Rok 2009 nová nádej pre snažilky a pre ich // so šťastným koncom

mishelines
1. jan 2009

Otváram túto téme pre všetky snažilky či už začiatočničky alebo aj dlhodobky 😀 Babenky očakávam vás aby sa tu nazbieralo čo najviac // v rolku 2009 😀 😀

fyalynka
5. feb 2009

drobec--juuuj, aj ja ceeem vidiet take malinke babatko ☹ Ja som nevidela mimi ani nepamatam 😔
a neboj, dockas sa aj ty!!! My vsetky sa dockame 😉 😵

drobec
5. feb 2009

fyal..ja tomu verím..a malá bola krásna..kedˇ si tak ležala v tej ružovej postieľke..hlávka čierna..a darovala mi zopár krásnych úsmevov..no fyal, najhoršie na tom je, že všetky kamošky naokolo už majú bábätka..v podstate už druhé v poradí.. ale nádej zomiera posledná..ja sa už teším na krásny predĺžen víkend na budúci týždeň...
a čo Ty..čítala som, že s chystáš na ples?...aj ja by som šla..ale asi mi musí stačiť vyšantenie sa s manželovho bratranca dcérou, ktorá bola u nás včera na návšteve a museli sme tancovať.. 🙂

lopezka
5. feb 2009

ahojte baby 😀

lopezka
5. feb 2009

aby ste tu nemachrovali len vy, aj ja prikladam svoj grafik 😅

http://www.fertilityfriend.com/home/232fc8

drobec
5. feb 2009

ahoj lopezka..ako?

lopezka
5. feb 2009

aaaaaaaaaale, drobec v poslednej dobe mam hrozne obdobie, furt som len v robote a ked dojdem domov, tak som mrtva, preto sem skoro nechodim ☹

vcera som bola 1.krat cvicit, tak aspon nieco 😅 a co ty & vy ? 😅

lopezka
5. feb 2009

tak nic, ahojte a dobru noc 😅

drobec
5. feb 2009

dorú nôckulopezka..nestihla som Ti odpovedať..tiež sem chodím pomenej..lebo mám viac práce a doma sa mi už veľmi nechce ..tiež cítim oči..musia si oddýchnuť..

govinda
5. feb 2009

no ja som už späť a vy nikde 😠 😀 . Konečne končím zajtrajší obed 😀

fyalynka
5. feb 2009

lopezka--dobru 😉 a inak pekny grafik 🙂

govi--a vydaril sa obed? 🙂

ja uz lezim v postielke, este cakamna draheho, sa sprchhuje 😀 😀 a pojdeme buvat, zajtra nas
caka dlhyyyy den a noc 😎

govinda
5. feb 2009

fyal, nie, ešte sa to len dorába, ale vonia to fajne 😝 😀 .
Tak prajem dobrú nôcku a zajtra príjemnú zábavu 😵

fyalynka
5. feb 2009

dakujeeem, aj ja prajem dobru noc 😉
zajtra poobede, mozno ak budem stiha,t tak sem este mrknem 🙂

papa 😵

janka1
5. feb 2009

este je tu niekto

fyalynka
6. feb 2009

to tu dnes este nikto nebol??? Kde ste kocky??? 😕 😕

janka1
6. feb 2009

ahoj fyal ja som prave dosla , idem nieco varit a taknech mame aj na zajtra rada by som este vylezala do nedele 😉

fyalynka
6. feb 2009

Cawte babulky, tak uces sa myslim podaril 😉 Teraz sedim v zupane a cumim do telky, ako keby som
ani nikam nesla 😀 😀

co nove?
Janka--ako sa citis?

govi--co teplotka?

govinda
6. feb 2009

ahojky kočky.
fyal, môj grafík: http://www.fertilityfriend.com/home/1839d4

a čo ty? 😉

fyalynka
6. feb 2009

govi--tak sa celok drzi teplotka, to je fajn, nie? 😉

tu je moj:

http://www.fertilityfriend.com/home/254404

na wunsch stale nemam ovu ☹

lopezka
6. feb 2009

ahojte baby, prave som dosla z cvicenia 😅 hrozne sa mi tam nechcelo ist, ale teraz som zase rada, ze som bola 😀

inak baby ten grafik ma stale rovnaku adresu a updatuje sa 😀 takze ked si pozriete na tejto stranke hore vyssie moj, uvidite ako som na tom 😅

fyalynka
7. feb 2009

dobre ranko vsetkym 🙂

lopezka
7. feb 2009

dobre ranko aj ja zelam 😀
aby ste vedeli, vobec sa nehanbim, ale len teraz som vstala 😅 😝 hrozne som sa potrebovala vyspat konecne 😉

pekny den vsetkym, idem upratovat 😅

janka1
7. feb 2009

pekny vecer zelam 😉 😀
my sme akurat dosli domov tak konecne v posteli 😝 ale zajtra iba postavim polievocku a este ten jeden posledny den polenosim 🙂

govinda
8. feb 2009

čaute kočky.

Včera som absolútne nestíhala sem prísť a v piatok mi haproval net 😠 . Ale už som tu.
Fyal, ako bolo na pleste? A ako krivka? Už máš vyznačnú ovu aj na wunsch .... 😉
Ja zatiaľ stále bez ovu, ale už sa ani nerozčuľujem. To asi fakt po vysadení HAK sa mi telo spamätáva z tých hormónov a keď vezmem do úvahy, že ja som zväčša bez HAK mávala cykly dlhé cez 40 dní, tak z toho mi vyjde, že ja na ovu asi čakať 15DC ani nemôžem 😀 . Toť grafík:

http://www.fertilityfriend.com/home/1839d4

fyalynka
8. feb 2009

ahojte 🙂

govi -- 😉 na plese bolo supeeeer 😀 dnesnu teplotku este nemam nahodenu, hned to napravim.
Ale na wunsch som este ovu nemala a na FF mi zmenilo datum z 13DC na 15DC, co sme nesnazilkovali ☹ 😔
ja som uz domotana... 😒 ved uvidime co prinesie tento tyzden, len dufam, ze nie ms 😝

govinda
8. feb 2009

fyal, takže ste sa pozabávali? To je super 🙂 . A už aj vyspatá a dospatá z plesu?
Hoď grafík a uvidíme. Ja ani netuším, kedy teraz mám čakať mrchu, a či ešte vôbec čakať ovu. 😒

fyalynka
8. feb 2009

ale zase mas pokles teplotky, co ked je to ovu??? hmm? 😅
hej,zabavili sme sa, bolo tam prjemne 🙂 vcera som poobede navarila a upratala a potom ma
to zmohlo a som spinkala 😀

govinda
8. feb 2009

fyal, určite ti to preto neukazuje ovu na wunsch, že tam máš toho 10teho teplotu cez 37 stupňov. Ono si to ani nemerala v takú hodinu, ako zvyčajne, takže podľa mňa, by si tú teplotu mala skorigovať - ono sa to koriguje približne mínus 0,1°C za jednu hodinu, takže v pohode by si to mohla dať -0,3 - a uvidíš, akú peknú ovu by ti to vyznačilo na wunsch 😉

fyalynka
8. feb 2009

ok, skusim to zmenit, som nevedela, ze sa to tak da 😕 ja som strasne leniva sa cez vikend
zobudit skor a odmerat 😀

fyalynka
8. feb 2009

tak som to skusila, vyznacilo ovu ale zase sa to nezhoduje s FF 😒

http://www.wunschkinder.net/forum/zanzeige/user...

ved uvidime.... 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre