momentalne na dovolenke s chabym pristupom na net.
A nuz veru mas pravdu, velmi rychlo to leti, len pred nedavnom to bol 6 tt a dnes som zacala 13. Ja som uz relativne v pohode, nevolnosti ma opustili a dufam, ze sa nevratia. A vychutnavam si teraz obdobie, ked sa viem dostat do kuchyne a varit dobroty na ake mam chut, ked sa este viem vyspat na brusku a koopec inych drobnosti. A drobcek, ten si vraj podla doktorky zatial hovie, pred nedavnom sme boli na skriningu a 7 budu vysledky, takze potom budeme vediet viac. Ale zatial vyzeral spokojne drobusik malinkaty. Na sone vzdy na chvilu zapozuje a potom sa zacne tocit ako o dusu.

A co ty zlatko, dlho dlho si tu nebola ???

bonsai
27. aug 2009

áno, áno, viem, ale chodievam si Vás čítať..len málinko prispievam..ono vždy je tu toho dosť popísané a nie som v obraze..nové?..ideme s mužíkom do TOpoľčian do centra Gnostik..ten pán, ktorý vypočítava vhodné obdobie podľa fertilitnej krivky prevádza aj reflexnú terapiu, napísala som mu o našom probléme, a tak sme si dohodli stretnutie ..ale priznám sa, už sa tak neupínam na bábo..ubližuje mi to..nechali sme to tak..a túto návštevu Topoľčian..berieme ako výlet..mužík tam slúžil na vojne...Ďakujem za foto..je najaktuálnejšie..z dovolenky z čiech..Tak to som rada, že ste sa niekam posunuli..ono niekedy je potrebné zmeniť niečo vo svojom živote..a u Teba to bol gyndoš..možno sa niekam a k niečomu dopracujete..držím silne palce.. 😉

fyalynka
27. aug 2009

bonsai - tak radsej zmenit gyndosa ako manzela 😀 😀 😀 😀 😀
ale teraz vazne...on bol strasny, pri druhom tehu som unho vlastne ani nebola (radsej), isla som rovno
do nemocky - to asi hovori za vsetko 😝
velmi, velmi, velmi vam drzim palce!!!! Naozaj by ste si to zasluzili najst uz konecne po takej dobe na testiku // 😵
Kedy tam idete??? A ver mi, uplne ta chapem ze ti to ublizuje 😔 Prajem vela sily... 😉

kpn
27. aug 2009

Bonsaik to je dobre, ze sa uz neupinas, a ze sa snaziz vnimat to i z ineho uhlu i ked to musi byt tazke. O Gnostiku som si citala i ja, a tiez ma to zaujalo, ale tak podarilo sa nam to skor ako sme tam isli. Snad ti ten pan pomoze. Potom som zvedava na zazitky

bonsai
27. aug 2009

ďakujem dievčatá..vaše slová tešia na duši....a veď uvidíme..a v podstate teraz ani nemám čas myslieť na to aký mám dník, či plodný, či neplodný..boli sme na dovolenke...na ďalšiu sa chystáme..ideme do Slovenského raja..je to znova len na týždeň ..ale človek sa odreaguje...a nebojte sa, pridem porozprávať zážitky..dúfam, že to všetko manželík prežije..

kpn
27. aug 2009

Bonsaik ale dlha cesta vas veru caka z Kosic, aj to chcete s manzelikom nejako spojit? s dovolenkou abo malym vyletom?

bonsai
27. aug 2009

skôr s malým výletom..len sa rozhodujeme, či ísť autom alebo busom..respektíve vlakom..lenže priame spojenie neexistuje, tak neviem..iným ako autom, by to bolo pohodlnejšie, nemusíme sa tak sústrediť..a ešte to tam nájsť..vytlačila som si síce mapu Topoľčian, ale budem tam ako cudzinec..nevadím, nestratila som sa v zahraničí,, nestratím sa ani na Slovensku 😀

fyalynka
28. aug 2009

dobre ranecko, zase prva 😀 😎

bonsaik, neboj urcite sa nesratite, ved ste doma na SR, ked sa opytate, kazdy vam pomoze urcite 😉

jupiiiii, konecne piatooook...len keby uz boli asi dve hodky poobede 😝
Ako sa dnes mate, co porabate? 🙂

kpn
28. aug 2009

bonsaik neboj isto trafite...ak pojdes busom abo vlakom...staci vyjst pred hlavny vstup...po lavej ruke budes mat gympel o par metrov dalej nemocnicu a tato ulica kde je nemocnica sa cela az dokonca vola 17.novembra...ak pojdete autom dam ti na seba kontakt a kludne sa ozvi ak by ste mali problem.

fyalik dobre ranko...i my sa uz tesime na vikendik a manzelik si tiez zobral dovcu takze dalsi den volna k dobru.

fyalynka
28. aug 2009

ahoj katka 🙂
aj sa niekam chystate cez takyto predlzeny vikendik? 🙂

jane1
28. aug 2009

ahojteeeeee
som tu zas par dni nebola ☹
co mame nove? ako sa mi mate?
nestiham vas teraz citat doyadu
fuuj, konecne koniec tyzdna. a sa vytesujem, bo ideme na dva dni do wellness hotela s termalnzm bayenikom. jup

fyalynka
28. aug 2009

ahoj jane 🙂
no super program, aj ja by som sla...tak si to pekne uzite 😉

fyalynka
29. aug 2009

pekne sobotne poobedie vam prajem 🙂

ako sa mate, co porabate, novinky??? 🙂

govinda
29. aug 2009

ahojte kočky. Dlho som tu nebola.
Chcem vám len povedať, že zrejme tento mesiac ma čaká laparoskopia kvôli PCO syndrómu. Ten spôsobuje aj moje dlhé anovulačné cykly. Po laparke bude nasledovať stimulácia clostilbegytom, tak uvidíme, či sa to rozbehne. To by to bolo, aby to nebolo 😀 . Krásny deň a večer prajem 😉

fyalynka
31. aug 2009

halóóóó...halóóó...kde ste všetky zase??? 😕 ☹

ako sa mate???

govinda
31. aug 2009

ahojte kočky, aj ja som vás prišla kuk a vás nikde ☹

magic08
31. aug 2009

cauteeeeeeeeeeeeeeeeeeee 🙂
co mate nove babenky?

fyalynka
31. aug 2009

ahojte, tu nejako skapal pes posledne dni 😝 ☹

gov - pekne od teba, ze si po dlhej dobe prisla na nas kuknut 😉 ako sa mas moja??? 🙂

magic, boooze, tebe uz svieti krasny 10tt 😵 ako sa citis?? 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre