Rok 2009 nová nádej pre snažilky a pre ich // so šťastným koncom

mishelines
1. jan 2009

Otváram túto téme pre všetky snažilky či už začiatočničky alebo aj dlhodobky 😀 Babenky očakávam vás aby sa tu nazbieralo čo najviac // v rolku 2009 😀 😀

janka1
8. sep 2009

Dobre raneckoooooooo 😉 🙂

fyalynka
8. sep 2009

dobre rancko 🙂
zachvilu letim na to skolenie, tam umriem od nudy 🙄
pridem kuk cez obednu pauzu 😉
zatial pekny dnik vsetkym!

bettynka222
8. sep 2009

ahoj fyalusik 😉 ja zas ficim do BA. inak zajtra je nas den 😀 pekne si to uzi na skoleni..ci uz dobrym spankom alebo nejakou inou plodnou cinnostou (teraz nenarazam an sex 😀). cmuuuuk

jane ja osm stresoval apo tych potratoch. to som chcela okamzite otehotniet....ale bolo to nemozne, lebo kedze sa vo mne po kyrete mesiac a pol vyvijalo dalsie tehu, moje telo sa upne zblaznilo a odisla mi ovu. takz eje zbytocne stresovat sa niecom, co momentalne ani nemoze prist 😀 ale doki sa strasne nastartoval a chce to riesit. a mozno aj ten pocit, ze ot niekto riesi za mna...tak ja mozem vypnut. al eje pravda, ze kym mi ti ehormony vselijako skakali, tak som v pohode nebola nai zdaleka. teraz ked je to s mojimi hormonmi na odbrej ceste, tak aj mojej halviske zacalo byt vsetko ukradnute - nielen tehu...jednoducho vsetko 😅 kedysis som sa trapila ked mi niekot povedal nieco neprijemne, bol na mna nespraovdlivo zly atd..a teraz...jednym uchom dnu, druhym von 😵

fyalynka
8. sep 2009

ahojte, mam 10 minut...vela ze??? 😀
som sa naobedovala, a o chvilu ficim naspat, ale je to v celku zaujimave (nemusi byt ani sex betty 😀 😀 😀 )
veru zajtra nadide nas den - pre mna tym, ze dorazi urcite mrcha (citim to ☹ )
kde ste, co mate dnes nove? 🙂

fyalynka
8. sep 2009

halooo, halooo...ja som doma 🙂
a kde ste vy????? 😕

magic08
8. sep 2009

ahoj fyal 🙂

magic08
8. sep 2009

ako? co mas nove?

fyalynka
8. sep 2009

ahooooj 🙂
nove? nic.... 😝
cakam na mrchu, viem ze pride, citim to 😔

a ty moja ako sa citis??? 🙂

magic08
8. sep 2009

netestila si?
ja stale rovnako. Pocas dna ma 100krat napne a vecer sa skrabem po stenach ako mi je zle. Neviem kedy toto chce skoncit... Len dufam, ze coskoro, lebo ak mi ma byt takto zle cele tehu...
Pomaly zvazujem, ci nastupit do prace ale nie. Manzel je proti, ja zas neviem, predsa nam peniazky treba...

fyalynka
8. sep 2009

aaaale, testla....este vcera poobede (nevydrzala som to 😀 ) a nic 😝 😠 😢
prsia ma bolia - to uz v podstate od minuleho tyzdna, takze ms je na ceste.

Mojenko, to tak teda pekne drzi ta nevolnost 😕 Na tvojom mieste ta chapem ze peniazky treba, ale ked ti
je takto velmi zle, ako by si to tam vydrzala??? 😨

magic08
8. sep 2009

nie, som myslela, ze az ked mi bude lepsie, do konca mesiaca este urcite budem doma, no lenze som sa dnes dozvedela, ze uz maju za mna nahradu, uz je na mojom mieste nejaka slecna. A nasa "uzasna" veduca ani len telefon nedvihla, ze draha prid do praca zobrat si osobne veci zo stola, lebo budeme mat za teba nahradu... Ale hlavne, ze ked som nastupila na PN a nevedela, ze co mi je dokazala vyvolavat aj 3x denne. Taka som nasrata... Nie kvoli zastupovaniu, ale kvoli tomu, ze mam v stole svoje osobne veci a nerada by som bola, keby by do veci liezla cudzia zenska...

a kolky DC si dnes? a aky testik si robila? s 10 citlivostou?

fyalynka
8. sep 2009

no parada, taka veduca...asi by ma slak trafil!!! 😠 Hlavne ked tam mas tie osobne veci...a nemoze ti ich ist
zobrat manzelik? to je teda uroven... 😝

robila som vcera rapiclear, s citl. 10, a som bola 26DC 😒

magic08
8. sep 2009

no, uvidis ci dojde mrcha, ak nie, nic nie je stratene 🙂
ale je mi luto ze testik vcera neukazal ☹

no, v piatok idem na kontrolu k dokymu, tak hned skocim do prace, to je hned vedla budova a vezmem si veci, no som ale nastvana, ale riadne, bola porada a som sa dopocula veci, ale to radsej nie verejne...

fyalynka
8. sep 2009

a to akoze preco "uz" nahrada za teba??? Ved este nejdes na matersku...to sa ta ani nikto neopyta, ci sa
este vratis, ani nic???!!! 😲 😕 ...no hruuuza...

neukazal, tak nic nebude...uz som zmierena 😔

magic08
8. sep 2009

no si predstav, nic, a to som na PN len 2 tyzdne... som zvedava, co by urobili keby som sa na buduci tyzden vratila...

fyalynka
8. sep 2009

ved im to povedz, aj ked to mozno pravda nebude,ale povedz ze za 2 tt si v praci, ze im to davas na vedomie
pre info...a hotovo!!! ved ta nemozu len tak vysackovat!!!! 😠 😠 😠

magic08
8. sep 2009

no zlatko, vidis ,ze mozu... uprimne, nemam chut sa tam vobec vracat

fyalynka
8. sep 2009

☹ je to smutne, ze takto narabaju s ludmi - a este k tomu s tehotnou zenou 😠 ☹
myslim, ze by si sa tam len zbytocne rozculovala, urcite by si bola pod tlakom...a to rozhodne nepotrebujes!

magic08
8. sep 2009

volala svokra... 🙂
hej, je, ale naco sa tym zaoberat... viac ma stvu veci co som sa dozvedela...

magic08
8. sep 2009

primator moskvy chce zakazat aby v meste padal sneh... 😀

fyalynka
8. sep 2009

😀 😀 😀 a to ako...bude rozhanat mraky??? 😕
inak ti rusi schopni vsetkeho... 😖

magic08
8. sep 2009

neviem, ako si to predstavuje, bolo to v uputavke na noviny vecerne na jojke 🙂

fyalynka
8. sep 2009

budem kukat, som zvedava 😀

fyalynka
8. sep 2009

ozaaaj magic, a co brusko, uz rastie??? 😵

bettynka222
8. sep 2009

ahoj fyaliiiiiiiiiiiiiiik a magic 😎

fyal uz osm odpisala na ip. si to pozri, mozno ta to zaujme 🙂

fyalynka
9. sep 2009

dobre ranceko 🙂
ako sa mate v strede tyzdna??? co nove? 😎
Ja o chvilu zase padam na kurz, dobehnem cez pauzu...

bettynka222
9. sep 2009

fyalyyyyyyyyyyy co mrsisko? skryva sa? 😕 ja pojdem dokimu na dvanastu (ci dvanast tridsat tusim 😕 😕 😕) tak osm zvedavaaaaaaaaaaaaaaaaaa zvedava zvedavaaaaaaaaaa 😕 😕 😕 😕 😕 😕 😕 😕 😕 😕 😕 😕 😕 😕 😕 😕 😕

magic08
9. sep 2009

ahojte 🙂
no, fyal, ano rastie, uz ho je trosku vidiet... uz nohavice su mi male poniektore 🙂
teda skoro vsetky... 🙂
no zatial nepotrebujem nic nove, ked som len doma. neskôr, ked to bude ozaj akutne... 🙂

babenky moje, chcela som si zafarbit vlasy, ale ako som zacala vytlacat farbu do misky, vsimla som si na krabicke ze farba obsahuje amoniak.... To znamenama, ze si ju nemam davat, co!!!!? je nejaka farba, co mozem, myslim znacku, tato je palette.

fyalynka
9. sep 2009

magic, je z L´oreal farba bez amoniaku, ja som si ju davala uz x-krat, je dobra 😉

betty, no mrcha zatial nic, ale ona nechava na seba cakat, svina jedna 😝

ja som na prestavke 😀

magic08
9. sep 2009

no musim si ju kupit, lebo uz mam prisernu farbu vlasov... 🙂
dakujem... 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre