Rok 2009 nová nádej pre snažilky a pre ich // so šťastným koncom

mishelines
1. jan 2009

Otváram túto téme pre všetky snažilky či už začiatočničky alebo aj dlhodobky 😀 Babenky očakávam vás aby sa tu nazbieralo čo najviac // v rolku 2009 😀 😀

govinda
17. jan 2009

fyal, ja som tiež ešte neraňajkovala 😀 . Je víkend, som lenivá. No ale od pondelka mám dovolenku nečakanú, tak budem oddychovať 😀 . Mňa zase od včera šialene bolí hlava, tiež asi kvôli mrche, lebo mňa nezvykne hlava bolieť 😒
A viem, že o mesiac naraz nečakáme mrchu aj s lopezkou, ale s mojím nepravidelným cyklom ... ne nemyslím, že by som čo len náhodou mohla rátať s cyklom 28 dní 😠

govinda
17. jan 2009

goldica, tak aj ty? No super, o mesiac tu bude pekne horúco 😀 😀 😀

fyalynka
17. jan 2009

goldica prepac, asi som to prehliadla niekde ked som si citala tie vase vcerajsie prispevky 😅
no supis, takze bojujeme spolu, pekne nam to vyslo 😀 😀

govi--ja tiez neviem co caka aky cyklus, teraz 31 dni,predtym dva mesiace 24DC 😒
ale planovat a snivat mozme, nie? 😉

govinda
17. jan 2009

fyal, jasne 🙂
Ja ale musím merať BT, aby lekár vedel čo a ako, tak možno aspoň budem vedieť, či ovu bola a kedy a podľa toho by som aj vedela, kedy by mohla byť mrcha 😉

fyalynka
17. jan 2009

govi, ja by som to tiez mozno skusila merat, chcela by sm vediet kedy je ovu 😀
citala som si o merani tu na konikovi ale prosim ta, to treba merat teraz aj cez mrchu? 😕

govinda
17. jan 2009

nie, cez mrchu nemeriam 😉 .

fyalynka
17. jan 2009

ok dakujem,uvidim co z toho bude 😉

govinda
17. jan 2009

no takže pekne po mrche, samozrejme v ten istý čas a predtým, ako vstaneš z postele. Takže teplomer pekne na stolíku pri posteli 😉

govinda
17. jan 2009

a čo porábate takto na obed?

goldica
17. jan 2009

vychutnávam chvíle kľudu, keď malá spí, ale to už nebude dlho 🙂

govinda
17. jan 2009

goldica, hoď si do profilu, že máš dcérku, lebo potom mám vždy chaos 😀 😀 a aj pamäť deravú 😀

goldica
17. jan 2009

govi-tak som to napravila, už ju mám v profile 🙂 a už ju mám aj za chrbtom 😉

govinda
17. jan 2009

goldica, tak to je už veľká kočka 🙂

fyalynka
17. jan 2009

pekny sobotny vecer prajem babulky 🙂
ste tu? co ste porabali? 😅

my sme boli na nakupe, kupili sme digestor, lebo nam vyrabaju konecne kuchynu 😀
a poobede som upratovala a varila...a teraz este peciem chlebik...kamoska mi poslala
recept, vraj je vyborny a hlavne postu je uplne easy, to mi vyhovuje 😀 😀
potom napisem aky je chutovo 😵

fyalynka
17. jan 2009

preco tu dnes nikto nie je? ☹

janka1
17. jan 2009

ja som uz tu 😉 ako chlebik

fyalynka
17. jan 2009

ale celkom sa podaril 🙂 len este horuci, tak som si dala len kusok, aby mi nebolo
zle 🙂
co nove?

janka1
17. jan 2009

nic vsetko po starom, sedim v kuchyni a varim na zajtra lebo opat nebude kedy 😉 a zacal ma dnes pobolievat ten zub 😒
ale inac pohodaaaa...sobotaaaa

fyalynka
17. jan 2009

u nas tiez pohoda, manzelik este veceria 😝 a rozmyslam, ze si pojdem zachvilu lahnut,
nejako som unavena 🙄
a co dobre varis? 🙂

janka1
17. jan 2009

klasika nedelna polievka, potom vsetko z tej nedelnej polievky k tomu zemiacky a plninka...u nas v nedelu stale ta klasika... 😉

fyalynka
17. jan 2009

aspon sa nemusis trapit s rozmyslanim ze co navarit 😉
inak my sme sa tu nejako zomkli, drzime spolu tusim vo vsetkom...najprv zistime
ze styri z nas mame naraz ms 😝 a mne sa dnes odlomil kusok zo zubku a budem
musiet v pondelok naklusat k zubarovi ako ty ☹ bojjjjjjiiiiiiimmm 🤐

janka1
17. jan 2009

no tak to tu super ide 😉 aboli to ? myslim ked sa ulomil kusok....

janka1
17. jan 2009

no ja by som varila aj ine, ale toto je manzelove takz. prianie , aby to ostalo tradiciou...snad to ponesu aj nase deti 😨 nedelna hov. - kuracia polievka a vsetko z nej k tomu plninka a zemiaciky 😉

fyalynka
17. jan 2009

no nastastie to "zatial" neboli ja som to ani necitia, az po dlhsej chvili ked som jedla 😕 😒
takze mozme na seba mysliet ked budeme sediet v tom strasnom kresle 😝

to mate peknu tradiciu, polievocka musi byt aj nas, bud kuracia alebo hovadzia so slizikmi 🙂

fyalynka
17. jan 2009

janka--idem spinkat, pekny vecer ti prajem a dobru nocku 😉
P.S. a nech nas nebolia zubky 🤐 😉

janka1
17. jan 2009

dobru fyalynka..ja este pobudnem este cesto vyvaram do polievky 😉 daj IBALGIN ked bude boliet 😀

govinda
17. jan 2009

Ahojky.
My sme boli na návšteve u svokrovcov a potom ešte na nákup a teraz sme dorazili. Tak som vás prišla aspoň pozdraviť a popriať dobrú nôcku 🙂 .
Janka, super si to urobila, že si navarila už dnes. Zajtra máš pokoj. Ja som akurát vybrala mäso z mrazáku a zajtra varím ...

janka1
18. jan 2009

dobre ranko 😉
govi ja to robim preto, lebo mame opat basket...ked nenavarim vecer potom musim skoro rano vstavat a to sa mi uz v poslednej dobe vobec nikdy nechce 😒

janka1
18. jan 2009

tak sa majte babenky poobede pridem 😉 🙂

govinda
18. jan 2009

krásnu nedeľu vám prajem všetkým 🙂
Čo porábate? My sme mali v pláne s drahým, že vyrazíme niekam na výlet, ráno sme pekne vstali na budík, aby sme vyrazili na cestu a sneží ako o dušu, zasyapané neodhrabané cesty ☹ . Takže z výletu nič a teraz narýchlo opäž rozmrazujem mäso, ktoré som dala naspäť do mrazáku 😠 . No čo už?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre