Rok 2009 nová nádej pre snažilky a pre ich // so šťastným koncom

mishelines
1. jan 2009

Otváram túto téme pre všetky snažilky či už začiatočničky alebo aj dlhodobky 😀 Babenky očakávam vás aby sa tu nazbieralo čo najviac // v rolku 2009 😀 😀

govinda
31. jan 2009

lopezka, tak to áno, robíš očko u svokričky 😀
Ja celkokm fajn, vegetím, akurát tu dávam dokopy účty a kontrolujem to. Hrúza 😠

annavi
31. jan 2009

čaveste baby..ako weekujete???ja cely dnik v posteli...bolesti mam jak slak a mrsina nikde...a to som myslela ze dojde pekne nacas kedze som prvy cyklus zacala brat Duphik...
jeeeeej tu snezi.......v ZV

lopezka
31. jan 2009

cauko annavi, aj pri seredi snezi a vraj ma byt aj nejaka kalamita 😀 dufam, ze sa dostenem zajtra domov 😅
ja som u buducich svokrovcov 😀 a vidis, konikujem 😉

govi, aj ucto treba porobit, ja to poznam, tiez to robievam 😀

govinda
31. jan 2009

annavi, ahojky 🙂 . A ani by nemusela prísť mrcha, nie? 😉

lopezka, tak to aby som mala prehľad, koľko som prejedla 😀

annavi
31. jan 2009

ahoj lopezka..no kalamita...?no supis..ja som si myslela ze uz bude jar... 😒 hmm.....

annavi
31. jan 2009

lopizka a ja som tiez u buducich svokrovcoch.........a tiez konikujem...a cely dnik som bola v posteli.........mi bolo zle..ale uz je fajn..asi tabletka zabrala..len mrcha nikde... 😕 😀
govi no nemusela..ale ved prave tomu beriem Duphik...aby sa mi cyklus upravil...a toto...no nemchapem.........byvalo aj tebe zle od zaludka ked si brala Duphik??mnee bolo ale az treti den po dobrati...a aj dnes uz piaty..........ma straasne napinalo......

govinda
31. jan 2009

annavi, ja som brala Duphaston pred 11 rokmi a to si veľmi nepamätám. Ale brala som ho krátko, lebo mi z neho bývalo zle, tak mi ho lekár vymenil za HAK 😒 . A aj mňa hrozne napínalo, ale už nepamätám, ako som ho brala a kedy po dobratí mi bolo zle 😒

lopezka
31. jan 2009

no mne nebolo teraz 1.krat po 3/4 roku, ked som mala ovu ....tentoraz som ju vobec necitila 😖 neviem ci je to dobre alebo zle 😅

annavi
31. jan 2009

no ja neviem..ja si myslim ze ovu som uz mala.,..............nechapem...ale uz mam nervy na to ......... 😠

govinda
31. jan 2009

no to je už na nervy. Ono asi čím viac sa pozorujeme, tak je to horšie 😒

annavi
31. jan 2009

no govi ja sa snazim nepozorovat sa..aaale.......dari sa mi...len som sa tesila ze koooneeecnee budem mat krasny ukazkovy cyklus a ze....mi Dupik pomoze ...no neviem...ma to certi.........

govinda
31. jan 2009

annavi, bez duph.. máš aký dlhý cyklus?

annavi
31. jan 2009

govi 37 az 41.....dnes som 30ty....mrcha este ma kedy dorazit ja viem...aaale.........som si myslela ze mi ho D upravi....

govinda
31. jan 2009

annavi, no väčšinou kočky pri užívaní D.. majú kratší cyklus 😒 . A HP máš v poriadku?

jane1
31. jan 2009

caute kočky

govinda
31. jan 2009

jane, ahojky. Písala som ti do témy BT. A potrebovala som aj s grafíkom poradiť, a ty nikde 😀 😀 😀 . Ale odpúšťam ti 😀 😀 Už je ti lepšie?

jane1
31. jan 2009

dakuje za odpustenie. ved ja som ti aj tam odpisala moja. a co potrebujes poradit, kukala som sa nan, jasna ovu 😀

govinda
31. jan 2009

jane, tak dík 🙂 . Hádam teplotka ráno neklesne 😠 😀

letím teraz s drahým na pivko, tak sa ozvem neskôr alebo zajtra 😀

jane1
31. jan 2009

ok, ozvi sa Govi. a neprežen s pivom, bo ovplyvnis BT 😀 😀 😀
ale ser na to moja 😀 😀 a uži si to. inak ja pivko len v lete, v tej kose, brrrrrr. kam chodite? do Cerberosu ? inak chodievate tam? milujem ich pizzu

govinda
31. jan 2009

jane, už som späť. Ja len kofolku, drahý pivo 😀 . Ja veľmi pivo nemusím, a ak, tak len v lete. Bo inak ho pijem aj 3 hoďky 😀 .
A tam na pizzu chodievame, vynikajúca pizza 😝 😉

jane1
31. jan 2009

jj, lepsiu nepoznam.
este si objednavame z michaelo, lebo cerberos furt daco mali s donaskou. ale v lete tam casto chodime. teda do cerberosu.

govinda
31. jan 2009

a cerberos má aj donášku??? To som netušila 😠

shaarka
31. jan 2009

baby, pozeram, ze kosicanky riesite pizzu. my sme dnes boli v cleopatre (nemusim velmi ten podnik), ale spravili mi uuuzasnu pizzu... neslo ani tak o to, co bolo na nej a kolko toho bolo, ale fantasticke cesto urobili. take talianske. ako keby lokse... a kamoska tam chodi na lasagne.
inak objednavame z bazaar-u, ale nie vzdy sa im podari, asi maju rozne dobrych kucharov.

govinda
31. jan 2009

mňam, milujem lasagne 😝 . A mne tiež na pizzi najviac záleží na ceste, ingrediencie si už vieš namiešať 😉 . Z bazaaru som ešte pizzu nejedla 😒

jane1
31. jan 2009

hej shaark, riesime pizzu., kurna zacinam byt hladna 😀
ved v tom ceste to je, presne.. shaark cerberos si už jedla? to je cesto!!!!

anjelinka
31. jan 2009

Ahojte Kosicanky,

hahaha, v Cerberuse nas uz poznaju 😀 😀 😀 , furt im tam urobime ucet aj cez 2tisic, lebo vsetky nase vystrely so znamymi koncia tam. Aj dnes sme uz premyslali, ze pojdeme na pizzu, ale bola kosa, manzel vypil pivo, no a bez auta by to bolo o drzku.

Shaarka, mala by si prist ochutnat, daco uzasne.

shaarka
31. jan 2009

nejedla som cerberos (ci cerberus)! co to je? som pozadu? ako je to mozne???? 😀 😀 som zasotala, je to jasne. stara. no ved. 😀

shaarka
31. jan 2009

no ale co to je, si precitam az zajtra. ************* bru nocku 🙂

anjelinka
31. jan 2009

Shaari, to je na Furci, pizzerka, myslim, ze v OC Hnilec to je. Aku reklamu im tu robime. No, robia tam dve kucharky alebo ako ich nazvat, jedna Teqila sa vola, ta kratkovlasa, ta je v tom macher, uz aj ta cierna sa chyta, dari sa aj jej. Dakedy dame stretko hore vsetky odtial.

govinda
1. feb 2009

ahojte kočky 🙂
Vyspávate? 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre