Rok 2009 nová nádej pre snažilky a pre ich // so šťastným koncom

mishelines
1. jan 2009

Otváram túto téme pre všetky snažilky či už začiatočničky alebo aj dlhodobky 😀 Babenky očakávam vás aby sa tu nazbieralo čo najviac // v rolku 2009 😀 😀

govinda
25. jan 2009

fyal, teraz sú teplotky nižšie, po ovu vystúpia hore a celú druhú polovicu cyklu sa budú držať hore. Grafík ti to tam takou čiaročkou vyznačí 🙂

janka1
25. jan 2009

cafte 🙂

govinda
25. jan 2009

toto je môj starý prastarý graf, ale nejako takto to tam vyznačí:

FF: http://www.fertilityfriend.com/ChartGallery/684...

wunsch. : http://www.wunschkinder.net/forum/zanzeige/user...

janka1
25. jan 2009

no podla toho truheho grafu si mala ovulu az na 15 den 😒 nie

fyalynka
25. jan 2009

janka caw 😉

govi--no ked to tam vyznaci, tak je dobre...len aby bolo "co" vyznacit 😖

govinda
25. jan 2009

janka, no vidíš? A to mi pichli Choragon na vyvolanie ovulky už 12 deň, bo lekár bol múdry, že to už bude každú chvíľu a mne sa podľa merania foliku zdal vtedy ten folík malý. Ale nie, to tak musí byť (lebo išiel víkend 😠 ). A ja som absolvovala injekciu do zadku zbytočne 😀

fyal, neboj, bude čo vyznačovať - pozitívne myslenie je základ 😀

janka1
25. jan 2009

vja ovulu citim nadovsetko ledva chodim a nie to este vtedy plodit 😀

fyalynka
25. jan 2009

janka--aspon si nemusis pchat kazde rano teplomer 😀 mas to ulahcene 😉
to mas nejake bolesti ako pri ms? 😕

govinda
25. jan 2009

janka, no aspoňže ju cítiš, ja ju ani nemám 😀 . Ale zase verím, že keď má človek bolesti, tak to je tiež o ničom.
To presne, ako keď mi pichli tú injekciu do zadku na prasknutie foliku. Ja neznášam injekcie do zadku, vždy napnem sval a potom neviem ani chodiť, ani ležeať na tej polovici zadku a vraj - teraz sa snaž 😀

fyalynka
25. jan 2009

govi--tak sa treba snazit na druhej polovici zadku 😀

janka1
25. jan 2009

no bolesti ako pri mrche ale aj cely podvozok boli a take tlaky su to , ze ani krok neviem poriadne urobit aby nebolel 😖 niekedy beriem normalne lieky ..dr. mi prepisala inac je to ovulacna kriza a povedala, budte rada , ze je to tak ine by chceli a nemozu ...no dakujem za tu bolest , ale som rada odkedy viem, ze vela ziem ma s tym problemy...

govinda
25. jan 2009

janka, všetko zlé je na niečo dobré 😉

fyal, fantázia na polohy musí byť 😀

fyalynka
25. jan 2009

janka--ale berto tak, ze je to lepsie vydrzat chvilu tu bolest ako cele tyzdne brat lieky aby vobec
ovu bola 😒 😉

govi--tak, tak...fantazii sa medze nekladu 😀 😀

govinda
25. jan 2009

fyal, no len nie vždy tu tá fantázia je 😒 😀

fyalynka
25. jan 2009

govi--ja by som to povedala inak--nie vzdy sa "chce" nieco "vymyslat" 😀 😀
to poznaaaaam 😝 😀

govinda
25. jan 2009

fyal, no presne ako píšeš 😝 😀

fyalynka
25. jan 2009

jaaaj, nejako ma lame na spanok 🙄 asi si pojdem za chvilu lahnut...neviem neviem ako
vydrzim na plese, ked o 22h uz pozeram jak zaba z prachu 🙄 😀

govinda
25. jan 2009

dovtedy si musíš nadspať 😉 . Pekne posnažilkovať a zabubať 😀 😀

fyalynka
25. jan 2009

no to by som si musel zobrat dovcu aby som si nadspala 😀 😀 ja som strasny spachtos 😀
zachvilu konci hadzana, muzik pojde tiez buvat, tak sa pojdem pritulit 😀

govinda
25. jan 2009

aj ja už idem zaliezť do postieľky, po tomto víkende, keď som sa ani nevyspala ani neoddýchla, som totálne unavená, tak idem nadspávať 😀 . Zajtra pilne pracujem, tak sa tu zjavím až niekedy poobede. Že vás tu nájdem ;) 😀

fyalynka
25. jan 2009

tak dobru noc, sladke snazilkovanie a aj snicky 😀 😉
ja tu budem tiez az tak neskor poobede, lebo po praci idem zhanat botky na ples 🙂
papa

mishelines
autor
26. jan 2009

dobre ráno tak dnes som tu prvá. Baby ja tiež meriam BT ale značím na wunschkinder, som prihlasená na fertility ale tam sa neviem akosi dostať ku značeniu do grafu 😖

Pekný začiatok pracovného týždňa

govinda
26. jan 2009

ahojky kočky 🙂
To tu celý deň nikto nebol? 😕

govinda
26. jan 2009

mish, na FF sa značí takto:
na ľavom paneli si nájdeš ponuku CYCLES a keď na to prídeš, vyroluje sa ti nová ponuka a tam dáš hneď prvú možnosť START A NEW CYCLE. Tam sa ti v okienku zobrazí dátum nového cyklu, tak keď nezačínaš s dneškom, ale starším dátumom, tak si to len nastavíš a odklikneš CREATE CHART. Potom sa ti ukáže "kalendárik", kde sa nastavíš na deň, ktorý chceš zapísať a tak zapisuješ teplotky. Keby ti to nešlo, tak sa ozvi 🙂

fyalynka
26. jan 2009

pekny vecer prajem 🙂

ja som dnes behala po meste, tak som prisla domov dost neskoro z prace 😅 ale konecne som si
zohnala botky na ples 😵

to FF je nejake divne, mne sa tam vooobec nedari zaregistrovat 😒

jane1
26. jan 2009

cafte
pocuvam spravy a same prepušťačky kuaaaa deprimujuce

inak baby, neviem ako vam, mne pride FF ovela prehladnejší, vám nie?

fyalynka
26. jan 2009

jane--no praveze neviem 😀 ja by som radsej ang.stranku, ale vobec sa mi tam neda zaregistrovat 😠

inak s tym prepustanim je to katastrofa...aby sa clovek kazdy den bal, ze ci este vobec ma robotu 😔

drobec
26. jan 2009

ahojte dievčatá..ako sa Vám darí..?Ja som zatiaľ v pohode...len práce je veľa..ale vďaka za ňu..

fyalynka
26. jan 2009

ahoj drobec 🙂 ako tak prezivam, snazim sa mysliet na milion inych veci ako na snazilkovanie, vypustit
to z hlavy... 😒

a ty co mas nove?

jane1
26. jan 2009

hej a kebyže sme aspon isli na matersku 😀
neviem, preco ti to nejde, skusala si podla postupu co pisala gov vyžšie?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre