Rok 2009 nová nádej pre snažilky a pre ich // so šťastným koncom

mishelines
1. jan 2009

Otváram túto téme pre všetky snažilky či už začiatočničky alebo aj dlhodobky 😀 Babenky očakávam vás aby sa tu nazbieralo čo najviac // v rolku 2009 😀 😀

bettynka222
13. okt 2009

lubi, janko ahojteeeeee

janka ten nador je nezhubny. fyalka bojkotuje kona...citi sa podobne ako ja, tak preto....

lubik zlatko, je mi luto ze to nevyslo...ta priroda sa s nami peken zahrava 😒 teraz osm citala tvoju ip ale este nestihla odpisat....mojko ja idem v decembri jednemu homeopatovi do nitry. som sa k nemu objednala pred ar dnami a k nemu sa dlho caka na radu. ja totiz velmi oblubeny a asi vie aj pomoct. nechces ist ja ty? a ked uz budes mat zmluvu v rukave, tak sup k dokimu.....nech ti pekne na sone zisti, ci je vobec sanca otehotniet. toto nemyslim v zlom, ale vidis ako som dopadala ja...my sme vlastne od potratov este nemali ani sancu otehotniet. aj teraz ke dmi ovu vyvolal clostilom, tak z toho okamzite vznikol ten tumor 😝

lubkabb
13. okt 2009

No, do Nitry to mám troška ďaleko. Ozaj bez teba je v tejto témičke tak smutno. Aj bez fyalky. Pozdrav ju odo mňa. Nájdeš ma aj v témičke s tou "30" - Po 30-ke a stále nemám dieťa alebo tak nejako.

lubkabb
13. okt 2009

prekročila som 30 a stále nemám dieťa - tak je to.

bettynka222
13. okt 2009

lubi ahooooooooooj, slubujem ze uz budem chodit. a fyalku mozno presvedcim tiez...ale sme vsetky naraz zdeptane. ty s fyalkou mate ms a ja mam miesto ovu tumor.....no sme my trojka 😀

moja a k otmu gyn pojdes? vies, ci vobec k ovu dochadza? a co ta zmluva?

lubkabb
13. okt 2009

zmluva ešte neviem ako, ale je návrh na dobu neurčitú, len čo príde z ústredia...

chcem sa teraz ešte odsledovať - začnem po mrche merať BT a potom pôjdem ku gyn. Možno mi ten sarapis pomôže.

A povedal ti dr., že z čoho ten tumor vznikol? To sa len tak z ničoho nič objavil?

bettynka222
13. okt 2009

lubi ja inakj nechapem, preco ta tvoj gyn nesleduje. ved si po potrate, mas 30....mne moj doki sam do seb apovedal, ze sa pustime do boja...no ale boj ani nestihl zacat a uz skoncil na pekne dlho zase....
no o otm sarapise osm pocula., aj ja sa ho chystam kupit. a est esi davam gynex, aby mi stabilizoval hormony, pretoze ja mam teraz tolko progesteronu ako tehotna 😒 to mi vlastne blokuje aj ovu...no a preco k tomu doíslo. on si mysli, ze z clostilu to nemam. vraj vo vlemi vynimocnych pripadoch dochadza k takymto problemom, ze namiesto ovu sa tsane toto. uplne bezne s amoze stat, ze folik nepraskne, ale proste xanikne...no al emne sa stala ta najhorsi averzia. ani nechapem ako mozem mat take "stastie" 😅

lubkabb
13. okt 2009

no ja potom naklušem k dr. a budem chcieť vyšetrenia a ak mi ich nebude chcieť spraviť, tak zdvihnem kotvy a odplávam k druhému. Možno som mala už dávno zmeniť - je to taký starý dedko. Ešte moja mamina pri ňom sestru rodila.

lubkabb
13. okt 2009

Ale to väčšina doktorov po prvom potrate neskúma príčiny.

bettynka222
14. okt 2009

ahojte 🙂

asi sem nikto dnes nenapise, ked sme vsetkytake nestatsne....tak aspon zdravim tehulky ak sem nahodou nakuknu a snazilkam zelam, nech im to coskoro vyjde 😉

janka1
22. okt 2009

ahojte kocky 🙂
tu to nejako umrelo ci coooo 😨
ako ste na tom? ako pokracujete ? co je tu noveeee

bettynka222
22. okt 2009

ahoj janka,
my sem uz nechodime...fyalka ma kona vyse hlavy, ja mam zase dalsi zakaz a lubku to tu samu nebavi 😒
inak fyalka ide dnes po vysledky homocysteinu a ja druhemu dokimu kvoli tomu tumoru, tak nam obom drz palce 😉 a tebe je ako? krcok poslucha?

janka1
22. okt 2009

bettynka ahooj

dakuejm mame sa fajn, krcok je tam kde ma byt aj je normalos , tak snad je OK

a fyal mala tumor? nevedela som o tom 😨 😨 😨 jasne, ze vam drzim palceky a silno silno dajte vediet potom co a ako 😉

bettynka222
25. okt 2009

janka ja mam tumor, asi si si to zle precitala. fyalka mala ms a ma toho dost a nai sa jej necudujem. ja mam toho tiez dost. ten tumor ma uz 5 cm, ms mala byt pred troma dnami a ani zdaleka sa nechysta, tak neviem ci mam ist dokimu alebo co 😕

magic08
25. okt 2009

ahojte babenky...
stale tu nik nechodi?

govinda
9. nov 2009

Čaute kočky,

prišla som vás pozrieť a ako pozerám-tak pozerám a tu nikto nič 😕 😕 😕 . Ako sa vám všetkým darí?

Janka, ty už máš pekne veľké bruško 😵 😵

epacanova
Autor odpoveď zmazal
Zobraz

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre