Rok 2009 nová nádej pre snažilky a pre ich // so šťastným koncom

mishelines
1. jan 2009

Otváram túto téme pre všetky snažilky či už začiatočničky alebo aj dlhodobky 😀 Babenky očakávam vás aby sa tu nazbieralo čo najviac // v rolku 2009 😀 😀

groka
7. okt 2009

tatu ja som kukla na jej album a sice to nevidno zpredu,ale tipujem holku podla neho ,ja som do 7 mesiaca od zadu nevyzerala ze mam nieco vpredu ako velke brusko a bol to kluk 😀

tatu a ty co ?ako pokracujete?

kpn
7. okt 2009

jeeej tatu vitaj...ako sa mate s priatelom.

Dakujem zienky za tipy .. groka sklamem ta moja ... bude dalsi chalan v nasej teme. Takze chuda manzelik...ten chcel velmo holku,ale tvari sa , ze sa tesi.

Co ty ako sa citis??

tatulienka
7. okt 2009

ja som asi carodejnica,vzdy si tipnem spravne 🙂

mame sa fajn, len uz aj my by sme celi babenko :( tento mesiac to zrejme nevyslo,lebo sme to snazilkovanie nejako fakali.. 😖 ale na buduci mesiac ideme na to poctivejsie

kpn
7. okt 2009

Ved uvidite tatu ... a mozno prave ked ste flakali tak sa zadarilo... kolko dni chyba do mrchy?

tatulienka
7. okt 2009

no kati, to asi tazko..aj podla grafu to nevyzera na tehu.. ved kuk

http://www.fertilityfriend.com/home/241f0c

lubkabb
7. okt 2009

Ahojte baby, tak mrcha zatiaľ nikde. Keďže včera ráno bol test negatívny, ak mrcha nepríde tak testnem až v piatok ráno.

lubkabb
7. okt 2009

Ale bojím sa, že si začínam namýšľať tehu príznaky a je to iba obyčajné meškanie. To bude veľké sklamanie, keď mrcha dorazí. ☹ Možno je to len jeden veľký krutý "žart" ako na 1.4. (vtedy mi tento rok vyšli // na tehu testíku a 30.4. som bola na kyrete). A navyše sa tento mesiac v práci rozhoduje o tom, či mi predĺžia zmluvu na dobu určitú. Keď som bola v nemocnici s MA v apríli, tak mi tiež končila zmluva. Takže moje vyhliadky boli: ani bábatko a možno ani práca. Zmluvu mi nakoniec predĺžili ale len na pol roka kôli kríze. Tak uvidíme.

lubkabb
7. okt 2009

pardom: majú mi dať zmluvu už na dobu neurčitú.

tatulienka
7. okt 2009

lubka, test si skusala?ja tiez mam teraz dilemu,bo mi akurat dorazila mrcha a FF mi preznacovalo ovulku hore dole,ale zda sa mi nejaka dlha LF...tak teraz neviem,ci som nahodou nebola tehu a som potratila...neviem :(

bettynka222
7. okt 2009

katuska, no ja si moc neviem predstavit tenis s pomaymymi, bezpecnymi pohybmi. ja neviem, ja aj ked napriklad niekto zazvoni, tak ja vystrelim a bezim......to by som a mala asi odnaucit 😕

groka ja sa v grafoch nevyznaaaaaaam. no ved pockame a uvidime, co bude. a mohli by sme tento mesiac uz otehotniet vsetky naraz, co myslite baby? 🙂

lubi drzim palce, nech to vyjde v praci aj s babaktom 😉

tatu ahoooooj 🙂

lubkabb
7. okt 2009

tatu, včera ráno som skúsila test rapid clear a nič tam nebolo.

lubkabb
7. okt 2009

tatu a tebe mrcha meškala?

tatulienka
7. okt 2009

betty,ahooj?ako?

lubi,no praveze ani neviem,lebo ani neviem kedy som mala ovu...lebo FF mi ju preznacovalo ako chcelo..

http://www.fertilityfriend.com/home/241f0c

kpn
7. okt 2009

Lubka ahojcek moja ... treba verit, ze to dobre dopadne. Inak aky testik s citlivostou si pouzila....a nie je na nom ani tienik...bo u mna sa tienik vytvoril asi po 10 min cakania. Nuz velmo ti zelam uz stastne tehulkovanie...i vam ostatnym zienky...

Btw ja asi citim prve motylkovske pohyby ak sa mi to len nesniva...a manzel ma obvinuje , ze robim drobcovi zle

Betty ... jasne, ze i ja sa utrhnem z retaze a nedam si pozor...ale manzelik sa snazi neprehanat ma zo 1 strany kurtu na 2 ... takze sa to da.

bettynka222
7. okt 2009

lubik nech to vyjdeeeeeee. ach ja by som sa tka tesila 🙂

tatu celkom ok. beriem clostil 😝 zajtra idem na kontrolu dokimu. bude robit folikulimetriu..no ale mam trosku rpoblemy. vela totiz krvacam, tak s tym clostilom budem asi musiet skoncit. len kao sa potom dopracujem k ovu? po potrate mi totiz odisla 😕

kati no ja som praveze odtrhnuta z retaze stale....takze seba na tenise si teda rozhodne predstavit neviem 😒

bettynka222
7. okt 2009

jeeeej kati a gratulujem k chlapcekovi 😵 😵 😵 😵

lubkabb
7. okt 2009

tatu a podľa dní cyklu, keď si odmyslíš ovulku?

kpn, ja sa utešujem s tým, že pri prvom tehu mi vyšla slabulinka čiarka po 5-tich dňoch meškania. Možno mi hcg stúpa pomaličky. Možno, možno ....možno mi už z toho šibe.

lubkabb
7. okt 2009

tatu a ja som si vô§bec nie istá, či ovulka vôbec bola. Neviete či pri anovulačnom cykle zvykne mrcha meškať?

lubkabb
7. okt 2009

kati ja testíky po stanovenej časovej lehote hneď vyhadzujem, to by som nemala? Mám ešte čakať dlhšie?

kpn
7. okt 2009

no lubi mne ukazal testi den pred ocakavanou mrchou velmi slabulinky tienik...aj to az po 10 min ... a celkovo dlho trvalo kym mi na testoch ako tak ukazalo vyraznejsiu ciarku.... nechcem ti davat plane nadeje....ale presne ako pises vydrzat do piatku a budes si istejsia co a ako. mozno skusit podla inych priznakov...

betty dakujem... ze odtrhnuta z retaze...to bych ta hned brala do timu

bettynka222
7. okt 2009

no babulky mne pre zmenu test ukazala druhu ciarku tyzden pred ms.....a silnu. a vadna dokina, co sposobila tne druhy orat tvrdila, ze to bolo len biochemiske tehu. no ale hlavne ze osm bola v 6 tt.....len ona bola najmidrejsia ked uz bolo po.... 😝

ok kati, pridavam sa do hyperaktivneho timu 😀

groka
7. okt 2009

kpn chytili ma choroba,angina,bolest hlavy,sopel este ani tak nie,v sobotu ideme na svadbu tak sa kurirujem nech nedostanem nadchu a nech si vychutnam tie dobroty na svadbe lebo ja hned stratim cuch a podobne,teplotu zatial nemam,baby ma tesia tym,ze tehula zvykne stratit imunitu takze sa tajne tesim,no cakam,,,
betty nevyznas sa v grafoch?to nic,len tolko ze zatial to mam krasne ale na 13 DPO ci 12DPO pride pokles a pride mrcha

groka
7. okt 2009

kpn ale tak gratuliren ku chlapovi 🙂

bettynka222
7. okt 2009

groka ale ved nevesaj hlavul. a davaj si na seba pozor, oki? inak my sme boli na svadbe tu poslednu sobotu, tuto sme v tatrickach a buducu sme zas na svadbe 😀 oktober je tento rok nejaky svadbovy, ze? a minuly ork to bol september, ze lubi? 😉

tatulienka
7. okt 2009

lubi ako myslis ze podla dni cyklu..ja mavam nepravidelne,takze to tiez vobec netusim..

tatulienka
7. okt 2009

ale zatial vzdy som mala na 17 DPO mrchu a teraz som mam na 18DPO...ale to je len den,tak to hadam nebude nic,nie?

lubkabb
7. okt 2009

tatu asi nie, som myslela, či nemávaš pravidelný cyklus.

groka
7. okt 2009

betty tak aj vy ste boli?supis,a ty co?kolky den cyklu si?

lubkabb
7. okt 2009

bettynka my ideme na svadbu tento rok posledný novembrový víkend. Tento rok prvá svadba.

lubkabb
7. okt 2009

idem ja už spinkať. Tak dobrú noc baby. Zajtra napíšem, či niečo nové. Bettynka držím place k dokimu. Nech ti dá niečo iné. Nech už nemáš také starosti.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre