Rok 2009 nová nádej pre snažilky a pre ich // so šťastným koncom

mishelines
1. jan 2009

Otváram túto téme pre všetky snažilky či už začiatočničky alebo aj dlhodobky 😀 Babenky očakávam vás aby sa tu nazbieralo čo najviac // v rolku 2009 😀 😀

fyalynka
29. jan 2009

govi--ahojky 😉 no tento mesiac uz ovu test asi kupovat a na dalsi ho dufam uz potrebovat
nebudem 😵 😀
vidim, ze si mala toho dnes tiez dost... 😒 musime sa odreagovat 😀 pri snazilkovani 😀 😀

govinda
29. jan 2009

fyal, no tak ako hovoríš. Snáď už žiaden test nebude potrebný 😉

jesi, ani ti ja neviem. Fakt netuším, či môže byť špinenie pri ovu. Počula som, že pri zahniezďovaní vajíčka áno, ale či aj pri ovu, neviem. A nechcem ti tu podávať nejaké mylné info 😉

fyalynka
29. jan 2009

jesi--ja tiez netusim, mne sa to este nestalo v obdobi ovu... 😕

janka1
29. jan 2009

fyalynka stoji to tak ako tehotensky 😉

fyalynka
29. jan 2009

babulky, bruuuu nocku 😉 idem uz do hajan papa
pekny vecer 😉

govinda
29. jan 2009

aj ja sa už chystám do postieľky, dnes som strašne unavená 🙂

jesi
29. jan 2009

ovulku som mala 25-26 a teraz spinim je to29 este ovulacne obdobie alebo skor poovulacne

fyalynka
30. jan 2009

dobreee ranecko 🙂
konecneeeeeeeeee piatok 😀 len kebz uz bolo 15h poobede 🙄

janka--dakujem za odpoved 😉

jesi--nie som vobec expert, ale podla mna ked bola ovu 25-26. 1. tak to uz bude poovu obdobie 😉

govinda
30. jan 2009

ahojte babulky 🙂
Dobré ránko všetkým 🙂

fyalynka
30. jan 2009

breeee ranko govi 😀

co teplotka dnes? 🙂

govinda
30. jan 2009

stúpla, ale nie veľmi, tak neviem, či na ovu alebo čo 😀

http://www.fertilityfriend.com/home/1839d4

A ty čo?

fyalynka
30. jan 2009

tiez stupla, ale len trosicku 😒 ako sa tak sledujem, tie moje teploty su nejake divne, mam ich ovela
vyssie ako ine baby a rozdiely medi dnami su malinke 😕 😒 tak neviem co si mam mysliet, ci je to ok 😖

http://www.wunschkinder.net/forum/zanzeige/user...

fyalynka
30. jan 2009

no tebe stupla aspon o 2 desatinky 😉

govinda
30. jan 2009

fyal, to nevadí, dôležité je, ako sa to bude správať zajtra a pozajtra, pretože ak bude naďalej stúpať, tak bola ovulka. No už by aj bolo načase 😀

fyalynka
30. jan 2009

veru, uz by sa patrilo, ved uz mame kolky den...ty tusim 16. a ja 15. DC 😕

govinda
30. jan 2009

fyal, áno, ja už dnes 16. Ale ma to poriadne vytočí, ak teplota zajtra ráno klesne 😠

fyalynka
30. jan 2009

neboj, neklesne...musiiii stupat výš a výš 😀 a potom neklesnut a držat sa 😀 😵

govinda
30. jan 2009

fyal, no to fakt dúfam, že neklesne 😉 . A aj tebe nech pekne rastie 😉

fyalynka
30. jan 2009

🙂
ja uz taaaaaaaak chcem ist domov, dnes ma to tu fakt nebavi 🙄 😝

ty co porabas?

govinda
30. jan 2009

ja vegetím, mám dnes voľno, tak sedím v kuchynke, papám keksík a na striedavo koníkujem a pozerám z archívu panelák 😀 😀 😀 😀

fyalynka
30. jan 2009

no tebe je fakt dooobre, normal ti zavidim 😝 😀
ani ja som vcera nepozerala panelak, kuknem poobede ked pridem domko 😎

govinda
30. jan 2009

Aj ja si teraz užívam 😀 . Keď som v práci, žiaden net, tak keď ma cez týždeň doobedu vidíte koníkovať, jednoznačne mám voľno 😀 😀 😀 .
Ja sa na tom paneláku normálne bavím. Prvú sériu som nepozerala, až druhú a v podstate ju nikdy nevidím večer, ale vždy to pozerám z archívu. Keď som normálne v práci, tak si panelák púšťam v sobotu pri varení naraz všetky časti za týždeň 😀

fyalynka
30. jan 2009

fuuu, tak to potom varis niekolko chodov a pecies aj dezerty...ked vsetky casti 😀
a vikend zase makas v robote? 😕

govinda
30. jan 2009

no samozrejme nie všetky naraz pri varení, ale aj upratovať potom po varení treba a tak 😀 😀
Nie, tento víkend pekne domka v teplúčku a pohodke. Konečne sa vyspím 😀

fyalynka
30. jan 2009

aj ja sa tesim ze zajtra budem dlho buvat...musim, ideme na ples tak aby som o 21h vecer uz nezyvala 😲 😀
inak ani ja som nepozerala prvu seriu panelaku, az druhu a to ma tak chytilo 😀 ja som este zavisla aj
od ordinacie v ruz.zahrade 😀

govinda
30. jan 2009

fyal, tak to sme dve závisláčky 😀 . Len by už to mohlo aj začať 😀 . Hrozné časy, keď od vianoc nedávali ani jedno ani druhé 😀 - Ale ordináciu tiež pozerám viacmenej z archívu 😉 - toto pre zmenu pri žehlení 😀

fyalynka
30. jan 2009

tak ta potom aspon bavia domace prace a mozes sa normalne tesit na upratovanie, zehlenie, varenie...
to mas ako motivaciu - ako u maleho dietata - bude cokoladka ked uprace hracky 😀
inak strasne tak dlho byt serialov (ine okrem tych dvoch nesledujem nastastie 😀 ) 🙄

govinda
30. jan 2009

fyal, presne, ani ja nič iné okrem toho nesledujem 😀 . Nie si ty moja sestra? 😀

fyalynka
30. jan 2009

no neviem, ale nepamatam si ze by tato hovoril ze bol niekedy v Kosiciach 😀 😀

govinda
30. jan 2009

no možno môj tato bol niekde inde 😀 😀 😀 .
Ale už sa fakt teším na nové časti Ordinácie 😀 . Teraz pozerám tú včerajšiu časť paneláku a dosť sa bavím na "mamičke" 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre