Rok 2009 nová nádej pre snažilky a pre ich // so šťastným koncom

mishelines
1. jan 2009

Otváram túto téme pre všetky snažilky či už začiatočničky alebo aj dlhodobky 😀 Babenky očakávam vás aby sa tu nazbieralo čo najviac // v rolku 2009 😀 😀

goldica
21. jan 2009

jane- veď ono sa to čoskoro zmení 🙂 budete mať toľko radosti po ránu...

lopezka
21. jan 2009

ahojte baby, dlho som tu nebola 😀

jane1
21. jan 2009

ahooj Lopez

fyalynka
21. jan 2009

jeeej, ahoj lopezka 😀
co nove?

lopezka
21. jan 2009

ahojte baby .....no co nove ?
v piatok som dostala hadajte co 😠 😒 ....takze zacinam dalsi pokus 😀 od vcerajsku berieme dalsie lieky ...uz neco konecne aj drahy, ne len ja 😅
no a proste, budeme sa snazit 😀 😝

vy sa pochvalte ....je tu nejaka tehu ? necitala som dozadu 😅

govinda
21. jan 2009

jane, meriam, ale len tretí deň, tak to tam do témičky hodím, až keď by malo byť pred ovulku. To až potom budeme riešiť a riešiť 😀
fyal, lopezka, ahojte 🙂

lopezka
21. jan 2009

ahoj govi 😅

fyaly, pozeram ze mas novu fotocku 😅

jane, super fotky v albume 😅 a vraj more a dovolenka pomahaju 😀 😀 😀 ...neboj, ani mne to tam nevyslo 😠

fyalynka
21. jan 2009

lopezka--maaam, nudila som sa tak som zmenila aspon foto 😀 😀
aj ja som mala od pia. ms 😠 takze tiez ideme na dalsi pokus 😵

govinda
21. jan 2009

lopezka, aké lieky ? 😕
fyal, ale peknučká fotečka 😉 . Žeby Hellowen? 😀

fyalynka
21. jan 2009

yoyo halloween 😀 😀 😀

govinda
21. jan 2009

no som ja ale všímavá 😀
Ja som sem nevedela nájsť nejakú vhodnú foto, tak som si sem dala túto. Pomerne čerstvá, z mája minulého roku 😀 😀 😀

fyalynka
21. jan 2009

babulky, idem dohajan, zajtra ma caka tazky den v praci...vlastne peklo sa este len zacina 😒
...uz aby som isla na matersku 😵 😵 😀 😀

govinda
21. jan 2009

fyal, a čo také ťa čaká v práci, že peklo? 😕

fyalynka
21. jan 2009

govi-- ip 😉
aaaaano, si vsimava 😀

jane1
21. jan 2009

gov, ok, beriem. sa tesim na riesenie. dufam len, ye nebudes mat take sialene cykly jak predtym, bo sa ta tam nemdockam! ale isto to bude ok, verime

Lopez: dik za pochvalenie foto 🙂

fyal: dobru ocku

govinda
21. jan 2009

jane, no poctivo pijem alchemilku, vraj je to dobré piť do ovu, na úpravu cyklu, tak som zvedavá na bylinky. Teraz som pozerala staré grafy, no nič moc ☹ . Teda ak nerátam tie s Clostilom 😀 . Tie boli ukážkové, až na ten koniec 😖 . A cyklus po vysadení Clostilu bola ovulka 25DC, no keď to tak má byť aj teraz, tak sa nielenže nedočkáte vy, ale ani ja 😀 😀

jane1
21. jan 2009

no, bru nocku, idem aj ja

govinda
21. jan 2009

brú aj tebe jane 🙂

lopezka
21. jan 2009

ste tu este niekto ? bola som v sprche 😅

govinda
21. jan 2009

lopezka, ja som tu 🙂
Ma zaujímalo, čo za liečiky berieš? Nejaké vitamínčoky?

lopezka
21. jan 2009

govi, drahy profertil .....a ja veriem calibrum, matersku kasicku a od vcera aj macu 😉 a este si así objednam aj kvapky femi ..... 😀 akoby toho nebolo dost 😉

a ty odkedy merias ?

govinda
21. jan 2009

meriam od tohto cyklu, tak som začala predvčerom, to mi už končila mrcha 😉
a tú macu a kvapky femi - to je na úpravu cyklu? Také niečo by bodlo aj mne v tom prípade 😀

lopezka
21. jan 2009

kvapky este nemam, ale akurat mi ich poradila cukruska 😉 takze asi objednam .....a tu macu, link som ti uz posielala 😉 to je aj pre chlapov aj pre zeny 😀

ja meriam od vcera 😅 tak si mozeme porovnavat 😀

govinda
21. jan 2009

no to môžme 😀.
Len sa mi nechce budiť na budík teraz, lebo mám dovču, ale normálne vstávam 4:45, teraz som merala pred šiestou, ale cez víkend robím, a to budem vstávať 3:45, tak to potom ako sa mám zobudiť na budík? 😠 😀

lopezka
21. jan 2009

😀 😅 zober si teplomer do roboty 😝
ked mi na tom zalezi, aby som merala ..... tak cez vikend si nastavim budika, zmeriam a spim dalej 😉 pokial merias hore dole, je to skreslene a nema to moc vyznam 😠

govinda
21. jan 2009

lopezka, no veď práve. Môj bežný čas vstávania je 4:45, takže budem meriať v tomto čase, ale tento víkend o hodinku skôr, inak sa to nedá. 😀

lopezka
21. jan 2009

v akom programe si to znacis ? ja FF 😉
vynimocne mozes aj v iny cas a v tom pripade sa to tam da zaznacit ....ale v podstate tento vikend by este nemala byt ovulka 😅 ak mavas niekedy v polovici cyklu 😠 to budeme mat az buduci tyzden 😉

govinda
21. jan 2009

no ja značím aj na FF aj wunschkinder - pre istotu a potom si to porovnám 😀 😀
Ja som mala vždy dlhé cykly, takže iba pánbožko vie, kedy bude ovulka. A dosť pochybujem, že by to bolo niekedy budúci týždeň. 😠

lopezka
21. jan 2009

no govi ja hovorim podla seba 😉 kedze mame aj s fyaly aj s tebou rovnaky cyklus, tak sa mozeme porovnavat 😉

govinda
21. jan 2009

lopezka, veľmi rada budem s tebou a s fyal porovnávať 😉 . Veď uvidíme, čo sa s nami deje 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre