Rok 2009 nová nádej pre snažilky a pre ich // so šťastným koncom

mishelines
1. jan 2009

Otváram túto téme pre všetky snažilky či už začiatočničky alebo aj dlhodobky 😀 Babenky očakávam vás aby sa tu nazbieralo čo najviac // v rolku 2009 😀 😀

janka1
25. sep 2009

3 strana 😨 😨 😨
sup sup na prvuuu 😀

dobre ranecko, ako sa mate?
dnes je PIATOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOK 😉

janka1
25. sep 2009

sup ma 1 stranu 😀 😀 😀
mne sa dnes nechce v praci nic robit , strasne so mnou 😠
cakam na kolegu a padam domov som dnes nejaka leniva 😀

bettynka222
25. sep 2009

jani 😕 😕 😕 aka strana? iank aj ja osm dnes mimo 😝

ahoj lubiiiiiiiiiiiiiiiiiiii

janka1
25. sep 2009

ahooj betty 😉 no ked nikto nepise , tak nasa tema prechadzam na dalsiu a dalsiu stranu 😀 😀

bettynka222
25. sep 2009

ahaaa, no dakujem za vysvetlenie 😀 asi tu nikto dnes ani pisat nebude, ked vsetky zdrhame z prace....aj ja sa pridavam 😀 😀 😀

janka1
25. sep 2009

😀 😀 😀
ja stale cakam na kolegu , asi sa tiez zasil 😀 😀

bettynka222
25. sep 2009

no sa mu necudujem....takato zmena pocasia 😝 jeeej a prave vyslo slnko 😀 ho ohovarama zjavi sa..papaa

janka1
25. sep 2009

paaaaaaaa 😉

kpn
25. sep 2009

ahojte zienky...koho zastihnem (fyalku isto nie, ta si asi teraz uziva ikeu)

magic08
25. sep 2009

ahojte vidim, ze dnes ste moc nepopisali... 🙂
fyal je v blave, tak tu nikto nie je... 😀

babenky chcem sa spytat na jednu vec, uz niekolko dni ma trapia mierne bolesti , take pichave, na lavej strane podbruska, citala som na nete, ze taketo bolesti moze sposobovat natahovanie vazov. Mali ste aj vy taketo problemy? Volala som svojmu gyndosovi no pravdepodobne ma dnes volno, len zaznamnik mali zapnuty. Tak neviem, ci to nechat tak a vyckat do pondelka, alebo radsej skocit na pohotovost. Neboli to vzdy, niekolkokrat pocas dna ma zaboli, alebo chvilku poboli a potom prestane... co vy na to?

fyalynka
25. sep 2009

ahojte zienky moje 🙂

jeeeej, vy ste na mna mysleli...pekne od vas 😉 V ikee sme kupili len co sme potrebovali, dali sme si dobry obedik
a sli prec, netravila som tam zase cely den! Uz som davno doma, mam poupratovane a oddychujem...
velmi rychlo mi dnesok ubehol 😖

magic, to pichanie moze byt naozaj v dosledku natahovania a roztahovania svalov maternice, neboj bude to
v poriadku 😉 pekne oddychuj 🙂

betty, janka, lubka ahooooojte 😀

fyalynka
25. sep 2009

a samozrejme tiez katka ahooooooj 😀 😉

kpn
25. sep 2009

magic ahojky...pokial okrem obcasneho pichania ta netrapi vytok , krvacanie abo cosi podobne...tak to je dobre...ja som to tiez nechapala, ale nasa janka mi to vysvetlovala. babo potrebuje mat dostatok miesta a tak sa maternica a obaly okolo roztahuju co sposobuje to pichanie...ja to mavam obcas i dnes.

jeej fyal som rada, ze si zohnala co si chcela

ja som bola cely den doma...stihla som poprat, pozehlit, nafarbit a ostrihat si vlasky a teraz mlsame na kukuricke, zatial co na sporaku sa robi rybka...

inak hodila som aktual brusko do albumu... 🙂

janka1
25. sep 2009

magic je to podla mna normalne a mam to aj ja a aj teraz 😉
ak by to boli pravidelne intervaly , tak vtedy urcite chod k dr. ale ked je to len tak ako popisujes je to normalos 😉

kpn
25. sep 2009

ahojky janka...pozdravujem i oliverka teda posielam pohladkanie...co ty aky si mala dnes dnik?

janka1
25. sep 2009

jeej ahojteeee
katka dakujem pozdrav odovzdani 😵
momentalne peciem palacinky som na ne dostala chut 😀
ale uz koncim pomalicky 🙂

a ty katka ako?????

janka1
25. sep 2009

katuska ozaj este neviete pohlavie? ja som v tomto tt ako si ty uz vedela 😉 ako to vyzera a co tvoje predtuchy?

lubkabb
25. sep 2009

Ahojte baby

chcem sa opýtať našich tehuliek: cítili ste tehu príznaky skôr než vám testík ukázal // ?

kpn
25. sep 2009

janulik dobre...hore je opisany moj dnesny den a uz sa neviem dockat zajtrajska...bo si s mm ideme zahrat tenis.

Juuj skola je teraz narocna kvoli organizacii konferencie, ktoru som dostala na starost, ale hadam uz nejako dobojujeme i s drobcekom.

Drobceka este necitim, abo som tak nemtava, ze nie som schopna to postrehnut xixi, ale tesim sa na najblizsiu navstevu u dr. ked sa dozviem, ci je babo v poriadku (bo absolvujeme morfo ultrazvuk) a zaroven mu pozrieme medzi nozky 😀 ... nuz a pak sa s radostou budem venovat nakupovaniu veciciek pre toho drobceka

janka1
25. sep 2009

katka v 17tt som ani ja este necitila len sem tam nejeke to vlnenie , ale aj to neviem ci neboli creva , teraz je to uz ina kapitola 😵

lubkabb
25. sep 2009

Lebo ma už tretí deň bolia prsia (hlavne ráno a večer), pichá ma v brušku, chodím často na WC, stále mám biely/ krémový výtok (niektoré baby písali o niečom podobnom ako o tehu výtoku), občas po obede mi býva ťažko od žalúdka a už mi 2 krát tiekla krv z nosa. Doteraz som riešila, že nemám ovulku (stále žiadne paprade zo slín) a teraz som z toho celá zmetená. Nešibe mi? Test mám negatívny. Som 18 DC, takže by to ešte nemal byť predmenštruačný syndróm. Dá sa to všetko vsugerovať? Už ničomu neverím a nerozumiem.

kpn
25. sep 2009

Janulka dr. som sa na to pytala ci by sa nemohla kuk, ale nechcela mi davat chabe nadeje...takze vraj na moje narodky ma isto potesi. Moja predtucha je uz natolko oblbnuta...bo ja som si v zaciatkoch myslela, ze chalan, ale moj manzelik by tak velmo chcel holku, ze bych mu to chcela splnit...takze v kutiku duse sa prehovaram, ze mozno by predsa mohla byt.

Lubkabb ahojky...no ja som pred tym mala taky vnutorny pocit,,,nieco ako intuicia, okrem toho som vzdy pred MS byvala uz tyzden nervozna a vtedy nic, bola som kludna az netypicky na to aka byvam, a musela som jest castejcie bo moj zaludok ak bol prazdny strajkoval a to bolo este asi 4 dni pred MS

janka1
25. sep 2009

lubka tak u mna to zacalo prsiami, citlive na dotyk ani podpinu som nemohla ani bez podpiny som nemohla, bolelo ma podbrusko a mala som silny sfarbeny vytok 😉

kpn
25. sep 2009

No lubbi psychika robi velmi vela...tazko povedat, ale tak nic nie je nemozne. I KED na 18 DC je velmi skoro a testikmi myslim tiez este zbytocne neplytvaj

lubkabb
25. sep 2009

janka ty si mala ako sfarbený ten výtok?

lubkabb
25. sep 2009

a prsia mam citlivé na dotyk - bolia mat akoby vnútri a občas taký pálivý pocit. Pravé viac ako ľavé.

lubkabb
25. sep 2009

kpn - ale ak som mala ovulku, tak musela byť hneď po menzese, od nejakého 10DC som satestovala a pozorovala hlien.

lubkabb
25. sep 2009

janka a prsia a bruško keď ťa boleli, to ešte bol testík negatívny?

kpn
25. sep 2009

Lubi preto pisem, ze vsetko je mozne...moze byt, ze testik je preto negativny, ze hladina hcg stupa velmo pomalicky...vlastne mne ukazal test s citlivostou 10 slabulinky tienik az na nejaky 11-12 den.

janka1
25. sep 2009

lubka prsia boli straaasne citlive az take , ze som si ich stale musela suchat a som si ich vysuchala do krvi 🙂
trvalo to dost dlho myslim, ze az do 12tt 😉 teraz je to uz konecne OK
vytok som mala na 22DC ú ked dobre ratam / sfarbeny do hneda az cokoladova co som este nikdy nemala a dost zapachal , ale to som uz predpokladala, ze som tehu 😉 a bolelo ma podbrusko akoby som mala dostat kramy , ibaze bolelo niekolko dnii

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre